Şimdi Ara

Suzuki Swift'ler Neden Ucuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
2
Favori
14.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 97 model eski kasa Clio HB'lerin 11-12 ye gittiği piyasada 2000 model Swiftler ortalama 10,5-11'e gidiyor. Çoğu yönüyle bu tip araçlardan üstün olmasına karşı neden piyasası daha düşük?

• ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

???
    Çünkü talep az. Sıfırlarında da durum farklı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Ben de talebin neden az olduğunu soruyorum.
  • quote:

quote:

servisi yaygın değil, ikinci eli kötü, ürün yelpazesi geniş değil, güncel dizel motoru yok.
  • quote:

quote:

quote:

servisi yaygın değil, ikinci eli kötü, ürün yelpazesi geniş değil, güncel dizel motoru yok.

Alıntıları Göster
    çünkü piyasası yok sıfır km sinin bile saış servis alanları sınırlı

• Kim suzukiyi ne yapsin allah askina?
    Suzuki bu piyasayi okumus anlamis onemsemis de millet tercih etmemis mi?
    Bu piyasayi okuyan onemseyen firma tutulur. Bak Chevrolet'ye kisa zamanda cruze aveo ile oturdu piyasaya.
    Suzuki ne katti bu piyasaya? Sattigi aracin arkasinda ne kadar durdu? Satis sonrasi hizmetler ile kimin yyzunu guldurdu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edec

Kim suzukiyi ne yapsin allah askina?
    Bu piyasayi okuyan onemseyen firma tutulur. Bak Chevrolet'ye kisa zamanda cruze aveo ile oturdu piyasaya.
    Suzuki ne katti bu piyasaya? Sattigi aracin arkasinda ne kadar durdu? Satis sonrasi hizmetler ile kimin yyzunu guldurdu ?

Aslında demek gerekirse kimse gidipte bi suziki araç alıyım demiyor

İlk akla gelen markalardan değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo

quote:

Orijinalden alıntı: edec

Kim suzukiyi ne yapsin allah askina?

Aslında demek gerekirse kimse gidipte bi suziki araç alıyım demiyor

İlk akla gelen markalardan değil

Alıntıları Göster
    türkiyede bir araçın satılması için kalitesiz olması lazım.
    suzuki swift sınıfındaki en iyi araçtır donanım ve tip olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: acemix

türkiyede bir araçın satılması için kalitesiz olması lazım.
    suzuki swift sınıfındaki en iyi araçtır donanım ve tip olarak.

Alıntıları Göster
    Suzuki denince akla sadece HAYABUSA geliyor olmasından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirDream

Suzuki denince akla sadece HAYABUSA geliyor olmasından.

Alıntıları Göster
    Eski kasa Swift'leri görmedim ama son kasalarının içi dar bagajı çok küçük. Malzeme hissi zayıf. Küçük şehir içi aracı olarak düşünseniz benzin tüketimi güncel araçlara göre (özellikle 4x4'leri) yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot206WRC

Eski kasa Swift'leri görmedim ama son kasalarının içi dar bagajı çok küçük. Malzeme hissi zayıf. Küçük şehir içi aracı olarak düşünseniz benzin tüketimi güncel araçlara göre (özellikle 4x4'leri) yüksek.

Alıntıları Göster
    Bence ideal bayan arabası. Boyutları ve tam otomatik vitesi ile nedeniyle hakimiyeti ve parkı kolay. Zevkler farklı olmala beraber fonksiyonel ve şık bir iç görünümü mevcut. Sınıfındaki araçların bir çoğunda hiç olmayan veya yüksek ilave bedeller ödenerek alınan özellikler standart donanımda mevcut (ESP, 7 hava yastığı -sürücü diz dahil- USB girişi, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, vs...) Güvenlikte NCAP'tan 5 yıldız almış, 1,2 lt, 90 küsur beygirlik motoru ile hem vergi avantajına sahip hem performansı tatmin edici.

Evet arka koltuk mesafesi dar ve bagajı küçük. Ama çocuklu bir ailenin ikinci arabası olarak tercih edilmesine bunlar mani değil. Çocuklar arkada rahat ve bagajı market alışverişini fazlasıyla toparlıyor.

