Şimdi Ara

Hangi sınıfı seçmeli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyuna yeni başlayacak birisi olarak sınıf konusunda görüşlerinize ihtiyacım var.

Hem PvE (raid) hem de PvP (arena,bg) için sizce hangi sınıfı seçmeliyim?

Görüşleriniz doğrultusunda bir seçim yapacağım.

Teşekkürler ilginize.

• Sorunun nasıl olduğu gayet açık. İstersen tekrar oku... Resimli ifade şansım yok sanırım. Üzgünüm.
  • sen öyle diyosan öyle olsun dostumda klasik oyun yani tank mage scout healer sınıfları .....pvp de mage scoutlar biraz daha dps.....tank healler raid ozaman ...bunun neyini sordun hala anlıyamadım ......
  • Bak şöyle cevap vereyim: Ben 4 yılı aşkın bir süre WoW oynadım. Bana gelip biri hangi sınıfı önerirsin dese Hunter önermem mesela. Çünkü raidlere girme şansı yok. Mage ve Rogue oldukça tutulan sınıflar derim. Bunun gibi belki Aion'da da raidlerde ya da pvp'lerde tutulmayan sınıflar vardır belki...
  • tüm karakterler dengeli bence hepside güçlü sevdiğin tarzı aç derim
  • chanter ve gladiator dışında hepsi iyi bu 2 class pve de olsada olur olmasada zaten pvp dede çok iyi değiller çok çok iyi itemlerin olması lazım.. bir ranger açsan veya asas yada mage itemsizde adam kesersin itemsizde pve ye hertürlü girersin. çünkü skilleri çok güçlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 14 Haziran 2010; 10:54:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.