Şimdi Ara

★★★ ZTE Nubia Z17 Kullanıcıları ★★★ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
2
Favori
26.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siyah renk 6 64. 5 aylıktır. Her hangi bir sorunu yoktur. Kısa mesafeden düştü köşenin tırnak ucu kadar boyası kalktı zaten kasa gayet sağlam hiç bir şey söz konusu değildir. Gayet severek kullandığım bir cihaz. Malum yolla kayıtlıdır, sorunsuzdur. Cihaz fazlalığından dolayı satılıktır. Bu cihazın yazılımını iyi bilen biriyim istendiği an destek olurum.

İyi forumlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 79elendil79 kullanıcısına yanıt
    Kvk garantili z17 mini 6/128 aldım.mini için anakonu baktım burayı buldum..bütün nubialar burda mı toplanıyor

• Çim romunu 4,02 ye güncelledikten sonra zil sesi kendi kendine kısılmaya başladı. Çağrı geldikten sonra bakıyorum ki zil sesi orta seviyelere düşmüş.
    Tarayıcılar da donmaya başladı, Çin romu kullananlar kesinlikle güncelleme yapmayın
    Ne biçim güncelleme yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 5 Aralık 2017; 19:38:53 >
  • Arkadaslar turkce klavye , bildirimlerin gelmesi , google uygulamalarinin arada kapanmasi sorunları giderilebilir mi ? Giderilse bile bazi yerlerde bunlar icin yuklenilen romdan sonra kamera tam manasiyla kullanilmiyor diyorlar. Global rom da sanirim cikmayacak gibi

• galgai G kullanıcısına yanıt
    1.de sıkıntı yok, 2.de WhatsApp kafasına göre çalışıyor (bugün çok iyiydi) 3.de bende bilmiyorum alternatif Android market kurdum onunla idare ediyorum

• İleride tamamen halledilebilir mi sizce ? Ben google play yuklu haliyle aldim daha hic dokunmadim rom vs konusunda kamera kalitesi vs dusmemesi icin . ayrca bende de turkce secenegi var ama kelimeler tahmini yok nerdeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Kvk garantili z17 mini 6/128 aldım.mini için anakonu baktım burayı buldum..bütün nubialar burda mı toplanıyor

Merhaba, bende mini versiyonu almayi dusunuyorum. Siz memnunmusunuz sikayetiniz var mi ? Nereden satin aldiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreamingood22 D kullanıcısına yanıt
    Telefondan genel olarak memnunum sıkıntı yok..n11 den almıştım..almayı Düşünüyorsan ben satıyorum elimde 2 tane meizu var diye satmak zorundayım..meizu telefonları satarım diye bunu aldım ama onlar Satılmayınca bunu satıyorum..ilan numaram 506942296..sahibinden

• Resim dosyalarının ismini nasıl nerden değiştiriyoruz

• Arkadaşlar Z17 cihazımda Miui Rom kullanıyorum şu anda. OTA üzerinden hiç güncelleme gelmedi ve ben de pek memnun kalmadım. Belki de ben beceremedim bilmiyorum. Acaba bana stabil rom önerisi olan var mı? En son Mokee beğendim ama kamera uygulaması yok diye ondan da vazgeçmek zorunda kaldım. TRWP ile yükleyebileceğim herhangi bir stabil rom olabilir. Kamera uygulaması, bildirim ve batarya sorunu olmaması benim için önemli.
  • Arkadaşlar merhaba. Bu cihaza yeni geçtim. Moto Z kullanıyordum değiştirdim. Global rom çıkmadı mi daha? XDA'e elden geçirilmiş stock rom'u kullanıyorum. Gece inanılmaz şarj gidiyor %40 civarı.

• 4.06 Romu kullanıyorum, dün sabah parmak izi donanımı kullanılamıyor diye hata verdi bende yeniden açtım bu kez parmak izi özelliği hepten kayboldu.

Hard Format attım düzelmedi 4.06 tı yeniden kurdum gene düzelmedi.

Daha eski rom mesela 4.02 yi, 4.06 üstüne kurabilir miyim. Kuruluyorsa nasıl kurulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 23 Ocak 2018; 14:4:48 >
  • Twrp kurulumunu nasıl yapıyoruz?

• Arkadaşlar Nubia Z17'S Ana Konu & Kullanıcı Kulübü açtık. Malum forumda pek zte anakonusu yok, cihazlar aynı marka olduğu için konudaki bilgiler işinize yarayabilir. Bundan ötürü göz atmanızda fayda var diye düşünüyorum. ★★★ ZTE Nubia Z17'S Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★★
  • arkadaşlar merhaba kayıtsız kapalı kutu bir zte z17 almayı düşünüyorum alıp kuzenimin pasaportuna işleteceğim, sormak istediğim orjinal romuyla kullanmamda bir sıkıntı olurmu ota üzerinden güncelleme alabilirmiyim aydınlatırsanız sevinirim.
  • carnageous kullanıcısına yanıt
    Hiç bir sorun olmaz güncellemeyi daha iyi alırsın. En iyi güncelleme Çin romunda zaten

• Orjinal stock rom da Türkçe var mı?

Stock rom üzerine Google play vs yüklemek için, TWRP recovery mi yüklemek gerek? Google APK indirip kurabilir miyiz.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baki_55 -- 28 Şubat 2018; 11:57:41 >
  • Z17 bulunup le pro 3 ile takas etmek isteyen var mı arkadaşlar alt üst konuşulur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 26 Mart 2018; 23:40:56 >
  • en son yazılan 3 martta yazılmış herkes mi sattı nubiasını kullanıcılar gitmiş neyse sorumu soram belki cevap gelir.

bende z17 mini s var bende her yer de android 7 aldı yazıyor ama hiç güncelleme yapamadım ben varmı yapabilen güncelleme olarak sadece nubia 4.0 ı aldı benimki.
  • Kullanan kimse yok mu yav bu cihazı bugün aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 24 Temmuz 2018; 13:17:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.