Yüzbaşı
20 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 1)
Gönderileri
hiç laga luga yapmaya gerek yok resmen takımı sattı bu yaptığının bir bedeli olmalı!!!
Beşiktaş, Spor Toto Süper Ligi'nin 12. haftasında Konya Büyükşehir Torku Arena Stadı'nda Pazar günü Trabzonspor'u konuk edecek.

İç saha maçlarını Vodafone Arena çalışmaları nedeniyle sürekli farklı statlarda oynayan Beşiktaş, bu sezon Olimpiyat Stadı, Osmanlı Stadı ve Fatih Terim Stadı'nın ardından bu kez de Torku Arena'ya ev sahibi unvanı ile çıkacak.

Trabzonspor karşılaşmasının biletleri satışa çıkarılırken Konya'da maça ilginin nasıl olacağı merak konusu oldu.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Trabzonspor karşılaşması için 14.000 biletin satıldığı öğrenildi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

satışlar fena gitmiyor sanırım dolacak stad maç günü ve cumartesi epey satış olacaktır.
meteoroloji ye göre güzel bir pazar günü olacak takım iyi futbol oynuyor bjk-fb derbileri son yıllarda çok heyecanlı oluyor tüm bunların ışığında stadı doldururmuyuz?
http://www.aksam.com.tr/spor/besiktas/turk-hakemden-oguzhana-kufur/haber-349308 arkadaşlar erkan güven denen bir yaratık salyalarını akıta akıta oziye saldırmış twitter kullananlar haddini bildirsin.
katlanamıyorum bu adama her daim beddua ediyorum bir kutulamadık şu heriften!!!
Arkadaşlar kardeşime üst limit olarak 1750 tl ye kadar bir laptop alacağız şöyle fifa 14,pes14 yeni çıkacak fifa-15 vs oyunları akıcı oynayabileceği bir cihaz bulabilirmiyiz. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar bildiğiniz üzere her yer akıllı telefon kaynıyor. eşime ve anneme hediye olarak kapaklı yada kızaklı bayan telefonu almak istiyorum ama hiç bir yerde bulamıyorum aklıma spot telefon satan yerlerde olabileceği geldi fakat bulamıyorum bu telefonlardan sıfır bulabilirmiyim? bildiğiniz yerler varmı? sanki yer yarıldı o eski modeller yerin dibine girdi. yardımlarınızı bekliyorum.
amacım kimseyi birbirine düşürmek değil gidişat hiç olmadığı kadar tehlikeli gelecekte 2 kulüp arasında ki müsabakalarda ölümlere varabilecek reaksiyonlar görülebilir siz ne düşünüyorsunuz?
Hakkında
Meslek: Elektrik Teknikeri
Forum İmzası:
never fight a man who has nothing to lose!
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 873
İkinci El Bölümü Mesajları: 103
Konularının görüntülenme sayısı: 17.317 (Bu ay: 255)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 661 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.