Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: wander_
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maksi HD paket + Sınırsız (8Mbit) internet + yalın bedeli =79.99 ödüyorum iki yıldır. Birkaç güne sözleşme bitiyor bakalım ne teklif edecekler...
  • Arkadaşlar ben 2009 SD dsmart abonesiyim.Mega SD paketi aylık 15 TL'ye kullanıyordum.Müşteri hizmetlerinden aradılar, ücretsiz HD kutu değişimi ve Mega HD paketi 24 ay tahhütlü aylık 22 TL teklif ettiler.Teklifi kabul ettim acaba hatamı ettim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huuso

Arkadaşlar ben 2009 SD dsmart abonesiyim.Mega SD paketi aylık 15 TL'ye kullanıyordum.Müşteri hizmetlerinden aradılar, ücretsiz HD kutu değişimi ve Mega HD paketi 24 ay tahhütlü aylık 22 TL teklif ettiler.Teklifi kabul ettim acaba hatamı ettim?

Hata etmissin mega paket hd 15 tl zaten..
    Kutu degisimi cokda onemli degil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008 üyesiyim full sdyi 10tlden verdiler digiturk hd var gerek yok dedim
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcmndrg -- 26 Kasım 2015; 14:35:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fgoksin

d smart yeni uyeyim iptal ettirmek istedigimde yaptiklari teklif ;

SPOR HD 21 TL
    MAXI HD 24 TL
    Ikisi de 1 yillik taahhutle.

MAXI yi kabul etmeyi dusunuyorum sizce nasil ?

Maxi den kastiniz mega paket olsa gerek.. 24 tl pahali..
    15 tl ye veriyorlar mega paket hd yi..
    Fiyati yuksek buldugunuzu bildirin..
    Yeni teklifi bekleyin..

• HD üyeydim 2 yıl kullandım. 2 aydır arıyolardı mega 22 tl demişlerdi en son.

2 gün önce aradılar giriş paket 1 yıl taahhüt 15 tl anlaştım. ilk 6 ay tüm kanallar açık hediye dediler. Kalan 6 ay 15 tl giriş paket devam edicek. istersem kalan 6 ay spor paket 19 tl olacak.
  • 15 tl mega paket hd fiyati.. Fazlasini haketmiyor d smart..
    15 tl ye veriyorlar zaten..

• 3gün kaldı tahatutümüm dolmasına ne arayan var ne soran masus ben arıyorum iptal ettircem sürem dolunca diye süreniz dolsun yardımcı oluruz diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

3gün kaldı tahatutümüm dolmasına ne arayan var ne soran masus ben arıyorum iptal ettircem sürem dolunca diye süreniz dolsun yardımcı oluruz diyorlar

Uyelik bitince aramaya baslarlar m.etme..
    Yapisirlar suluk gibi..

• nakit olarak odediğim 2 yıllık üyeliğim temmuzda bitti ,herşey dahil hd aylık 22tl dediler bende kapattırdım ,hd uydu alıcıyı bana bıraktılar. Yaklaşık 1 ay once durduk yere yayınları açtılr. Bayram hediyesi,bayram boyunca izleyin diye mesaj attılar. 1 aydan fazla zaman oldu dun aradılar istemıyorum dedim ama hala yayını kapatmadılar. 15tl deseler kabul ederdim belki. Ne zaman kesecekler merak ediyorum.
  • Mega paket hdd 15 tl arkadaslar bunun ustunde rakamlari asla kabul etmeyin..
    Bu arada benim de blu acik kaldi...

Maclar formula ordan seyrediyorum,,

• Dmart'a yeni üye olmak istiyorum acaba müşteri hizmetlerini arayıp teklif mi istemeyelim?
  • Geçen gün mega hd pakete 187 tl fiyat çekıyorlardı. Bugün aradım öylesine 420 tl dedi :)) size hayırlı işler dedim kapattım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Geçen gün mega hd pakete 187 tl fiyat çekıyorlardı. Bugün aradım öylesine 420 tl dedi :)) size hayırlı işler dedim kapattım :)

sozlesme bitmeden arayinca ole. banada super pakete 496 lira cektiler bisey demedim cunku biliyorum onlar arayinca 150-180 arasi fiyat verirler. vermezlersede kendileri bilir.

• paylaşımlar için teşekkürler herkese arkadaşlar
  • Benimde 2 yıllık aboneliğim 28.11.2014 tarihinde sona erecek HD paketimde yetişkin kanalları hariç hepsi açık + 8 mbit internet 50gb AKN var (yalın değil) 68 tl ödüyordum geçen gün aradılar
    Mega Paket + BLU + 16 mbit 50gb AKN = 68 tl dediler bende 16mbit 75GB AKN olursa kabul ederim dedim bir kaç gün içinde dönüş yapıcam dedi bakalım ne olacak
  • EthemTreX kullanıcısına yanıt
    Daha düşük fiyat istesene.onların taktiği o aynı fiyattan devam ettirmeye çalışıyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

HD üyeydim 2 yıl kullandım. 2 aydır arıyolardı mega 22 tl demişlerdi en son.

2 gün önce aradılar giriş paket 1 yıl taahhüt 15 tl anlaştım. ilk 6 ay tüm kanallar açık hediye dediler. Kalan 6 ay 15 tl giriş paket devam edicek. istersem kalan 6 ay spor paket 19 tl olacak.

ilk 6 ay iyi sonraki 6 ay pahalı. Super HD paket ayda 20 lira kullanıyorum. 1 senelik ve taahhütsüz. Tüm kanallar açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane heathrow -- 12 Kasım 2014; 19:50:05 >
  • 16mb internet 75gb akn mega paket 1 ay fatura yok aylık 67tl 1 yıl devam kararı aldık.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.