Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheKinslayer

quote:

Orijinalden alıntı: B o S c H

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hslk

Hayırlı olsun.Htc 10 kullanmadım ama axon 7 nin kulaklık ses performansı bence de yeterli değil. Hele ki dolby yi açarsanız ses seviyesi oldukça düştüğü için kapatmak zorunda kalıyorsunuz. Yeni bir kulakiçi kulaklık arayışı içerisindeyim hem ses kalitesini hem de ses çıkışını artırmak için.Ama henüz sonuç alamadım.Yaptığım araştırmada hi fi (hi res, high end,ıem olarak da anılıyor) kulaklıklar hakkında birinin çok övdüğünü diğerinin hiç beğenmediği durumlarla çokca karşılaştım. Haliyle kulakiçi kulaklık denetmiyorlar satıcılar.Bu nedenle yorumlara bakıp almak durumundayız.Üzerinde genellikle mutabık kalınan kulaklıklar ise neredeyse telefon kadar pahalı.(shennsinedier ı8 gibi).(Yanlış yazmış olabilirim. ). Her neyse mümkünse Türkiye de satılan makul fiyatlı kulakiçi hi fi kulaklık tavsiyesi bekliyorum. Pek ümitli değilim ama belki yazılır bir şeyler.

Xiaomi Hybrid Pro HD kulaklığını baya övüyorlar. Şuan ihtiyacım olsa onu alırdım sanırım f/p kulaklığı, Aliexpresste 25-26 usd civarı. Türkiyede de satıyolar 130 TL civarı. Önceki modeli ile karıştırmayın ama.
    Sizin telefonlar EU modeli olduğu için sanırım ses çıkışı düşük, bende USA modeli var son seste dinleyemiyorum o kadar yüksek yani. Bence ses çıkışı çok iyi, HTC 10 ile kıyaslama şansım olmadı tabi bu arada. Bende 1 monster marka kulaklık ve 1 de bluetooh kulaklık xbuds metal diye bir kulaklık var Aliexpressten almıştım. İkisi ile de sesler çok yakın ve çok memnunum. Yani bluetooth kulaklıktan bu kadar ses beklemezdim ama şuan hep onu kullanıyorum diyebilirim..
    Ayrıca Flac müzik dinliyorum genel olarak, ses kalitesi baya fark ediyor.

flac müziği nereden indirdin? Link alabilir miyim?

Torrent ile indiriyorum. Markette uygulaması da var torrentin telefonda da direk indirmesi kolay oluyor. Ama Türkçe müzik istiyorsanız Flac zor bulunuyor..

Google Play deki uygulama ile nasıl flac mp3 parçası bulacağız?

• telefonda kronik sorunlar varmı alınırmı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hslk

Hayırlı olsun.Htc 10 kullanmadım ama axon 7 nin kulaklık ses performansı bence de yeterli değil. Hele ki dolby yi açarsanız ses seviyesi oldukça düştüğü için kapatmak zorunda kalıyorsunuz. Yeni bir kulakiçi kulaklık arayışı içerisindeyim hem ses kalitesini hem de ses çıkışını artırmak için.Ama henüz sonuç alamadım.Yaptığım araştırmada hi fi (hi res, high end,ıem olarak da anılıyor) kulaklıklar hakkında birinin çok övdüğünü diğerinin hiç beğenmediği durumlarla çokca karşılaştım. Haliyle kulakiçi kulaklık denetmiyorlar satıcılar.Bu nedenle yorumlara bakıp almak durumundayız.Üzerinde genellikle mutabık kalınan kulaklıklar ise neredeyse telefon kadar pahalı.(shennsinedier ı8 gibi).(Yanlış yazmış olabilirim. ). Her neyse mümkünse Türkiye de satılan makul fiyatlı kulakiçi hi fi kulaklık tavsiyesi bekliyorum. Pek ümitli değilim ama belki yazılır bir şeyler.

Xiaomi Hybrid Pro HD kulaklığını baya övüyorlar. Şuan ihtiyacım olsa onu alırdım sanırım f/p kulaklığı, Aliexpresste 25-26 usd civarı. Türkiyede de satıyolar 130 TL civarı. Önceki modeli ile karıştırmayın ama.
    Sizin telefonlar EU modeli olduğu için sanırım ses çıkışı düşük, bende USA modeli var son seste dinleyemiyorum o kadar yüksek yani. Bence ses çıkışı çok iyi, HTC 10 ile kıyaslama şansım olmadı tabi bu arada. Bende 1 monster marka kulaklık ve 1 de bluetooh kulaklık xbuds metal diye bir kulaklık var Aliexpressten almıştım. İkisi ile de sesler çok yakın ve çok memnunum. Yani bluetooth kulaklıktan bu kadar ses beklemezdim ama şuan hep onu kullanıyorum diyebilirim..
    Ayrıca Flac müzik dinliyorum genel olarak, ses kalitesi baya fark ediyor.

flac müziği nereden indirdin? Link alabilir miyim?

