Şimdi Ara

A101 Brid hepsi bir arada bulaşık makinesi tableti 50'li 13,95

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
6.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Markayı kullanan var mı önerir misiniz? A101 Brid hepsi bir arada bulaşık makinesi tableti 50'li 13,95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddogu -- 11 Temmuz 2020; 12:42:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kullanıp da memnun kalan var mı acaba arkadaşlar?

• Bunları genelde 1 firma üretiyor Bim a101 şok üretisine bakın genelde aynı içeriğide aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlari dusuk program yani eco programlarda calistirmayin. Ecolar genelde 50 derecede calisiyor ve erimiyor. Tabletin tam cozulme isisi 65 derece oluyor genelde.

• 2li ufak promosyon olanını bimde veriyorlardı. Aldım 50°c'de ekonomi modunda denedim. Memnun kaldım.

• Sadece tabletin dışındaki plastiği kendin açıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Bunlari dusuk program yani eco programlarda calistirmayin. Ecolar genelde 50 derecede calisiyor ve erimiyor. Tabletin tam cozulme isisi 65 derece oluyor genelde.
    Pasabahceden ogrenmistim. 65 derecenin uzerinde de camlara bu tarz bulasik makinasi tabletleri cok fazla zarar veriyormus...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simurg9492

Pasabahceden ogrenmistim. 65 derecenin uzerinde de camlara bu tarz bulasik makinasi tabletleri cok fazla zarar veriyormus...

Alıntıları Göster
    Ozaman 50 derecede sadece yagsiz az kirli yikicaksn

• Denemek için almıştık benim hanım hiç beğenmedi. Kaç derecede yıkarsan yıka leke bırakıyor ve ikinci yıkamayı gerektiriyor.
    Biz memnun kalmadık.

• Bu tableti bende önermem. leke çıkarma özelliği zayıf. en önemlisi birkaç kez kullandıktan sonra bariz bardaklarda çizik oluşuyor,matlaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Ozaman 50 derecede sadece yagsiz az kirli yikicaksn

Alıntıları Göster
    Bu marka için konuşmuyorum. Marketlerde satılan iyi kalite markalardan kullandım daima. 3 senede güzelim bardaklarımın tamamı matlaştı.

Zaten bulaşık makinası tabletinin çalışma mantığını anlayınca artık makinada cam yıkamaz oldum bardak dahil. Şöyle ki; bulaşık makinası tabletinde çok küçük boyutlarda kum parcacıkları var ve makina da bu parçacıkları su ile bulaşığın üzerine tazyik ile gönderiyor... Bulaşık makinası sistemi bu şekilde çalışıyor.

Hal böyle olunca sıcak ile yumuşayan cam tabaklar bardaklar bu tazyikli kum parçacıkları ile çok kolay çiziliyor... Bu yüzden illa yıkayacağım diyorsanız daha düşük derecede camlarınızı yıkamanızı tavsiye ediyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: simurg9492

Bu marka için konuşmuyorum. Marketlerde satılan iyi kalite markalardan kullandım daima. 3 senede güzelim bardaklarımın tamamı matlaştı.

Zaten bulaşık makinası tabletinin çalışma mantığını anlayınca artık makinada cam yıkamaz oldum bardak dahil. Şöyle ki; bulaşık makinası tabletinde çok küçük boyutlarda kum parcacıkları var ve makina da bu parçacıkları su ile bulaşığın üzerine tazyik ile gönderiyor... Bulaşık makinası sistemi bu şekilde çalışıyor.

Hal böyle olunca sıcak ile yumuşayan cam tabaklar bardaklar bu tazyikli kum parçacıkları ile çok kolay çiziliyor... Bu yüzden illa yıkayacağım diyorsanız daha düşük derecede camlarınızı yıkamanızı tavsiye ediyorlar...

Alıntıları Göster
    6 ayda bir makineyi deterjnl bos yikayin

• Kanser olmak için güzel 👍🏼

• Makinanızdaki bardakların zımaparalanmış efektine sahip olmasını isteyen için güzel fırsat 🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoĞu_KaN -- 13 Temmuz 2020; 0:54:10 >
  • DoĞu_KaN kullanıcısına yanıt
    Hiç alakası yok. Yıllarca fairy platinium kullandım. Tüm cam ürünlerim mahvoldu hepsini attık. Artık bind vs. alıyorum. Cam ürünlerde matlaşmaya rastlamadım. Çok iyi temizlediğini söyleyemem lakin iş görüyor ve ucuz. Çok yağlı bulaşıklara kullanmazsanız memnun kalırsınız.
  • Ucuz Finishlerden daha iyi.eurotab firması üretiyor.ben memnun kaldım

• Bizim 7 yıllık arçeliği deneme tahtası yaptık bu Brid dahil denemediğimiz şey kalmadı en iyi sonucu Fairy platinium ve platinium plus ta aldık bunların ikisinden hangisini indirimde görürsek onu alıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Assur

Bunları genelde 1 firma üretiyor Bim a101 şok üretisine bakın genelde aynı içeriğide aynı
    Evet hepsini aynı firma (Eurotab) üretiyor. Hatta Migros ve Carrefour'un ürünlerini de bu firma üretiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.