Şimdi Ara

1.5 milyon civarı sürüşü keyifli araç tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
6.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

260lik olan şaka makinesi zaten de 1.5lik de gayet keyifli.1.5d Olana da yazılım çıktı diye biliyorum 160 ps lere geliyor,onu da düşünebilirsin.

yuruyeni neden sorunlu olsun yepyeni arabanın

• RealOmer kullanıcısına yanıt

arkadaş araba ticareti istemiyor, keyifli araba istiyor

• en1gma kullanıcısına yanıt

insignia rakipleri daha iyi

5 kişilik,deli gibi yol tutan hangi rakibi varmış insignia nin?

• en1gma kullanıcısına yanıt

Hiç accord binmemişsin demek ki

İlk accord hastası olduğum bir araç ama çok eskidiler donanımı da tatmin etmiyor. Yenileri de CVT sağ olsun giderken delirtiyor beni. Amerikadaki gibi 2.0 vtec tork konvertörlü makul bir fiyata gelse tadından yenmez.
  • tcadongusu T kullanıcısına yanıt
    Galiba bir kaçtane büyük motor ithal Accord var 1.5 alabiliyor en keyifli ve bozulmayacak araç olarak en iyi seçeneklerden

accord insignia ile felsefe olarak çok farklı bir otomobil.

biri spor sedan biri konforlu sedan.

• Alfa Romeo Tonale
  • nbacıshaquılle kullanıcısına yanıt

Neye göre dediniz. Bende aynı araç var. Aradığım tek özellik de sürüş hissiydi o sebeple aldım zaten. Aynı fiyat kategorisindeki her şeyi denedim. Siz neyi öneririrsiniz merak ediyorum

• w207 lci e250 coupe öneririm. şahsen de kullanıyorum o fiyat bandında güç gösteriş hissiyat olarak tatmin eden bir otomobil. 2.0 benzin 211 hp orjinal sadece stage 1 ile 250hp olan bir otomobil.

örneğin ; Sahibinden 2014 Model E Coupe İlan No: 1095283316
  • 3.20d xdrive gt veya düz. C200 2.0 w205 veya az daha paraya w205 fl c200 1.6
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    Sürüşü keyifli demiş arkadaş,
  • Yorumlar facia ya, arkadaş sürüşü zevkli öneri istiyorum demiş. Birisi a3, birisi insignia ve accord önermişler. Bitmiş otomobil kültürü. Foruma elveda vakitleri cidden.
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt

Seni alakadar eden bir durum yok sağdan sağdan elveda edebilirsin.

• Sürüşü keyifli denince aklıma arkadan itişli araçlar geliyor.
    BMW akla gelen ilk marka fakat 2019 dan yeni, 100.000km altında temiz araç olmadığı için ekleyemedim.

1.5m tlye kadar iki öneri aşağı bırakıyorum

MENGERLER ETİLER - 2020 MAZDA MX-5 1.5 SKY-G PS RF / BOYASIZ İlan No: 1093963207
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mengerler-etiler-2020-mazda-mx-5-1.5-sky-g-ps-rf-boyasiz-1093963207/detay

TÜRKİYEDE TEK 508 GT 225 BEYGİR 50 BİN KM DE. İlan No: 1086305819
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-turkiyede-tek-508-gt-225-beygir-50-bin-km-de-1086305819/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 30 Nisan 2023; 16:19:57 >

• Konu sahibinden keyifli sürüş tanımını biraz açmasını rica ediyorum. Kimisi sakin gitmekten keyif alır, kimizi düz yolda gaza basmaktan, kimisi de viraj dönmekten.

Gene de kendi görüşümü yazayım. Bu bütçe doğrultusunda aranılan kıstaslara D sınıfı spor sedan bir otomobil cevap verecektir. Verilen örneklerin birbirlerinden aman aman bir farkları yok. Birinin virajı biraz daha iyidir, öbürünün torku biraz fazladır, bir diğerinin süspansiyonu daha yumuşaktır v.s. Güncel piyasalarına bakmadan yazıyorum, Opel Insignia 2.0T, Alfa Romeo 2.0T seçeneklerim arasında olurdu, pek kimsede bulunmadığından.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.