Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

Orijinalden alıntı: XWING

Tukenmis.
    100 tane filan gertirmisler demek ki

Aynen yav, hem MediaMarkt ve HepsiBurada.com'da birkaç gün içinde tükendi

İnşallah gelecek partide KOYU gri yada olmadı Gümüş rengi gelirde alırız telefonu. ZTE bence bir daha altın renk telefon üretmesin

Bizim 2,000 TL pahalı dediğimiz telefon millete bedava geliyor ki satışa çıkar çıkmaz bu kadar çabuk tükendi Yeni parti zamlı fiyattan satılırsa hiç şaşırmam

• dasarum D kullanıcısına yanıt
    Deneme amaçlı az sayıda gelmiştir veya satış taktiği. Aklıma samsung ve apple tarafından "yaptırılan" stoklar bitti yetiştiremiyoruz efendim reklam haberleri geldi :)
    Bu arada koyu gri açık gri gibi renkler mi var? Altın renk ion gold bir de gri denilen quartz grey var benim bildiğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasarum

quote:

quote:

Tukenmis.

İnşallah gelecek partide KOYU gri yada olmadı Gümüş rengi gelirde alırız telefonu. ZTE bence bir daha altın renk telefon üretmesin

Bizim 2,000 TL pahalı dediğimiz telefon millete bedava geliyor ki satışa çıkar çıkmaz bu kadar çabuk tükendi Yeni parti zamlı fiyattan satılırsa hiç şaşırmam

Aslında benim içinde pahalı değil. 3500 Tl ayırdım buu telefon işi için. Ama sonuçta ABD'den 400 Dolarlık bir fiyatla çıkan telefondan bahsediyoruz. Misal 600 Dolar olsaydı kimse hiçbirşey demezdi. Birde şu var. Koyu Gri rengi olsaydı stokta bende ilk satın alanlardan biri olabilirdim. Ama bu altın rengine ayrı bir gıcığım

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Deneme amaçlı az sayıda gelmiştir veya satış taktiği. Aklıma samsung ve apple tarafından "yaptırılan" stoklar bitti yetiştiremiyoruz efendim reklam haberleri geldi :)
    Bu arada koyu gri açık gri gibi renkler mi var? Altın renk ion gold bir de gri denilen quartz grey var benim bildiğim.

Dostum Koyu gri dediğim "Quartz Grey" ama ben Türkçeye kendimce "Koyu Gri" diye çevirmişim. Kusura bakma

http://image.ztedevice.com/UpLoadFiles/Thumbnail/2016053011054548.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTaL_KnighT -- 20 Ekim 2016; 13:50:36 >

• Desenize biz burada muhabbet ederken millet malı götürmüş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dasarum

quote:

quote:

Tukenmis.

Aslında benim içinde pahalı değil. 3500 Tl ayırdım buu telefon işi için. Ama sonuçta ABD'den 400 Dolarlık bir fiyatla çıkan telefondan bahsediyoruz. Misal 600 Dolar olsaydı kimse hiçbirşey demezdi. Birde şu var. Koyu Gri rengi olsaydı stokta bende ilk satın alanlardan biri olabilirdim. Ama bu altın rengine ayrı bir gıcığım

Benim için cihazın ederi muadillerinin fiyatından bağımsız, sunduğu özellikler, marka, servis vb hepsini bir araya koyunca ve yurt dışı fiyatı ile orantılı olmalıdır.

Bu prensibim yüzünden 2,999 olan HTC 10'un RESMİ fiyatının 2,500'e inmesini bekliyorum. O fiyata indiği anda Axon 7 de 1,600 seviyesine çekilir. Ancak dövizin de yüksek seyri bu düşüş sürecini uzatıyor. Axon 7 bu fiyata inene kadar gelecek güncellemelerle kamera iyileştirmesi olursa, Axon 7 alırım, olmadı 2,500 'e HTC 10

• Bazı arkadaşlar koyu gri ve gümüş diye 2 renkten bahsetmiş ama telefonun 2 rengi var. Ion gold ve quartz Grey.

Ekleme olarak quartz Grey resimdeki gibi koyu değil.

Kaynak:https://www.zteusa.com/axon-7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealSchule -- 20 Ekim 2016; 19:29:00 >
  • Biz burda yok altın rengiydi yok 2 bin liraydı derken stok bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 20 Ekim 2016; 21:55:04 >
  • siz isin geyik muhabbetine devam edin :) sizin telefon alacaginiz falan yok , sonra stok neden bitti onun tartisirsiniz, yine biter sonunda...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicboyguccino

siz isin geyik muhabbetine devam edin :) sizin telefon alacaginiz falan yok , sonra stok neden bitti onun tartisirsiniz, yine biter sonunda...

Yav dostum bak şimdi yanlış anlamayın ama bence Altın rengi erkeğe gitimiyor . Hani bu benim görüşüm. Başkasının zevkinede saygı duyarım ama bence pembe ve altın rengi eşyalar ( Giyim olsun, akseasuar olsun, telefon olsun) bayanların üstünde daha uyumlu duruyor o yüzdende altın rengi telefon almak istemiyorum.

Neyse Allahtan LG V20 direk koyu renkte(Titan) gelecek (zaten tek renk görünüyor sitesinde)

• MeTaL_KnighT kullanıcısına yanıt
    Hocam, altın saat-yüzük-kolye takan, altın diş yaptıran erkekler geçmişte vardı. Şimdi altın fiyatlarından olsa gerek, otomatikman demode oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehalem

quote:

Orijinalden alıntı: ZTE Axon 7

Samsungun 20 MP sensörü sitede yok.İşte sorunda burda.Hem 20 MP'lik olupta F/1.8 olan başka bir cihazda görmedim.Genelde bu diyaframdakiler 12 MP , 13 MP hadi bilemedin G4 gibi 16 MP oluyor.Kimsemi cihazı parçalayıp bakmamış arkadaş.İşin tuhaf tarafi Samsungun 16 MP kamera sensörü F/2.0 diyaframa sahip.Bunlar ya gerçekten özel bir çalışma yürüttü yada 13 MP'lik sensörü 20 MP yaptılar.

