Şimdi Ara

Silinebilirr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
5
Favori
6.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 28 Ocak 2023; 13:24:50 >

• Bir kolay yöntem de ben ekleyeyim izin verirseniz. Xiaomi cihazlarda eski router'dan otomatik bilgileri alma özelliği var. ISP'nin verdiğini cihazı bir kereliğine Xiaomi'ye bağlıyorsunuz bunlarla hiç uğraşmadan bilgileri direkt yeni cihaza kopyalıyorsunuz. 10sn falan sürüyor.

Silinebilirr

Silinebilirr

• İşe yarıyordur ona sözümüz yok eyv elden elden akıl akıldan üstündür ama o cihaz herkeste olma ihtimali çok düşük dosya ve programlara göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet doğrudur.

Yanlış anlaşılma olmasın pek öne çıkmamış, bilinmeyen bir özellik olduğundan yeri gelmişken paylaşayım dedim. Hali hazırda xiaomi router sahipleri veya yeni bir router almayı düşünenler için faydalı olabilir. Tabii eğer mesajı silmemi isterseniz silebilirim sorun değil. Yanlış anlaşılma olmasın

• 0ldskool kullanıcısına yanıt

Teşekkürler ederim dediğim gibi akıl akıldan üstündür bu arada benim böyle hakkım yok olağanüstü şeyler olmadığı sürece

• Eline sağlık. Güzel oldu bunu alabilmem. Bu konuyu bulmuşken ekstra soru sormak istiyorum. 3. bir ssid açmadan 2.4 ghz ile 5 ghz'yi birbirinden nasıl ayırabilirim bir bilgisi olan var mı? Çünkü bazı mesafelerde sanırım modem 2.4 ile 5 ghz karmaşasına düştüğü için stabil olmuyor. Saçmalayabiliyor. Sorum ZTE H3600 içindir.

• 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Keenetic’lere de 3.9 beta1 sürümüyle geldi bu özellik

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler işe yaradı şifreyi öğrendim....

• İyi olmuş. Büyük kolaylık çünkü bu olay

• Diğer konuda da sormuştum ama buraya da şimdi gördüm yazmak istedim. Kullanıcı adı ve şifreyi öğrenmek ne işimize yarıyor ki? Kullanmak istediğimiz diğer fiber modeme kullanıcı adı ve şifreyi yazdıklarında yine bağlanamıyorum. yoksa ayar yapmam gerekiyor? Modem tp-link VR 2600

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sağ olun hocam gerçekten işe yaradı, şifreyi değiştirdim internet gitti, bulduğum şifreyi yazınca geldi.

• Teşekkürler hallettim sayılır 🙏

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • projist kullanıcısına yanıt
    Kontrolü tamamen kendi router ınıza vermiş oluyorsunuz. Superonline ın uyduruk modeminden kurtulmuş oluyorsunuz, kaldırıp kutusunda saklayabilirsiniz. İşlem olarak WAN mac adresini de kopyalamanız ( clone ) gerekiyor yeni modeme. PPPoE seçip kullanıcı adı şifrenizi girmeyi de unutmayın. Çalışması gerekir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Superonline nın verdiği zte h3600 kadar çöp modem görmedim elimden her türlü modem geldi geçti kullandım

İss ların verdiği modemi almayın kullanmayın

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.