Şimdi Ara

1.6 Kugamı - 2.0 CRVmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2012 Ford cmax titx kullanıyorum. Otomatik bir araç almak istiyorum. İki araç düşünüyorum.

1- 1.6 ecoboost Kuga
    2- 2.0 Honda CRV (2008-2010 arası)

Kuga şuanki aracım Cmax ile nerdeyse aynı tasarım açısından çok beğeniyorum ama yakıt konusunda sıkıntıya sokacak gibi. CRV lpg sistemi ile o konuda avantajlı

Kullanan bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Özellikle yakıt konusunda.

• arada yaş, sürüş, performans, malzeme kalitesi, 4*4 konusunda kuga lehine uçurum var. kuga kendi aracım 22km ortalama hızla 10.2 litre ortalamam.

ama dur kalk trafikte 12 lt çok rahat yakar. yakıt çok önemli ise kuga'ya da lpg takılıyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 5 Kasım 2016; 21:17:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuga

• Crv hakkında soru sorabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakit önemli degil ise kuga.

• Hocam kesinlikle kuga bende bakınıyorum bu araca ama bütçe meselesi biraz zor gibi
    alternatif ix35 sportage hikaye kuganın adı çıkmış yakıt yakıt diye 1.6 motor sonuçta isterse sedan olsun yine yakıt değerleri o civarda insigniaya bakmıştım 1.6 turbo motor yakıt tüketimi olarak o da o civarlarda
  • Arkadaşlar yakıt önemli benim için yılda 20-30 bin km yapıyorum. Kuga kullananlar Crv kullananlar yakıt konusunda bilgi verirmisiniz? lpg tüketimleri nasıl kugaya lpg montajı nasıl oluyor maliyeti nedir?
  • CRV derim ben. 2 sene 2009 kullandım. 2 senede bir önceki kasa 2003 kullandım. LPG İstanbul şehiriçi 12-13 yakıyor. İçi bej cam tavanlı olan gayet geniş ve ferah. Malzeme kaliteside gayet iyidir. Taş gibi arabadır.

2000 TL ye güzel bir LPG kiti taktırabilirsiniz. LPG ye gayet uyumlu bir motoru var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyönetmen -- 6 Kasım 2016; 11:14:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medevilfb

Arkadaşlar yakıt önemli benim için yılda 20-30 bin km yapıyorum. Kuga kullananlar Crv kullananlar yakıt konusunda bilgi verirmisiniz? lpg tüketimleri nasıl kugaya lpg montajı nasıl oluyor maliyeti nedir?

kuga başlığına bakın lpg ile kullananlar var. onlara özel mesaj ile sorun. 12 gibi diye hatırlıyorum lpg ile. maliyeti 6k olmalı.

• Marka olarak Honda ile Ford kıyaslamam bile.
    Tiguan olsa neyse...

• Lpg sorun degilse crv , sorunsa kuga

• yakıt benim için önemli 35 krş geçmesi gerek o yüzden lpgli olması şart. Kugada lpg 6bin deniyor.
  • Bütçe ne kadar bilmiyorum ama 1.5 Ecoboost motora şuan Marjet sıvı sistem oluyor. 3750-4250 fiyatı var ve ilk çalıştırmada bile Lpg çalışıyor... Lpgde 12-13 lt yakar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.