Beni en çok rahatsız eden kısmı yol sesini fazlasıyla içe alması ve süspansiyonları. Her çukuru hissediyorsunuz. Bu birazda benim sürüş karakterimle alakalı olabilir, pek sakınmıyorum. Ayrıca bu ikisi b sınıfında bir dereceye kadar normal karşılanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: II.Abdulaziz

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    98 model suzuki swift aldım1.3 benzinli hemde 9 milyara bedava millet alma yok yedek parçapahalıa falan filan dedi dinlemedim iyiki dinlememiş taş gibi araba klimadawar ekonomi modu bile war aynalar elektrikli ön cam otomatik hidrolik direksiyon vites geçişleri çok rahat istanbuldayım tam istanbul için bir araba parketmekde kolay arkaya rahat 3kişi oturuyo bu milleti ben anlamıyorumm reno diyo başkabişey demiyo bu fiyata bu özellikler super temizini bulursan kaçırma ben buldum araba 98binde taş gibii tavsiye ederimm.

• quote:

Orijinalden alıntı: selyon

98 model suzuki swift aldım1.3 benzinli hemde 9 milyara bedava millet alma yok yedek parçapahalıa falan filan dedi dinlemedim iyiki dinlememiş taş gibi araba klimadawar ekonomi modu bile war aynalar elektrikli ön cam otomatik hidrolik direksiyon vites geçişleri çok rahat istanbuldayım tam istanbul için bir araba parketmekde kolay arkaya rahat 3kişi oturuyo bu milleti ben anlamıyorumm reno diyo başkabişey demiyo bu fiyata bu özellikler super temizini bulursan kaçırma ben buldum araba 98binde taş gibii tavsiye ederimm.

Alıntıları Göster
    önyargı

• bi ara ciddi ciddi düşünüyodum almayı.ama arka koltuklar çok rahatsız ve bagaj yok.ayrıca servis yedek parçası da zor bulunuyomuş öyle diyo genelde kullananlar
    ama tipi çok çok hoşuma gidiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMustaine

bi ara ciddi ciddi düşünüyodum almayı.ama arka koltuklar çok rahatsız ve bagaj yok.ayrıca servis yedek parçası da zor bulunuyomuş öyle diyo genelde kullananlar
    ama tipi çok çok hoşuma gidiyo
    Zamanında Türkiye piyasasının isteğini vermiş ve bu cesaretle şimdilerde haddinden fazla paralar istemesine rağmen gözü kapalı satın alınan markaların pazar hakimiyetine karşılık ülkemizde tanıtımını iyi yapamayan temsilci yüzünden, daha içine dahi oturmadan, "dandik, piyasaya etkisi yok, kötü" gibi yorumlar yapan otomobil sahipleri yüzünden
  • sedan versiyonu gelsin, bakalim ucuz kalir mi

http://www.youtube.com/watch?v=i08cswMfm8k&feature=relmfu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E75606366

sedan versiyonu gelsin, bakalim ucuz kalir mi

Yenilerde sedanları şahsen ben sevmiyorum ancak alan çıkacaktır.

Esasen Swift'ler ucuz değil Clio'lar, Polo'lar gereksiz pahalaı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

sadece 1 karış uzatmışlar. sedan denilmesi için 1.000 tane yalancı şahit tutulması gerekir.

aracın arkası...çok kötü. çok kötü. çok kötü.

bu aracı Sedan yerine SW tasarlasalar daha iyi olurmuş. en azından bir MİNİ havasına bürünebilir, hemde daha fonksiyonel olabilirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

sadece 1 karış uzatmışlar. sedan denilmesi için 1.000 tane yalancı şahit tutulması gerekir.

aracın arkası...çok kötü. çok kötü. çok kötü.

bu aracı Sedan yerine SW tasarlasalar daha iyi olurmuş. en azından bir MİNİ havasına bürünebilir, hemde daha fonksiyonel olabilirmiş.

evet, 4 metre sonucta. bagaj hacmi : 315 litre

http://www.team-bhp.com/forum/test-drives-initial-ownership-reports/119333-desire-again-maruti-swift-dzire-vdi-initial-ownership-review.html

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.