Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.657
Cevap
506
Favori
1.252.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bankanın ilk kampanyası idare eder gibi, combolira
    https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/100-combolira-kampanyasi

internet bankacılığında ayın kampanyası var

Bankkart Combo'nuz ile Şubat ayı boyunca Giyim ve Aksesuar sektörlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarınıza %5 ComboLira kazanma fırsatı!
    Sektör GİYİM VE AKSESUAR
    Dönem Şubat 2018
    Toplam Kazanılabilecek ComboLira 20,00 TRY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofist67 -- 23 Şubat 2018; 16:1:53 >

• Kampanyaları takip için;
    https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar

genel bilgiler için
    https://www.bankkart.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 23 Şubat 2018; 17:28:48 >
  • Şurada güzel bir yazı var, bankkart combo için.http://www.bankadankrediler.com/2018/02/ziraat-bankasi-bankkart-combo-nedir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pc332 -- 24 Şubat 2018; 15:43:50 >
  • ziraat bankası yıllardır değiştirmediği internet sitesini yenilemiş.maximum kartları portföyden tamamen çıkarmış.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/kartlar
  • Toplamda 1000 lira alışveriş yaptim ama yüklenen puan yok. Uygulamada 100 lira puan için 1000 lira daha alışveriş yap diyor. Maximum kart ile yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    ''Mevcut Ziraat Maximum kartlar ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir''

Şartı var.

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/100-combolira-kampanyasi
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    o ayrıntı gözümden kaçmış. Lakin uygulamada Maximum kart ile yapılan alışverişleri kabul etmiş görünüyor. Şu anda 970 lira daha alışveriş yap diyor. İlginç bir durum. Ziraatten kampanya olursa anca bu kadar olur .

• 25 combo lira gelecek de hangi marketlerde geçer bu bilgisi olan var mı?
  • Bugün ben de kartı aldım

Şuanki kampanyası 2000 TL harcamaya 100 TL puan gibi

Düşük değil mi ?

• caglar_sss kullanıcısına yanıt
    evet çok düşük

Ziraat Bankalı olmak Ziraat Kombo kart almaya değmez

benim nadasa tekrar bıraktığım İNeG bank pegasus kart kişiye özel SMS göndermiş alışveriş yap :

4 marta kadar toplamda 100 tl ve üstü kadar sektör farketmeksizin harca 10 bonus verecem diyor 80 tl şimdiden harcadım ble

bankart? asla almayı düşünmüyorum (almam için memnun edici kampanya çek hediye olmalı Parafın ilk çıkışında 400 tl.ye 100 tl iade verdiği gibi)
  • ziraat maaş müşterisiyiz, bankkart vardı zaten hazırda geçen senede 5 sene kart aidatı yok diyerekten maximum kart verdiler. 15 gün önce falandı sanırım konuya da yazmıştım bankadan aradılar combo kartınız geldi vs... diye bizde gittik kartı aldık, sonra bankkart uygulamasını indirdik kampanyalara kayıt olduk vs... buraya kadar sorun yok.

mesele şurada başlıyor ; bunların dediği hem kredi kartı hem banka kartı tek kartın içinde olacak, alışveriş yaparken kart seçeneği 1-kredi kartı 2-banka kartı olarak size sunulacak ikisinden birisini seçeceksiniz ama ister kk ister bankakartı özelliğini kullanın harcama kampanya puan havuzları ortak yani siz banka kartı seçeneğinden menüye devam edip puan olarak combo kazanabilir yada ödeyebilirsiniz..

bütün bu teferruatlar kafamda tam oturana kadar market vs... harcamalarını yine eski bankkart üzerinden yaptım. dün marketten alışveriş yaparken ödemeyi bu combo kartın banka kartı üzerinden yapayım dedim kartı verdim şifreyi girdi ama işlem başarısız onay verilmedi vs... diye saçma salak bir uyarı çıktı, eski bankkartı verdim sorunsuz ödeme alındı.

