Şimdi Ara

zotac gtx 470(fermi) incelemem ve testlerim ve kartın o.c potansiyeli 2konu birleşdi... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
7.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • demircibu ve hserdark su yeni dx 11 benchmarkı yapıp sonucları buraya koyabilir misiniz rica etsek
  • Kartın warhead performansı gerçekten düşük. umarım driverler ile düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

Orijinalden alıntı: hserdark

Evet arkadaşlar, ben de GTX470 sahibi kervanına katıldım ve hemen sıcaklık için test yaptım. Kart sanıldığı kadar sıcak ve gürültülü değil arkadaşlar, msi'ın programı ile fan kontrolünde ufak değişiklik yaparak (default olarak fan %80'i geçmiyor) gayet iyi bir sıcaklık tutturdum Furmark testinde öyle ki eskiden kullandığım GTX275, GTX285 ve GTX280 kartlardan daha serin çalıştığını söyleyebilirim rahatlıkla

5 dakikalık Furmark Stability-Extreme burning mode 4xAA 1280x1024 test görüntüsünü veriyorum:

fanatik ati taraftarları gelip birazdan sana saldırcak yanlış iş yaptın bence....
    test met ile inandıramazsın onları

kart hayırlı olsun güle güle kullan zaten kartı aldığın kişi monzarese ben ayarlamıştım

Ben zamanında 4870'i de test edip aslında sanıldığı kadar sıcak olmayan bir kart olduğunu sadece fan hızının çok yavaş kaldığını da söyleyen birisiyim, yani ne ATI ne Nvidia umurumda değil

• quote:

Orijinalden alıntı: hellteam
    Hayırlı olsun zaten burda kasanızın soğutması öne çıkıyo bi hava akışı olması önemli, uzay sistem elbette 100 derece olur

Hocam kasam 2006 model Feel Hurricane, öyle çok da ahım şahım bir kasa değil ama içi tertipli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hellteam
    Hayırlı olsun zaten burda kasanızın soğutması öne çıkıyo bi hava akışı olması önemli, uzay sistem elbette 100 derece olur

Hocam kasam 2006 model Feel Hurricane, öyle çok da ahım şahım bir kasa değil ama içi tertipli

Hocam bende de aynı kasadan var Önden 3 tane 12 cm fanla hava girişi Yandaki pleksiyi delip 2 tane 12 cm de hava girişi ordan

Arkadan zaten 12 cm çıkış bide ekran kartının altındaki boş slotlarda çıkınca iyi bi hava akışı oluyo (toplamda 12 fan var yanlış saymadıysam)

Tabi ben soğuk bi memlekette yaşıyorum o da ayrı bi avantaj benim için Size hayırlı olsun güle güle kullanın

Edit:Pardon sizin model kodu farklıymış benim yanda pleksili olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellteam -- 23 Nisan 2010; 13:42:25 >

• Bu da 10 dakikalık Furmark Stability-Extreme burning mode 4xAA 1280x1024 test görüntüsü:

Karşılaştırma için eskiden sahip olduğum GTX285 kartımın Furmark sonucunu da ekliyorum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hserdark -- 23 Nisan 2010; 14:04:52 >

• quote:

Bu da 10 dakikalık Furmark Stability-Extreme burning mode 4xAA 1280x1024 test görüntüsü:

Karşılaştırma için eskiden sahip olduğum GTX285 kartımın Furmark sonucunu da ekliyorum:

• ee noldu ? Herkes Fermileri satışa koymuş? Alan arkadaşlar sadece test etmek amaçlı mı almıştı yani kartları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

ee noldu ? Herkes Fermileri satışa koymuş? Alan arkadaşlar sadece test etmek amaçlı mı almıştı yani kartları?

Hocam her defasında böyle olmuyor mu zaten, yeni kartlar çıkar, ilk birileri alır, ister popularite ister kamu yararı deyin sonra satarlar. Garipsenecek birşey yok bunda, ATI, Nvidia hepsi için böyle süregelmedi mi zaten
  • 4xaa nın adı 32xaa nın tadı demişler

• quote:

Orijinalden alıntı: marosarap

@sahafiec
    @nurullah
    @demircibu
    @cefurkan
    arkadaşlar sizden özür dileyerek size birşey sormak istiyorum ama öncelikle yanlış anlaşılacak bir durumdan dolayı tekrar özür diliyorum
    siz gercekten en son ne zaman kare saniye, yüksek ayar tess vb kaygılar olmadan agız tadıyla bir oyun oynadınız? şöyle çeşitli grfiksel kaygılar yasamadan kendinizi oyunun atmosferine içine kattınız?ve son olarak gercekten aldıgınız ekran kartları agız tadıyla oyun oynamak için mi alındı yoksa oyun ve benchmarklarda yüksek kare saniye almak için mi alındı?
    anlayışınız için teşekürler

Soruyu görmemezlikten gelmeyin. Bende merak ediyorum.

Ayrıca ekleyeceğim bir soru var ve ciddi, dalga amaçlı değil;

*Nvidia sizi bünyesine alsa bu kadar savunma yapar mısınız?

• tablo tam yükte ses seviyesi arkadaşlar

• guzel ınceleme burhan elıne saglık
  • bütün resimler 404 not found
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.