Sensör ile diyaframı karıştırmayalım arkadaşlar. Birisi merceklerle alakalı diğeri sabit bir devre ile alakalı.

İkisini karıştıran yok ortada.Ben interpolisyon uygulanmışmı , uygulanmamışmı ondan bahsediyorum.

• Telefonun güç butonun gevşek olması normal mi? Başka böyle olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Hocam, altın saat-yüzük-kolye takan, altın diş yaptıran erkekler geçmişte vardı. Şimdi altın fiyatlarından olsa gerek, otomatikman demode oldu.

Yav benim bildiğim onlar seksenlerde kalmıştı aga. Ha birde Rapçiler takıyor altın kolye ama baya abartılı olanlarını
    Lg g3'den beri adamakilli telefon yapamadi. Ben de dahil g4 kullanan magdurlarla dolu ortalik ve adamlar piskin piskin bunu kabul edip, sallamadan yoluna devam ediyorlar.

Hal boyle iken hala lg telefon almak, almayi dusunmek garip geliyor bana. Senelerdir kronik arizalara sahip cihazlari uretmeye devam eden bir firma sonucta.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi_rocker

Lg g3'den beri adamakilli telefon yapamadi. Ben de dahil g4 kullanan magdurlarla dolu ortalik ve adamlar piskin piskin bunu kabul edip, sallamadan yoluna devam ediyorlar.

Hal boyle iken hala lg telefon almak, almayi dusunmek garip geliyor bana. Senelerdir kronik arizalara sahip cihazlari uretmeye devam eden bir firma sonucta.

Saolasın aga uyarın için. Vallaha, bu ülkde sadece para ile sorun çözmek zor.

1) Iphone telefon almak istemiyorum, işletim sistemini sevmiyorum. ( zaten Iphone alanlara "S" modellerini almalarını tavsiye ediyorlarmış genelde)

2) Samsung güzel telefonlar üretiyor ama Avrupa modelindeki "Grafik işlemcisi" % 35 yavaş ,ABD modeline göre.

3) ASUS yine yan çizdi ne zamana geleceği belli değil, Zenfone 3 Deluxe'ün

4) ZTE'nin servisi nasıldır bilmiyoruz ? ( Yani Asus gibi berbat bir servislerimi var ? Yoksa LG gibi müşterilerle ilgilenen bir servislerimi var bilmiyoruz ??? ) Birde getire getire en kötü rengi getirmişler. Sanki "Valla bu renkler tutulmadı hacı en iyisi Türklere satayım" demiş gibiler.

5) LG V20 bence çok güzel bir telefon olacak ( Adamlar bence LG V10 ve LG G5'teki hatalarından ders çıkarmış gibiler) Ama dediğin gibi ondada Anakart problemleri oluyor. Ama şuda var, Bu anakartları değiştirip insanların mağdurietini giderebiliyorlarsa bence LG'ye bir şans verilebilir diye düşünüyorum.

Sonuçta birçok kişi LG'nin servis hizmetlerinden memnun gibi görünüyor. Ama öte yandan ZTE çok belirsiz. Misal daha adamların danışabileceğimiz "444"lü "0 212"li yada "0 850"li bir danışma/şikayet hattı bile yok. Buda beni şüphelendiriyor ister istemez...

Evet arkadaşlar "Ekim ayı" akıllı telefon piyasası yorumumuda yapmış oldum böylelikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTaL_KnighT -- 21 Ekim 2016; 10:33:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Biz burda yok altın rengiydi yok 2 bin liraydı derken stok bitmiş

Konuyu en çok takip edenler almamış. Terzi, kendi söküğünü dikemezmiş. Kılı kırk yarmaktan 8 aydır tuşlu telefon kullanıyorum. Bir ara HTC 10 mağduriyetim oldu. Olmasaydı tek eksiği, ekranının bana göre küçük olmasıydı ancak çok iyi bir telefondu. 3-4 sene kullanmayı düşünürken 24 saat bile kullanamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 21 Ekim 2016; 13:58:28 >
    "Söz gümüşse, sükût altındır." Derler. O zaman insanlar arası pek muhabbet yokmuş herhalde. Bırakta altın saatim konuşsun!
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Tuşlu telefon kullanmiyorum m8 gayet iyi niye kazık yiyelim. Altın rengi zaten 1600'e düşse yine almam :)

• Telefonla ilgili bir kaç eksik aktarayım. Benim için eksik tabi ki. Kapasitif tuşların aydınlatması yok. Gece yerini bulmak zor oluyor. Bildirim ledi 2 renk yeşil kırmızı. Bir kaç renk olsaydı iyi olurdu. Pil kullanım detaylarında ekran süresi kısmı yok. Parmak izi okuyucusu 360 derece galiba her açıdan okuyor. Yanlız diyelim ki bir kaç kez başka parmak okuttunuz 20 saniye bloke ediyor tanınan parmağınızla da açamıyoesunuz. Belirlediğiniz şifre ile açabiliyorsunuz.
    Ama ben gerçekten çok beğendim. Şarj olayı süper. Facebook dan skypedan uzun süre görüntülü görüşme yaptım. Isınma bile olmadı. Önceki telefonum yanıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.