çalışmayan bir sistem mi, bazı poslarla anlaşması yok mu bilmiyorum ama çok kullanışlı bir şey olduğunu düşünmüyorum kafa karışıklığı sadece, madem vaat ettiğin gibi kullanılmayacak ikisini birlikte niye tek karta sıkıştırıyorsun zaten fiziksel olarak bankkart mevcut elimizde, dersin ki maximum öldü yeni kart bu verirsin tamam deriz ama şu an için kartın reklamını döndüren bazı arkadaşlar dışında kimse sağlıklı bir bilgiye sahip değil, hatta banka çalışanları bile soru sorunca melül melül bakıyorlar yüzüne.

kısaca şu an için tamda ziraat bankasına yakışır bir kart olmuş, ne faydası var ne zararı birilerinin cebi doluyorsada yiyemez inşallah.

• 1000 küsur lira harcadım. 50 kombo lira kazandım da, nerede harcayacağız? bilen yok. Komik
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde zıraat Maximum ile uygulama indirdim harcama yapıyorum gözüküyor kampanyada. Ama ben kart başvurusu yap dedim uygulamadan kartınız combo özellikli dedi. Bkm expreste filan kart eklıydı köşesinde combo yazıyor. Ama fiziki kartta yok o ibare

• Online alışveriş sitelerine bakıyorum bu kartla ilgili taksit olanağı hala yok. Kötü oldu bence. Maximum kartın avantajı daha fazlaydı.

• yumruyen kullanıcısına yanıt
    Kartı kullanmayı bıraktım. Netlik yok. Paraf ve bonus yeterli her şey açık. Ziraat ile uğraşılmaz.

• Az önce gelen kuryeden zarfın üzerindeki büyük puntolu "Bankkart" yazısına aldanarak teslim aldım, böyle bir kartın varlığından haberdar değildim. Beraberinde gelen broşürü okuyunca hemen müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirdim. Bana söylenen bundan sonra Maximum kullanılmayacakmış (kesin tarih belli değilmiş) kredi kartı olan müşterilerimize gönderiyoruz dediler. Kabul etmeyip, gerekirse başka bankadan alırım diyerek iptal ettirdim.

Yukarıda arkadaşların da bahsettiği gibi şimdilik ancak taksitsiz alış verişte kullanılabilir, bizim gibi çoğu eşyalarını taksitle almaya çalışanlar için epey zor.
  • Sırf taksit için kredi kartı kullanıyorum. Maximum kart olduğundan birçok yerde taksit yapması, Ziraat olduğundan aidatının görece uygun olması yüzünden kart bulunduruyorum. Özellikle taksit avantajı kalkarsa ziraat kredi kartını iptal ettiririm, halihazırda müşterisi olduğum diğer bankanım markalı kartını alırım.

• duygusal4802 D kullanıcısına yanıt
    cihanabana kullanıcısına yanıt
    Kredi kartında senelk 20 lira falan. Banka kartı tarafında kaç senedir aidat ödemediğim için* hatırlamıyorum.

*Bankadaki toplam paranızın 3 aylık ortalaması 800 liranın uzerinde ise hesap işletim ucreti alınmıyor.

SSS sayfasında Maximum karta taksit kampanyaları ziraat combo için de kullanılabilir yazıyor. Fakat dediğiniz gibi uygulamada pek öyle olmayacak. İşyerleri bu karta taksit yapamıyoruz diyecekler. Mevcut kartında bile taksit yaptırmak için karttaki Maximum logosunu göstermem gerekiyor.

Combo kartınız ile yaptığınız ilk işlemde eski kredi kartı kapatılacak. Eski karttan devam etmek istiyorsanız combo kartla hiç işlem yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 1 Mart 2018; 18:48:44 >
  • Sanal kartlar otomatik combo olmuş zaten. Maximum karta bağlı sanal kartları sistem otomatik silmiş.

• yaklaşık 1300 lira işlemim oldu ve bunun yine yaklaşık 1000 lirasını Maximum kart ile yaptım. En son Gearbestten combo sanal kart ile 7 dolarlık ürün satın aldım ve 50 lira puan kazandığıma dair mesaj geldi. Şartlarda Maximum kart ile yapılan alışverişler dahil değil diyor. Yalnız combo kartım henüz bana ulaşmadı.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.