Şimdi Ara

Zubaba Elyos Katalamize :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • açıkça soylemek gerekirse o junkun no animi olmasa hyperionu o kıytırık karakterlerle bırak 15dk yı 1 saatte gene kesemezdiniz. Çoğunuz yeni 65 olan tiplersiniz sonucta ayrıca dps listi cok merak ediyorum junk 5 milyon diğerleri max 900 filan buyuk ihtimalle. Oyuzden türk düşmanı filan umrunuzda değil tabi katalamize yaptırsın size yeter
  • o değilde bu Wizard (placebo) taki elyos düşmanlıgı nedir ? :) kıytırık item vs vs...size ne arkadaş adam neyle yada ne şekilde kesiyorsa ? 72. garnizon da sen havada yürüdün ben cıkıp ta burada birsey demedim ama sen direk siz eziksiniz demeye getiriyorsun :) bende sunu derim o zaman bosphoros legionu o hack ler ve sürekli yanınıza en az 1 cleric olmasa sizde cok birsey değilsiniz. oyunda ki laf söz kişiyi ilgilendirir. Junk ın cakallıgını da cok gordum gayet insan gibi muhabbetinide cok gordum. sahsen sozlerden ziyade kişilerin oyunculugna bakan biriyim okadar...
  • ahaha 72. garnizonda windstreamden atlayan herkese havada yurudu diyosun sanırım ben bu oyunda hiçbizaman hile hurdayla işim olmadı olucak da.Ayrıca elyos dusmanı değilim sadece bu death is hsadjkahsd legionundaki tiplerin buyuk bir kısmı yenilmeyi hazmedemiyor yanımızda clericsiz gezmiyormuşuz siz bizi 7/24 10v1 zergleyip bide ustune noob yazarken iyi biz bi yanımıza cleric alıp hepinizi tokatlayınca hemen ezik olduk.Cidden cok komiksiniz gelip burda bide junki övüyorsunuz dünkü korra o herif adamın servera gelme amacı hileyle o cok nefret ettiği türkleri çıldırtmak adamın sizin tia bossunuzu kaçkere resetlerken videosu var şaka filan mısınız siz hala bana karakteri oyunculugu iyi biri filan diyorsun.Adam yüzünüze tükürse oo iyi ama aslında oyunclugu iyi tükürsün hakettik biz diceksiniz
  • dps list istemişsin onunda ss ini bi ara atarız merak etme 1. junk olmuyor en kötü dps bardla ben yapıyorum o da 1.6kk pvp becerilerinize güveniyorsanız çıkarın bi grup 6vs6 atalım her zaman bekleriz..
    neyi hazmedemiyorlar bi anlasam
    dip not: beni kesince :( koyuyorsun açta bi itemlerine bak ben seni kaç kere kestim birşey yazmadım ama insanın içine 1 kere oturunca demekki böyle oluyor
    ayrıca bu konuyu asmo-elyos laf tartışmasına girsin diye açmadım elyos tarafında çok kişi video istedi biz de çektik koyduk ally de kimlerin olduguda kimseyi ilgilendirmez chatde yazılanlarda.
    ne istiyorlar anlamıyorum kaleler sizde elyolar hiçbir şekilde kasamasın tek atalım felan mı sizin dalganız o zaman poetaya bi rift açılsında egonuzu tatmin edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snow71 -- 25 Ocak 2014; 22:38:23 >
  • ölücekken - yazan sen misin yoksa ?
  • tekrar ediyorum konu başlıgı ile ilgili yorum atmıcaksan konuşma
  • windstream a atlayanı bilecek kadar oyunu oynadım :) dediğim garnizon icindeydi dip not olarak. olayı zerg e getirmissin ? anlamadım orasını... nede olsa iki tarafta ölümüne zerg yapıyor. bunun dısında yüzüne tukurse vs vs yazmıssın ? :) masallah masallah :) sonra ezik diyorsunuz yazmıssın ki ben bunu asmolarda daha cok gordum :) ki buraya gelip TIRT karakterleriniz vs diyen sensin. ben senin bi ara yazdıgın bi mesaji daha okumustum yine aynı aşagılama vardı. buna benzer birsey * +15 itemlerim var tek yiyorsanız ezik sizsiniz * gibi birseydi :) neyse fazla sıkmaya gerek yok.. +3 battle setle bile yeterince asmo kesiyorum . bu bana yetiyor :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.