Torrent ile indiriyorum. Markette uygulaması da var torrentin telefonda da direk indirmesi kolay oluyor. Ama Türkçe müzik istiyorsanız Flac zor bulunuyor..

Google Play deki uygulama ile nasıl flac mp3 parçası bulacağız?

Uygulamayı indirdiğinde sana nasıl arama yapacağını ve indireceğini tarif ediyor. Sadece aramak istediğin şarkıyı/albümü ararken flac diye aratıyorsun, zaten chrome üzerinden arama yapıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: tegronn

telefonda kronik sorunlar varmı alınırmı

Kronik bir sorunu yok.
  • Arkadaşlar Axon 7 düşünüyordum. Sonra fiyatı 1800TL'lerden 2399 TL'ye sıçrayınca vazgeçmiştim. Fakat şuan Media Markt internete özel 2099TL ye düşürmüş. Kafam tekrar karıştı. Sizce bu fiyata alınır mı? Telefonda genelde gün içinde sosyal medya ve oyun ağırlıklı vakit geçiriyorum(hücresel veri ağırlıklı). Kamera, ses vs. çok önemli değil benim için. Ekranın 2k olup bataryanın 3250 mah olması beni korkutuyor.Benim dediğim senaryoya benzer kullanan arkadaşlar varsa pil süreleri hakkında bilgi verebilir mi? Normalde 5-6 saat ekran süresi görünse de benim kullanımımla pek görebilecek gibi gelmiyor.

Bu yüzden 1080p ekranlı Mi5s ve 5s Plus kafamı çok karıştırıyor, fakat onlar da garantisiz veya ithalatçı garantili bulunabildiği için kafada hep bir soru işareti olarak kalıyor.

Kampanya linki :http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_axon-7-gri-%C3%A7ift-sim-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-1166736.html

• iade kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanım senaryom oyun harici sizinle benzer nadir oynuyorum . Dışardaysam sosyal medya,mesajlaşma ve yoğun olarak spotifydan müzik dinliyorum. Saat saat takip etmiyorum ama günü çıkarttı şuana kadar beni yolda bıraktı. Bugün beni yolda bırakır deyip yanıma aldığım Powerbank'a ihtiyaç duymadığım günde oldu :)

Benim kafamda s7 edge vardı ama 3300 TL'yi bir telefon vermeye elim gitmedi o sıralarda Axon 7'yi takibe alınca özellikleriyle beni 2-3 yıl götüreceği için 1998 TL iken aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bocaboston -- 14 Şubat 2017; 23:51:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam. Benim de powerbank'im var fakat artık mümkün olduğunca az ihtiyaç duymak istiyorum. Bir zamanlar Zenfone 5 kullanmıştım, bazen günde 3 kez şarj etmem gerekiyordu. O yüzden bende şarj takıntısı oluştu.
  • Merhaba arkadaslar telefonu 2-3 aydir kullaniyorum memnunum ama ard arda iki tane kulakligim bozuldu telefonla kullanirken boyle bi sorunla karsilasan var mi?

(Kulakliklar: xiaomi piston 2 ve kutusundan cikan kulakligi)

• kangal159 K kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıkan kulaklığı 3-4 kez ses denemesi için kullandıktan sonra tekrar kutuya koydum.Sürekli olarak urbenears kransen ile kullanıyorum şimdiye kadar bir sorun olmadı.3 ay oldu benimde telefonu alalı
    Bende Lumia 1520'den geçtim 1520'nın şarjı çok dayanıklıydı bende aynı veya yakın pil performansını bulanada kadar telefon seçemedim birkaç ay
  • Teşekkürler hocam günü çıkardığını söylemiştiniz. Peki sabah 8 akşam 5 gibi düşünürsek gün sonunda şarjınız yüzde kaç oluyor? Bir de Android 7 gelecek diyorlardı ocakta fakat ertelenmiş sanırım. O konuda ne durumda ZTE? Teşekkür ederim.
    Güncellemeleri benden daha sıkı takip eden arkadaşlar var forumda ama ben ZTE Türkiye'ye twitterdan sordum net tarih veremiyoruz dediler.Ofiste ki wireless'ı kapattılar bilgisayarlarda kullandığımız harici o yüzden son günlerde az kullanıyorum gündüz Ama geçenlerde bir Şile gezisi yaptık sabah 8 buçuk gibi çıktım yola yol boyunca benim telefonumdan arabada müzik dinledik spotify,youtube karışık,telefon görüşmeleri whatsapp ve sosyal medya kullanımı ile akşam 6 gibi %30'larda idi şarj.İphone'u olan arkadaşım oturduğumuz mekanda benim powerbankimi benden önce kullandı şarji bitmez üzere olduğu için

