Şimdi Ara

★★★ ZTE Nubia Z17 Kullanıcıları ★★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
2
Favori
26.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çin romunu kullanıyorum, lte cat 6 açıktı onu kapattım. Kapatılacak başka bişe yok. Önceden daha kısaydı yeni yeni 5 saat almaya başladım.
    Akşamdan sabaha % 4 civarı düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 4 Kasım 2017; 21:41:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LTE Cat 6 açık geliyor tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum kapatınca pile faydası oluyor mu acaba. Bir de ekran ayarlarında [Sunshine Display Mode] var ne işe yaradığını bilemedim siz biliyor musunuz.

• harun1389000 H kullanıcısına yanıt
    Anlamadığınız yerleri Google Translate de çevirin.

• harun1389000 H kullanıcısına yanıt
    Cat 6 yıl kapatmanın faydası olur bence çünkü 4G ile alakalı bişe. Diğeri güneş ışığı modu demek, kapatsak faydası olur mu bilemem

• Otomatik modda güneş altında parlaklığı extra olarak yükseltiyor olabilir.Normal parlaklığı çok yüksek değil Lenovo vibe p1 de böyle bir olay vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun1389000 -- 5 Kasım 2017; 23:2:30 >
  • Şarjım çok aşırı bitiyor. Bekleme modunda saatte en az %1 bitiyor. Kullanırken normal 5 dk ort %1 gidiyor. Hattımdan kuşkulanıyorum sizce neden olabilir? 2G ve WiFi açık Çin romu telefon

★★★ ZTE Nubia Z17 Kullanıcıları ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 6 Kasım 2017; 10:57:41 >

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    WiFi ayarlarında "tarama her zaman kullanılır" aktif mi acaba

• ulutan1 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, kapalı sadece uykudayken de WiFi açokmolsun aktif.

WiFi bu kadar şarj tüketmez ki, ben hattan kuşkulanıyorum bu gece türkcell takıp deniycem

• 6-64 gold renk sıfır imei kayıtlı elimde mevcut 1750 tl. ilgilenen ulasabilir instagram turankayaa42

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goggle play nasıl yükleniyor ve mi 6 ile z17 arasında kararsız kaldım çok fena şekilde

• merhaba arkadaşlar. black 6/64 6/128 ve 8 /128 modelleri arasında kaldım telefonu en az 2-3 sene kullanmayı düşünüyorum. hangilerini tavsiye edersiniz ? ayrıca ramlerin şarj ömrüne bir etkisi var mı acaba ?

• Furkan7056 F kullanıcısına yanıt
    8 in olumsuz etkisi var diye okumuştum. Para durumuna göre 6 GB ramlardan birini tercih et bence. Bende 6 64 var

• merhaba
    bu yeni çıkan Z17s hakkında kullanıcı yorumları alabilir miyim ?
    Özellikle vodafon kullanıcılarından ?

zte yeni modellerinde tema icon hizmetlerinde geliştirme yaptı mı ?
  • tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    Facede nubia grubunda birisi kullanıcı yorumu yapmıştı, oraya bakarsın.

Yeni e postalar bende açılmıyor, sizde de böyle sorun var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: rasak

Goggle play nasıl yükleniyor ve mi 6 ile z17 arasında kararsız kaldım çok fena şekilde

z17 ye google play yüklesen de bildirimler sağlıklı gelmediği için google play olmamasını önemseme çünkü aptoide market ile zaten uygulamaları yükleyebiliyorsun. Asıl karar vermen gereken şey bildirimlerin kafasına göre geliyor oluşu seni rahatsız eder mi etmez mi buna göre karar ver. z17 mi6 dan tabi ki daha güzel ve iyi bir telefon fakat mi6 alırsan tam randımanıyla kullanırsın, z17 alırsan (global rom çıkar mı belli değil hala) cihazı tam randımanlı kullanamazsın. Ama z17 tasarım ve kullanım açısından bir başka tabi..
  • Evet facedeki kullanıcı yorumu bana aitti. Nubia Türkiye sayfasından ulaşabilirsin @tosuntosun. Ayrıca zahter öz mobil cihazlar platformu sayfasında da daha fazla fotoğraf örneklerini bulabilirsin. Cihazda tüm bandlar olduğu için vodafone vs farketmez hepsi aynıdır. Aralıkta global rom geleceği açıklandı, o zamana kadar alternatif marketlerden uygulama indiriyorum. Bildirimler yine kafasına göre geliyor, gelmiyor, globalden sonra düzelir inş. Onun haricindeki diğer konuları facedeki paylaşımlarından okuyabilirsin, tekrar tekrar yazmayayım.
  • Google play market kurma imkanı varsa kurmak gerekir, hem güvenli uygulama hem de her aradığını bulabilirsin.

Nubia cihazların global rom bile olsa bildirim sorunu var. Z11 ve mini kullanan arkadaşlar bahsediyordu.

En iyi çözüm Lucky Patcher ile basit bi işlem yapmak. O da root istiyor.

Ben bildirim ve Google Play olayını malum yollardan hallettim o yüzden globa rom a pek takılmıyorum, çıkmayacağını düşünüyorum.

• Z17s i bekleyin arkadaşlar..

• ulutan1 kullanıcısına yanıt
    z17s için aralıkta global gelecek deniyor ama z17 ye gelmeyecek sanırım. z17s i henüz bir kaç gündür kullanıyorum root olayını incelemedim. Sizde bildirimler sıfır sorun mu şu an? Yaptığınız işlemler sonrası cihaz hiç donma takılma falan yapıyor mu kullanım esnasında?
  • metabax kullanıcısına yanıt
    Evet sıfır sorun, bildirimler çok iyi çalışıyor. Yalnız Google Play Hizmetleri arada aksaklık yapıyor, biraz nazlı. Tabi ki global iyi olurdu ama malesef yok

Donma, kasma olmayı yok gayet akıcı şekilde kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.