Şimdi Ara

1 ay tatilde kullanmak için vınn almak istiyorum ne yapmalıyım ve kaç paradır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
18.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 10 günlük tatilde kullanmak için mobil internet lazım.
    Türkcell faturalı hat var ve birde laptop var.
    Sanırım bu vınn dan almak yeterli olacak.
    Taahhüde felan girmeden ve çocuk online oyunda oynadığından yüksek kotalı 4-8-10 GB kotalı (10 günde ne kadar yeter bilmiyom) nasıl bir abonelik yapmam gerekiyor.
    Bu abonelik bana kaç paraya malolur.
    Mevcut hattım üzerinden kullanabilirim değilmi.
    Bu konuları çok anlamıyorum ne yapmam gerektiğini açıklamalı anlatabilirseniz memnun olurum.

Selamlar...

• valla teknosa da vınn kampanyası var.cihaz+4 gb int+faturasız data sim kartı: 39.00 tl .
    forumda bu konu hala işleniyor bi göz at..buraya bak..http://forum.donanimhaber.com/m_50228622/mpage_8/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMİRCİEFE -- 10 Ağustos 2011; 21:23:28 >
  • Teşekkür ederim yalnız çocuklar balıkesir burhaniyede ve sanırım orada teknosada yoktur. Zaten 10 gün kalacaklar ve sağa sola yakında nerede varsa teknosaya gitmeleri zordur. Gerçi oraya yakın nerde teknosa vardır bilemiyom.
  • teknosa sayfasından hangi il ve ilçede oldugunu bulursunuz ama her teknosa da yok.teknosa larda turkcell standı olanlarda oluyor.telefonla ögrenmek lazım.
  • Sağolasın. İnternetten baktım edremit ve ayvalıkta mağazası varmış.

Bende internette teknosada vınn arayıp duruyom. demekki o standda ayrıca satılıyomuş artık telefon edip gitmek lazım.
  • Herhalde turkcell bayisinden aşağıdakini alıcam. Anladığım kadarıyla vınn için başta 79 tl ödiceez. ayrıca internet içinde 4 gb 1 aylık 39 tl ödiyceez. yni toplam 118 tl bayılacağız gibi. hesabın doğru sanırım..

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/vinnailesi/Hazir-Kart-Vinn-Kampanyasi.aspx

Faturasız VINN Kampanyası
    79 TL

Kullandığınız kadar ödemeniz için Faturasız VINN tam size göre!
    Kontratsız, anında teslim Hazır Kart 3G VINN ile interneti kullandığınız kadar ödeyin. Şimdi Turkcell’e gelerek benzersiz avantajlarla Turkcell 3G VINN sahibi olabilirsiniz. Üstelik paket aşımı, kontrat ve sabit evrak yok!​​​
    --------------------------------------------------------------------------------
    Ne kadar öderim?

Kontrat Süresi: 1 Ay
    Aylık 4 GB internet paketini alın, VINN ve faturasız 3G internet hattı KDV dahil 79 TL’ye sizin olsun! Aylık 4GB internet paketi tüm vergiler dahil 39 TL’dir

• hattınız varsa bu linkteki ikinci seçeneği yani hediye 4gb olanı deneye bilirsiniz tabi şansınızında yaver gitmesi gerek

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/internetfirsatkampanyasi.aspx#reveal-support
  • Gittigidiyor'dan ikinci el Vınn alın, kendi hattınızdan da 4gb net paketine abone olun. İkinci el Vınn'ı 40 TL'ye bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.