B

Teğmen
29 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar int alcam eve daha onceden 6 7 senelık ttnet kullanıcısıyım ama suankı evımde ttnet tlfndan baş vuru yapdım siZın sokakda alt yapı yok o yuzden int baglıyamıyoruz dediler bende baska int saglagıcı dusunıyorum aca sizde hangı int saglagıcı baş vursam pcde online oyunlar download fln yapıyorum tsklr
i5 2500k da sıcaklık bosta 35 derece cıvarı normalmıdır acaba crosair h80i var 1155 aparatını takdımı arka plaket ıle ara baglantı vıdaları tam sıkmadı ama ust platekı takıpda ust vıdaları sıkdımı tam tamına öptü hiç bi oyanama yok
i7 2600<
17 2600k<
i5 2500<
i5 2500k<
bu işlemciler arasındakı düz ve k serısı ve 2ci el forum fıyatlarını bilen varmı acaba bide handısını alsam
merhaba bu anakartda kullana bilecegim en iyi amd işlemcisi cekirdek ghz olarak ne olabılır amd fazla anlamıyorum
destekledıgı ıslemcılerıde bılmıyorum suanda x3 460 3.4ghz işlemci var 4 cu cekırdek acılıyo ama ben bulamadım yada bu anakart desteklemıyor
http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-ma790fx-dq6_10/
merhaba lcd monıtor almayı dusunıyorum ama malum csde fps ala bılmek ıcın monıtorde onemlı forumda 2cı el bı tane alcam phılıps 190x c xxx serıler var genelde 19ınc lcd ama coguna RefreshLock programı ıle bakdımda en dusuk cozunurlukler 75 hz yanı oyunda 75 fps gosterıyo suanda phılıpsın 107t6 tuplu modelını kullanıyorum RefreshLock fps 100 yapıyorum oyun kaymak gıbı olıyo aranızda bu traz bı monıtor kullandıkdan sorna lcd alanız olmsutur lcdlerde fps sorunu ıle karsılastıgınız olıyomu hıc yada ne traz bı lcd monıtor onerırsınız
bu gün kardeşım pazardan staff cekmıs 3gb oyuna gır cık yapdımı stafflar aynı old takı lar gıbı sılınık olmus ne satılıyo ne takılıyo cantada öyle kaldı dikkat edın bu aralar item alırken :)
halletim sağol
11
merhaba manesde kasıyorum 69 lwl magem var ron's set aldım bugun old fr var dual stafım +7 woe
stafı +8 yapacam ama +8 woe mı yoksa +8 scor stafmı alsam karar veremedım
bıde dual old fr var kupeler +5hp +5mp veren kuperıde
+2 me mı yoksa +0 lkp mı alsam
bılgısı olan varsa bı el atsın bu işe :D
kupe en sona bırakıcam oncelık staf stafı aldımıda glass belt alcam sorna kupeler
yardımalrınızı beklıyorum
dun telefoncudan cok temız bı ipone 3gs aldım aksam eve geldım telefonu oncekı sahıbı ıcınde kendı kısısel dosyalarını bırakmıs rehber vs resımler bende format atımım dedım ayarlardan bı yere gırdım iphone yı sil cıkdı tmm dedım telefon kapandı elma geldı her 10dk bı telefonu kapanıp acılyıodu sorna ıtunes ıle telefonu bagladım telefonun sadece adını gordu ıphone yazılım vs yok yazdı sorna yenı yazılım yukleyın fln yukeldım telefon acıldı ama ana menuye gelmedı tr ayaralrı fln cıkdı wıfı baglantısnda ıphone bul yazısıdaa sım kılıtı acın fln yazıyodu suanda teklardan telefoncuya verdım halarde sım kılıtı kırcaklar acaba telfon teklardan eskı halıne gelırmı ya teelfon yurt dısı halarde sorgulama yapdım yolcu beraberı fln yazıyodu yanı telefon kayıtlanmıs hallarde pasaportla aldım yere sordum dedı tr garantılı fln
tekalrdan yarın gel yapılacak dedı benım kafama takıldı bu olay boyle bı olay basına gelen varsa tecrubesını paylasırsa sevınırım yada cozum yolunu bılem
Hakkında
Meslek: dekarasyon
Forum İmzası:
i5 2500k< 8gb Gskıll snıper < msi z68 g85< corsair h100i < msı 6870 < ocz turbo vertex 32gb +samsung 60gb + 160gb samsung
Forum İkinci El İmzası:
i5 2500k< 8gb Gskıll snıper < msi z68 g85< corsair h100i < msı 6870 < ocz turbo vertex 32gb +samsung 60gb + 160gb samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 388
İkinci El Bölümü Mesajları: 197
Konularının görüntülenme sayısı: 19.284 (Bu ay: 147)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.