Yüzbaşı
19 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
gider mi. giderse nasıl geri alabilirim ?
hayatım boyunca hiç yalnızlık çekmedim sürekli dostlarımlaydım, ilişki bakımından da sıkıntım yoktu, ta ki şu ana kadar, üni hazırlıktayım, bütün dostlarım şehir dışına gitti. tanıdığım çok az insan kaldı onlarla da çok samimi değilim neyse, ünide 10 gün geçti yaklaşık, daha 1 kişiyle samimi olamadım, herkesin yanında 10 yıllık arkadaşı var sanki kimse yeni birini istemiyor, kızlara yöneleyim dedim 5-6 tanesiyle zar zor muhabbet açtım, haha hihi konuştuk birşeyler gayet samimi muhabbetler döndü ama ben konuşmadıkça hiç kimse gelipte 2 kelime etmiyor. gittiğim bir yerde çok çabuk kaynaşırım insanlarla, yalnızlığa alışkın biri değilim ilk defa böyle bir duruma düştüm, başka bir dünyaya gelmiş gibiyim.
şuan tr de feeder,troll ve flamer akını var
İnternet ortamı olsun, reel olsun kime sorsan memnun değil ülkesinden. ne olacak bu gidişat
demin girip baktımda siteye ben birine versem hesabı adam anında girip değiştirebilir. neden gizli şifre vs koymamışlar
geçen ay 2 adet buharlı vantilatör aldık oda arkadaşımla geçen hafta arkadaşınkinin pervanesi kırıldı bugün de benimki kırıldı. bu ufo adlı markadan hiçbir şey almayın. aldığımız bayii'ye de gidip güzelce bir kavga ettik. hiç kimseye tavsiye etmiyoruz bu kalitesiz beş para etmez markanın ürünlerini
kaynak:http://www.surrenderat20.net/2013/07/724-pbe-update.html

Vayne

Final hour ( R ) cooldown increased to 100/85/70 from 70 ( pulled from AIR Client, active in game but tool tip hasn't been updated )
Vayne

Condemn ( E ) range reduced to 550 from 650 - the range indicator hasn't changed but the range has been reduced.

kaynak:http://www.surrenderat20.net/2013/07/723-pbe-update-another-small-one.html#more

ayrıca ryze da nerf bombardımanına tutuldu tamamen hak ediyordu earlyde 0-10 başlasa bile latede en çok dmg vuran yine o oluyordu.

kaynak:http://www.surrenderat20.net/2013/07/riots-pbe-patch-notes-7222013-tentative.html

Summary: All of Ryze’s spell ranges are reduced, but his base movement speed and movement speed gained from Desperate Power have been increased.

Base Movement Speed increased

Overload
Cast Range reduced

Rune Prison
Cast Range reduced
Mana Cost reduced

Spell Flux
Cast Range reduced

Desperate Power
Movement Speed increased

not: vayne q cooldown ve w true dmg nerfünün geleceği ihtimal dahilinde imiş
oyunu 1-2 saat oynayıp sildim, vuruş hissi 0, skill efektleri berbatın ötesinde skill attığınızı anlamıyorsunuz, yetenek gereksinimi 0 rakibe tıklayıp 1-2-3-4 sırayla basıyorsunuz,melee classlar useless, oyunun tek iyi tarafı pve si eğer ben pvp oynamam single player tarzı canavar kesmeli oyunları seviyorum diyorsanız kaçırmayın
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 22 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 798
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 85.758 (Bu ay: 48)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 39 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.