Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani bu 69 TL ye telefon parasi dahil mi? Yoksa ayrica telefon faturasi mi oduyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techturch -- 26 Ekim 2014; 10:08:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techturch

Yani bu 69 TL ye telefon parasi dahil mi? Yoksa ayrica telefon faturasi mi oduyorsunuz?

telefon dahil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: errayn06

kardeşim sd yayın alıyosan gayet normal bana hd yayın geliyo gayet iyi bence tabi kişiden kişiye değişirde bu arada sd den kastım yayın kalitesi düşük ise öyle oluyo ona bak derim

Hocam kıyaslamam Galatasaray-Dortmund maçında maçı canlı veren smart spor hd ve yazdığım yabancı platformlardaki hd kanalların farkı..

Aynı maç ama aynı hd kalite değil; kalite farkı öyle ki smart spor diğerlerinin yanında sd gibi kalıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: epsotel

quote:

kardeşim sd yayın alıyosan gayet normal bana hd yayın geliyo gayet iyi bence tabi kişiden kişiye değişirde bu arada sd den kastım yayın kalitesi düşük ise öyle oluyo ona bak derim

Hocam kıyaslamam Galatasaray-Dortmund maçında maçı canlı veren smart spor hd ve yazdığım yabancı platformlardaki hd kanalların farkı..

Aynı maç ama aynı hd kalite değil; kalite farkı öyle ki smart spor diğerlerinin yanında sd gibi kalıyor..

Yok be hocam hd yayin gayet guzel yabanci platformalrin hd yayini arasinda ben fark goremiyorum,, ayni yayin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutay2455 -- 27 Ekim 2014; 14:47:16 >
  • Musteri hizmetleri biten modullu uyeligim icin aradi 24.tl ye tum kanallari acalim diyor.. Yeni bir indirimmis gibi soyluyor bide..
    Allahim ya...
    Pahali dedim en fazla 15 tl verebilirm dedim kapattim..

• Beyler kasım 15 te taahhüt bitiyo kasımın faturası ne zaman çıkar.aramadılarda.arayıp anlaşayımmı yoksa kasım ayına fahiş fatura çıkarmı standart tarifeden

• iptal faksından sonra aradılar bugün. mega hd 15 liraya fit olduk 3 yıllık aboneyim. neyse çakallara paranızı kaptırmayın
  • 2 yıldır aylık 23 tlye süper paket kullanıyordum..1 kasımda bitiyordu..bugün aradılar 21 tlye 1 senelik üyelik yenilettim.. yetişkin kanallar hariç hepsi açık..sanırm mega paketle süper paketin artık tek farkı yetişkin kanallar..
    bu arada hd plus olursa ücret ne kadar olur diye sordum.. 2 yil taahhüt vermeniz gerekir ve fiyatı 39 tl dediler..kabul etmedim..
  • 2013 kasımdan beri süper paketi 17 tlye izliyorum.Taahhütün dolmasına aâkkaldı diye aradım yine 17 den 1 yıl daha izle dediler düşüneyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epsotel

quote:

haklısın hocam bazen anlaşılıyo bbc hd felan izleyinince anlaşılıyo ben şahsen maça bakarken anlamam ama belgesel izlerken anlaşılıyo her neyse elde olan bu daha iyisi olana kadar 13 tl şuanlık memnunum fiyat 25 felan olsa ararım saniyesindede mesela net yavaşladımı arıyorum hemen verdiğim paranın karşılığını almam lazım ki sağolsunlar ne zaman arasam 50 gb da dolsa dolmuş demeden hemen full hıza alıyolar
  • benide bugün aradılar süper paket (+18 kanallar hariç tüm hd kanallar açık) hd makina eve teslim aktivasyon kurulum ücreti olmadan ayda 28tl 24 ay tahütlü teklif ettiler sizce nasıl uygunmudur birde 0 850 365 0365 nolu numaradan aradılar nedense.
  • 2 yılllık +18 hariç tüm kanalların açık olduğu üyeliğim mevcuttu (şu anda mega paket olarak geçiyor) kasım ayı sonunda taahhütüm sona eriyor, iptal dilekçesi gönderdim sonucu bekliyoruz, bakalım bize ne teklif edecekler , benzer aboneliği olup (receiver) hangi şartlarda teklif yapıldığı bilgisini verirseniz bende hangi şartları kabul edeceğimi bilebilirim, genelde modüllü üyelere sunulan teklifleri görebildim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

2013 kasımdan beri süper paketi 17 tlye izliyorum.Taahhütün dolmasına aâkkaldı diye aradım yine 17 den 1 yıl daha izle dediler düşüneyim dedim.

Bu arada HD cihaz kendime ait

• quote:

Orijinalden alıntı: Crossruff

2 yıldır aylık 23 tlye süper paket kullanıyordum..1 kasımda bitiyordu..bugün aradılar 21 tlye 1 senelik üyelik yenilettim.. yetişkin kanallar hariç hepsi açık..sanırm mega paketle süper paketin artık tek farkı yetişkin kanallar..
    bu arada hd plus olursa ücret ne kadar olur diye sordum.. 2 yil taahhüt vermeniz gerekir ve fiyatı 39 tl dediler..kabul etmedim..

Millet 15 tl ye mega paket aliyor.. Arri mega paket uyelerine blu da hediye..
    Yuksek bi fiyata sizi kandirmislar..

• quote:

Orijinalden alıntı: fuzuli82

iptal faksından sonra aradılar bugün. mega hd 15 liraya fit olduk 3 yıllık aboneyim. neyse çakallara paranızı kaptırmayın

Hocam zaten 15 tl den fazla para odemek d smarta enayilik olur.. Hayirli olsun..

• Dsmart+8 mb. yalın internet full pakete 2 yıldır 86 Tl. ödüyordum.

Taahhüdüm bu ay bitti, aradım.
    Aynı şatlarla 73 Tl dediler. kabul etmedim.
    Sinema paketi+8 mb.internete 60 Tl. dediler,

en sonunda

yalın+16 mb+sinema paketi+3 ay tüm kanallar açık 64 tl de anlaştık.

1 yıl daha devam, hadi hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaumut22

Dsmart+8 mb. yalın internet full pakete 2 yıldır 86 Tl. ödüyordum.

en sonunda

Idare eder fiyat...

• quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

quote:

Orijinalden alıntı: karaumut22

Dsmart+8 mb. yalın internet full pakete 2 yıldır 86 Tl. ödüyordum.

en sonunda

Idare eder fiyat...

İdare eder tabi. Yalın internet en ucuz 59 tl. 5 tl ye sinema paketi fena değil.

• Mega Paket'e 1 yıllık peşin ödemeli(faturasız) kredi kartından taksitle 165,00 TL dediler aylık 13,75 TL'ye tüm kanallar var..

Yarın görüşelim dedim? İyi bir fırsat olarak görünüyor, faturasız olması da cabası..

Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semioli

Mega Paket'e 1 yıllık peşin ödemeli(faturasız) kredi kartından taksitle 165,00 TL dediler aylık 13,75 TL'ye tüm kanallar var..

Yarın görüşelim dedim? İyi bir fırsat olarak görünüyor, faturasız olması da cabası..

Ne dersiniz?

Iyi fiyat vermisler kabul edin bence. Mega hd paket. Kac yillik modullu uyesiniz ?

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.