Şimdi Ara

1 TL çiğköfte (bahçelievler metro avm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün başlıktaki avm Çiğköftem 1 tl ye dürüm veriyor tadı baya güzel demin gittim 2 tane aldım.ayran 2 tl ama onu migrostan halledersiniz

• Çiğköftenin kilosu etle yarışıyor. En dandik en iş bilmez en tatsız kalitesiz yerde 24 tl. İçine koyduğu kıvırcıkmıdır nedir onuda pazarcılar çöpe atar o kadar kötü. Hadi çiğköfteleri iyi olsa yine eyvallah diycemde bildiğin bulgura salça basan herkes kendine bilmem ne usta diye dükkan açmış.
  • Biraz sonra kadikoyden geliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çiğköftem iyidir gerçek çiğköfteye en yakın tad bunlarda.mutlaka acılısını alın

1 liraya gerçekten efsaneymiş normalde 4 lira
  • kilogram maliyeti 4 lira olan ürünün 100 gramlık dürümünün kira çalışan vs hariç maliyeti 70 kurus bile değil . bunlar belki kira çalışanıda katarsak zararına veriyor ama normal çiğköfteciler parayı götürüyor . mesela aşağıdaki linkte vereceğim adamlar sizin çarşıda yediğinizin aynısını kilosunu 9.5 liradan ücretsiz kargo ile veriyorlar sos lavaş dahil .çarşıda 30-40 civarında satıyorlar şaka gibi . çiğköfte = bulgurun inceltilmesi + ketçap + isot ve kimyasallar. adım başı çiğköfteci olmasının sebebi kar marjının çok yüksek olması
    https://urun.n11.com/cigkofte/5-kg-cig-kofte-30-lavas200-ml-sos-ucretsiz-kargo-P184472035

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endersgame0120 -- 19 Ocak 2018; 19:17:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: endersgame0120

kilogram maliyeti 4 lira olan ürünün 100 gramlık dürümünün kira çalışan vs hariç maliyeti 70 kurus bile değil . bunlar belki kira çalışanıda katarsak zararına veriyor ama normal çiğköfteciler parayı götürüyor . mesela aşağıdaki linkte vereceğim adamlar sizin çarşıda yediğinizin aynısını kilosunu 9.5 liradan ücretsiz kargo ile veriyorlar sos lavaş dahil .çarşıda 30-40 civarında satıyorlar şaka gibi . çiğköfte = bulgurun inceltilmesi + ketçap + isot ve kimyasallar. adım başı çiğköfteci olmasının sebebi kar marjının çok yüksek olması
    https://urun.n11.com/cigkofte/5-kg-cig-kofte-30-lavas200-ml-sos-ucretsiz-kargo-P184472035

Çiğköftenin kilosu etle yarışıyor. En dandik en iş bilmez en tatsız kalitesiz yerde 24 tl. İçine koyduğu kıvırcıkmıdır nedir onuda pazarcılar çöpe atar o kadar kötü. Hadi çiğköfteleri iyi olsa yine eyvallah diycemde bildiğin bulgura salça basan herkes kendine bilmem ne usta diye dükkan açmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 19 Ocak 2018; 20:34:35 >

• avm'nin neresinde hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

avm'nin neresinde hocam?

buz pistinin ordaydı da bugün bitmiştir kampanya
  • üniversitedeyken şehir merkezinde rekabetten 1 tlye alıyorduk hey gidi günler hey
  • endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    Dürüm maliyetinin 70 kuruş olduğu kanısına nasıl vardın merak ediyorum. Şimdi sana küçük esnaf için maliyet kalemlerini tek tek yazsam 70 ayrı kalem sabit maliyet yazarım. Her şey dışarıdan göründüğü gibi basit değildir. Bilmeden yorum yapmamak lazım.
  • Kira, vergiler, işçilik, reklam, alım maaliyet vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözüm hep şu yorumları aradı ;

1 TL yesem bundan daha sağlıklı

Kansorejen yemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çiğköftem Metroport AVM'nin en alt katında stand gibi yerleri var bilmeyenler için.Geçen önünden geçtim baya sıra vardır normalde sinek avlar dedim Alla alla bedava çiğ köftemi dağıtıyorlar acaba meğersem 1 TL'miş merak edip hiç sormadımda hata etmişim desene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.