Oncelikle iyi gunler dilerim... Telefonu 3 ay dan beri kullaniyorum gayet iyi ne kasma var ne de takilma sarji konusuna gelince gunluk olagan islemlerde telefon gorusmesi, internette gezinme, whatsapp, muzik vs vs tabi gun asiri degil ise 16 ila 17 saatlik bir sure aliyorum, surekli oyun oynadigimda ise bu sure 2 veya 2.5 saati anca goruyor... Lakin 2100 tl verilecek bir telefon degil biraz bekleyin umarim 1800 lere tekrardan geriler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matraks__06 -- 16 Şubat 2017; 6:1:7 >
  • kangal159 K kullanıcısına yanıt
    Valla arkadasim kutusundan cikan kulakligi hunharca (özensiz) kullaniyorum cok sukur simdiye kadar bir sıkıntı cikarmadi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matraks__06 -- 16 Şubat 2017; 5:52:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bocaboston

Güncellemeleri benden daha sıkı takip eden arkadaşlar var forumda ama ben ZTE Türkiye'ye twitterdan sordum net tarih veremiyoruz dediler.Ofiste ki wireless'ı kapattılar bilgisayarlarda kullandığımız harici o yüzden son günlerde az kullanıyorum gündüz Ama geçenlerde bir Şile gezisi yaptık sabah 8 buçuk gibi çıktım yola yol boyunca benim telefonumdan arabada müzik dinledik spotify,youtube karışık,telefon görüşmeleri whatsapp ve sosyal medya kullanımı ile akşam 6 gibi %30'larda idi şarj.İphone'u olan arkadaşım oturduğumuz mekanda benim powerbankimi benden önce kullandı şarji bitmez üzere olduğu için

Teşekkürler hocam. Ayın 20sinden sonra kararımı vereceğim inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: matraks__06

Oncelikle iyi gunler dilerim... Telefonu 3 ay dan beri kullaniyorum gayet iyi ne kasma var ne de takilma sarji konusuna gelince gunluk olagan islemlerde telefon gorusmesi, internette gezinme, whatsapp, muzik vs vs tabi gun asiri degil ise 16 ila 17 saatlik bir sure aliyorum, surekli oyun oynadigimda ise bu sure 2 veya 2.5 saati anca goruyor... Lakin 2100 tl verilecek bir telefon degil biraz bekleyin umarim 1800 lere tekrardan geriler...

Haklısınız hocam. Zaten şuan dolar kurundan dolayı piyasadaki ürünlerin %95i fiyatını hak etmiyor. Fakat elimdeki GM Discovery artık ömrünü yavaş yavaş dolduruyor. Bekleyecek pek durumum kalmadı elimdeki bozuldu bozulacak. 2-2.5 saat dediğiniz ekran süresi sanırım. Oynayacağım oyun genelde Clash Royale vb. oyunlar Modern Combat 5 gibi ağır oyunları pek oynamam. Elimdeki Discovery ile bile şuan yaklaşık 2.5 saat ekran süresi alıyorum. Axon 7de de aynısı olacaksa pek anlamı yok açıkçası almanın.

• Çin den sipariş verdiğim kırılmaz cam geldi beyler. Ama emin değilim takıp takmamak konusunda. Çünkü üst hoparlör boşluğu kısmına denk gelen yerde yapışacak bir yapışkan yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• szr1907 S kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum benden kaynaklı mı ama fotoğraf açılmıyor? Bir daha yükleme imkanınız var mı? Veya özelden atsanız.

• veterans V kullanıcısına yanıt
    Hocam benden kaynaklı resim ekleyemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

Çin den sipariş verdiğim kırılmaz cam geldi beyler. Ama emin değilim takıp takmamak konusunda. Çünkü üst hoparlör boşluğu kısmına denk gelen yerde yapışacak bir yapışkan yok

Media Markt ın verdiği Nano cama güvenim kalmadı. Geçen gün güneş altında nano cam üzerinde kılcal çizikler gördüm. Detaylı incelediğimde kırılmaya dayanıklı ve çizilmez diye sattıkları nano cam da kılcal çizik olması durumundan ötürü bu camın ekranı koruyacak olmasından şüphe duymaya başladım artık.

Eski telefonum G4 de temperli cam vardı (nano dan daha kalın idi) ve herhangi bir kılcal çizik vb yoktu.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.