Şimdi Ara

zor durumdayım üni ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hayatım boyunca hiç yalnızlık çekmedim sürekli dostlarımlaydım, ilişki bakımından da sıkıntım yoktu, ta ki şu ana kadar, üni hazırlıktayım, bütün dostlarım şehir dışına gitti. tanıdığım çok az insan kaldı onlarla da çok samimi değilim neyse, ünide 10 gün geçti yaklaşık, daha 1 kişiyle samimi olamadım, herkesin yanında 10 yıllık arkadaşı var sanki kimse yeni birini istemiyor, kızlara yöneleyim dedim 5-6 tanesiyle zar zor muhabbet açtım, haha hihi konuştuk birşeyler gayet samimi muhabbetler döndü ama ben konuşmadıkça hiç kimse gelipte 2 kelime etmiyor. gittiğim bir yerde çok çabuk kaynaşırım insanlarla, yalnızlığa alışkın biri değilim ilk defa böyle bir duruma düştüm, başka bir dünyaya gelmiş gibiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: uçarakayakafaatanadam

hayatım boyunca hiç yalnızlık çekmedim sürekli dostlarımlaydım, ilişki bakımından da sıkıntım yoktu, ta ki şu ana kadar, üni hazırlıktayım, bütün dostlarım şehir dışına gitti. tanıdığım çok az insan kaldı onlarla da çok samimi değilim neyse, ünide 10 gün geçti yaklaşık, daha 1 kişiyle samimi olamadım, herkesin yanında 10 yıllık arkadaşı var sanki kimse yeni birini istemiyor, kızlara yöneleyim dedim 5-6 tanesiyle zar zor muhabbet açtım, haha hihi konuştuk birşeyler gayet samimi muhabbetler döndü ama ben konuşmadıkça hiç kimse gelipte 2 kelime etmiyor. gittiğim bir yerde çok çabuk kaynaşırım insanlarla, yalnızlığa alışkın biri değilim ilk defa böyle bir duruma düştüm, başka bir dünyaya gelmiş gibiyim.

Sana kendi tecrübelerimi anlatim.ilk 1 ay millet yeni yeni birbirine ısınır sonraki 3-5 ay da herkez kanki canım ciğerim olur sonrada ilk vize zamanı milllet birbirinin kuyusunun kazmaya başlar.Benim ünide sadce 1 tane dostum vardı aynı evde kalıyoduk hala görüşüyorum kendisiyle.Sana tavsiyem özel haytını kimseye açma ve kimseye güvenme.Yanlız kalmak iyidir birçok şey öğrenirsin hayat tecrübesi.Başarılar dilerim kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: BMW M3 POWER

quote:

Orijinalden alıntı: uçarakayakafaatanadam

hayatım boyunca hiç yalnızlık çekmedim sürekli dostlarımlaydım, ilişki bakımından da sıkıntım yoktu, ta ki şu ana kadar, üni hazırlıktayım, bütün dostlarım şehir dışına gitti. tanıdığım çok az insan kaldı onlarla da çok samimi değilim neyse, ünide 10 gün geçti yaklaşık, daha 1 kişiyle samimi olamadım, herkesin yanında 10 yıllık arkadaşı var sanki kimse yeni birini istemiyor, kızlara yöneleyim dedim 5-6 tanesiyle zar zor muhabbet açtım, haha hihi konuştuk birşeyler gayet samimi muhabbetler döndü ama ben konuşmadıkça hiç kimse gelipte 2 kelime etmiyor. gittiğim bir yerde çok çabuk kaynaşırım insanlarla, yalnızlığa alışkın biri değilim ilk defa böyle bir duruma düştüm, başka bir dünyaya gelmiş gibiyim.

Sana kendi tecrübelerimi anlatim.ilk 1 ay millet yeni yeni birbirine ısınır sonraki 3-5 ay da herkez kanki canım ciğerim olur sonrada ilk vize zamanı milllet birbirinin kuyusunun kazmaya başlar.Benim ünide sadce 1 tane dostum vardı aynı evde kalıyoduk hala görüşüyorum kendisiyle.Sana tavsiyem özel haytını kimseye açma ve kimseye güvenme.Yanlız kalmak iyidir birçok şey öğrenirsin hayat tecrübesi.Başarılar dilerim kolay gelsin

yorumun için teşekkürler, bakalım zaman neler gösterecek

• malesef bende taktik çokta vermem üni ders yeri değil mi? ders hariç herşeyin peşindeler yok sosyal faaliyetle ilgili konulara ilgi duyma bisiklet vs hobisi edinme kızlara yavşamayın lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir konuya da yazmıştım.

Üniversite arkadaşlıkların çıkar ilişkileri üzerine kurulduğu eğitim kurumudur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.