M

Çavuş
28 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
3 ay once aldigim aracin lpgsi isli degil aralik 2019da montaji yapilmis. Subatta muayenesi var isletmek istiyorum elimde hicbir evrak yok. Ne yapmam gerek gerekli evraklar nelerdir. Ne kadar bi masraf ederim yardimci olabilirmisiniz?
20-30 bin tl bütçem var otomatik bir araç alıyorum. 2000-2004 model arası baktığım araçlar.
Clio ile 206 arasında kaldım. + ve - leri nelerdir kullanan bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
elimde küçük bir c++ proje var cye çevirmek istiyorum bir program veya araç varmı
20 pclik bir atolye için adsl modem önerirmisiniz. Şuan Airties TR206V4 var devamlı düşüyor. PC sayısından dolayı diye tahmin ediyoruz.
2005 açılış yılı 55bin tl ödeme almış uyarısı dahi olmayan web adsense satılıktır. Fiyat 1000
2012 Ford cmax titx kullanıyorum. Otomatik bir araç almak istiyorum. İki araç düşünüyorum.

1- 1.6 ecoboost Kuga
2- 2.0 Honda CRV (2008-2010 arası)

Kuga şuanki aracım Cmax ile nerdeyse aynı tasarım açısından çok beğeniyorum ama yakıt konusunda sıkıntıya sokacak gibi. CRV lpg sistemi ile o konuda avantajlı

Kullanan bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Özellikle yakıt konusunda.
15bin ila 60bin arası ödeme almış pinli tr web adsense var elimde. İlgilenler pm atabilir.
2012 cmax titX kullanmaktayım. Otomatik crv almayı düşünüyorum. Yakıt durumu nedir? Lpg yüketimi nasıl?

Kullanan arkadaşlar biraz araç hakkında bilgi verebilirmi?
Pinli öncelik ödeme almy? adsense hesaby aramaktayym.
Merhaba arkadaşlar. 2012 Cmax titaniumx aracımda bazı özellikleri bir türlü çalıştıramadım.

- Sesli komut tuşuna basılı tuttuğmda herhangi bir tepki vermiyor bir türlü çalıştıramadım.
- Telefonum ile bağlantı kuramadım.
- Usb ve AUX bağlantısı yapamadım.

Servis bluethoot modülü arızalı değişmesi gerek dedi 1500tl fatura çıkardı. Daha ucuza nasıl mal edebilirim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 212
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 6.166 (Bu ay: 92)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.