Şimdi Ara

Zubaba Elyos Katalamize :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elyos tarafında ilk kez katalamize bitirdik vatana millete hayırlı olsun :P darısı runadium un başına :)
     Zubaba Elyos Katalamize :)

http://www.youtube.com/watch?v=DoOGZ9dE_VI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snow71 -- 25 Ocak 2014; 1:21:42 >

• TEbrikler :)

Dikaktimi çekti zubaba TR serveri değişmiydi ya lfg ye bakıyorumda enteresan
  • benim tanıdıgım almanlar roman lar felan var ya :D cok olmasa bile varlar yani :D
  • drop ? hayırlı olsn
  • en iyi drobumuz tempimize mystic göğüslüktü diğerleri mor armorlar-takılar vs
  • tebrikler :)
    dün gece zubaba asmo tarafındada biz kestik ss almak pek aklımıza gelmedi o an ancak video düzenlenme aşamasında
  • Runadıum mu daha zor katalamıze mı??

Runadıum denedık ıkı kere ve aynı yerde faıl...Bossun hpsı yarıya ındıkten sonra bır haller oluyor herkes bır anda ölüyor..

Nerede yanlıs yapıyoruz bır turlu bulamadık hep aynı yerde ölmemiz ise entresan kesın orda bırseyler atlıyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumcumx

Runadıum mu daha zor katalamıze mı??

Runadıum denedık ıkı kere ve aynı yerde faıl...Bossun hpsı yarıya ındıkten sonra bır haller oluyor herkes bır anda ölüyor..

Nerede yanlıs yapıyoruz bır turlu bulamadık hep aynı yerde ölmemiz ise entresan kesın orda bırseyler atlıyoruz..

Runadium %50den sonra boss clonlarını cıkartır o sırada glad yada templar clonların agrosunu üzerine alır aşağıdaki videoda 04:00 dikkatli bakarsan clonların birisinin tepesinde konuşma metni geçer diğlerinden farklı onu bulup kesmeniz gerek bunu 3 defa yapıcaksınız 3 cloneyide clonlar alan skilli cast etmeyi bitirmeden kesmeniz gerek yoksa üzerinizdeki magic sup+resiste bağlı olarak tek atacaktır yada %5-6 canınız kalır özellikle dps classları.3 clone öldükten sonra boss full canı ile tekrar geri gelir bossun %50canına gelene kadar dps yapılır. %50de bossun agrosu kimdeyse o kişi tek bir tarafa ayrılıp bossun attığı fearı üzerine alır cleric hızlı bir şekilde dispeller genelde rangerlerde olduğu için agro evasion skill ile resisletir.Geri kalan %45den sonra full dps + gelen addleri kesilir dps iyi olmalı sonra %30da gelen addlerden kısa süre sonra gene add cıkartıyor.

Yazdıklarım uzun yada karmaşık geldiyse aşağıdaki çektiğimiz videodan bakabilirsin.

• eyw dostum oldukca guzel bır vıdeo....Acıklayıcı ve gayet guzel ıs cıkarmıssınız...bız ıkı chanter clerıc bard gunner templar gıdıyorduk dps yetersız kalıyordu sanırım. Addları keserken bıle geregınden fazla zaman gecıyordu...kaldı kı benım gunnerda 3knın ustunde mb var..ama ıkı dps daha sart demekkı.
  • biz de bugun yaptık bosphorus legionu olarak. baya bi geciktik ama olsun
    2 kişi silah aldı bizden
  • Aynen dünki Asmo tarafındaki Katalamize alliance'ında Bosphorus'la birlikte bende vardım o partide. :)) Bakalım artık serverda birşeyler oturmaya başlamış olarak görüyorum.
  • Chatteki yorumlara gel yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Chatteki yorumlara gel yazık.

Xeneize nin yorumuna koptum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Chatteki yorumlara gel yazık.

+1∞
  • Video da bot acik sanki radar yoksa banami ole geldi yada bot suz player kaldimi diyelim zubaba da;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi Katalamizede hide asmolar vardır ondan açmıştir

• videoda eklenmiştir
  • O iki turk dusmanina bide katalamize yaptiriyorsunuz ya helal olsun size ya.Adamlarin turklere etmedigi laf kalmadi iki kurusluk dps icin partiye aliyosunuz.

• o parti içi yazılar ne öyle 12-15 yaş grubu mu , ilkokul terk mi bunlar hiç mi genel kültür , aile terbiyesi yok bunlarda
  • Türklerin her oyunda yaptıkları hile-ks-küfür belli aiona başlamamın başlıca sebeplerinden biriside türklerin çok olmadıgı bir oyun oldugu içindi diyeceksin zubaba da neden oynuyorsun arkadaşlarım çağırdı kıramadım özetle yabancıların türklere ettikleri küfürler onlar hak ettiği içindir
    ikinci yorumun cevabı ise 4 senedir birlikte oynadıgımız arkadaşlar onlar chatden ne yazdıgımız kimseyi ilgilendirmez lfg den yazmıyoruz neticede. oyun içi chatden yazılanlardan ise genel kültür - aile terbiyesi - eğitim düzeyi gibi çıkarımlar yapman komik olmuş ne diyim ki konuyu iyi baltamalar size .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.