Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.563
Cevap
505
Favori
1.238.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart bugün geldi, ilk alışverişi yaptım. Seçenek sunuyor pos banka kartı yada kredi kartı diye. Umarım iyi kampanyalar yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 e 25 kampanyası için sektör sınırlaması koymamış. Bizde halen Maximum kart var. Yakıt al aidat öde fatura öde 500 ü geçer. 500 e 25 lira da komik bir oran. Pos zorunluluğu var mı göremedim?

• avantis A kullanıcısına yanıt
    500 tl ve üzeri tek seferde olmayacak mi? Bu dedikleriniz uygun mu bu işe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliemreyegin kullanıcısına yanıt
    askerlik için verilen kartlar da böyleydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba maximum kart yerine bugun bana bankart Ckmboyu teslim ettiler. Ancak bu kartın şuanda hiçbir anlaşması yok galiba. Online alışveriş sitelerinde taksit seçenekleri bu kart için yok. Taksitli alışverişlerde sanırım mağduriyet olacak.

• Şuan yeni kartlar hala maximum la anlaşmalı yerlerde taksit yapabiliyor. Ben 1000 lira harcadım bile 50 puan geldi migrosta maxipuan olarak harcadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: t_01

Şuan yeni kartlar hala maximum la anlaşmalı yerlerde taksit yapabiliyor. Ben 1000 lira harcadım bile 50 puan geldi migrosta maxipuan olarak harcadım.

Kart bilgileri girilince maximum kart mi sectiniz alışveriş esnasında

• fenolog kullanıcısına yanıt
    Ziraat hala aynı kafa devam ediyor ama zorlayınca kapatıyorlar hesabı, aslında x x şubemizden açmışsınız ordan kapatabilirsiniz sadece ama bu seferlik hallediyorum demişti bayan bana Kredi kartı kapattırıyordum.Belki boş laf yaptı belki artık sıkıntısız kapatıyorlardır bilemiycem.1 ay önce yaşandı bu olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

7 yıldır 4 farklı banka ile maaş müşterisi oldum bilin bakalım eft ve fatura ödemelerinde para kesen banka hangisi idi?

Ziraatle çok çalışmak nasip olmadı ama Hatırladığım şey Sene 2008 de Garanti bankası atm den verdiği makbuza 60 veya 70 kuruş kesiyordu maaş müşterisi olmama rağmen. Ziraatten hatırladığım ise çok kuyruk beklediğim ve hesabı kapatmak için açtığın şubeye gideceksin diyerek bana il değiştirtmeleri olduydu. Bunları hatırladıkça ve kampanyaları gördükçe hiç cazip gelmedi. Gerçi 7 senede değişmiştir bazı şeyler onu bilmiyorum

Sıra halen beklersiniz. Malum emekli dedeler falan baya bekletiyorlar. Ben tüm maaşı eft yapıyorum enparaya

• Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Android uygulaması üzerinden combo sanalkartı kullanarak doğalgaz faturası ödedim. Markette ise garanti posu üzerinden Maximum kart ile ödeme yaptım. İkisini de kampanya kapsamında saymış. Alışveriş toplamda 500 lira olunca 25 lira puan veriyor. Tek seferde 500 lira şartı yok. Her 500 tamamlandığında 25 lira puan veriyor. Oran az ama kısıtlama yok. İstediğin yerde istediğin bankanın pos cihazı ile ödeme yap.

• O değil de Ziraatte halen ücretsiz Eft yok şaka gibi

• t_01 T kullanıcısına yanıt
    Tek seferde mi 1000 tl harcadiginizda 50 tl verdi yoksa ayri ayri mi harcama yapmali.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanabana

quote:

Orijinalden alıntı: t_01

Şuan yeni kartlar hala maximum la anlaşmalı yerlerde taksit yapabiliyor. Ben 1000 lira harcadım bile 50 puan geldi migrosta maxipuan olarak harcadım.

Kart bilgileri girilince maximum kart mi sectiniz alışveriş esnasında

Yok internetten alışveriş yaparken otomatik maximum u görüyor ama dışarda alışveriş yaparken maximum posundan çekin demelisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

Tek seferde mi 1000 tl harcadiginizda 50 tl verdi yoksa ayri ayri mi harcama yapmali.

Ayrı ayrı yaptım toplam 500 ü yakalayınca hemen puan yükleniyor

• tek seferde 2000 tl harcasak 100 combo verirmi.deneyen oldu mu?
  • t3ksas kullanıcısına yanıt
    Verir

• Arkadaşlar şimdi Ziraat Maximum ile tek seferde 500 lira ve üstü alışveriş yaparsam 50 lira yatacak mı

• yavuzkar kullanıcısına yanıt
    Kartın ismini belirlemeden bir halka sorsalar ya da anket vs. gibi birşey yapsalar olmaz mıydı acaba? Combo ismi olmamış bence.

Ayrıca neden MasterCard? bizim yerli ödeme sistemimiz TROY ne oldu.
  • MaTRiX M kullanıcısına yanıt
    Parmağı olan yazıyor

• bana da geldi combo visalı ile 6 sayfa olmuş sıcak fırsat ne bu kartta anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.