Şimdi Ara

Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.670
Cevap
56
Favori
188.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet tüm aletlerde olur ayarları başka türlü aklında tutamaz ne pc ne uydu cihazı ne media oynatıcı

çok pahalı bi şey değil ama koymamış işte

10 tl filan

cr1220

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

evet tüm aletlerde olur ayarları başka türlü aklında tutamaz ne pc ne uydu cihazı ne media oynatıcı

çok pahalı bi şey değil ama koymamış işte

10 tl filan

cr1220
    Vida yeri de yok galiba, nasıl açılıyor bunların içi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plastik ayakların içine gizlerler genelde açıp pili koyar sonra tekrar yapıştırırsınız
  • Papirus hocam ,gerçekten çok üzüldüm yaşadığınız bu duruma ,şevkiniz ve heyecanınız kırılmış.
    Bence vazgeçmeyin sevdanızdan , hem yazık değil mi emeklerinize bir kaç iş bilmez yüzünden küsüp ,kaçıyorsunuz ?

Zidoo 'dan test ürünü istemek için e-mail dışında başka bir iletişim yöntemi kullanıyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulû

Papirus hocam ,gerçekten çok üzüldüm yaşadığınız bu duruma ,şevkiniz ve heyecanınız kırılmış.
    Bence vazgeçmeyin sevdanızdan , hem yazık değil mi emeklerinize bir kaç iş bilmez yüzünden küsüp ,kaçıyorsunuz ?

Zidoo 'dan test ürünü istemek için e-mail dışında başka bir iletişim yöntemi kullanıyor musunuz ?
    Şahsen o iş bilmezler yüzünden yaşama sevincim gitti, şevk kırılması daha kabullenilebilir bir durum.

Bundan 10 sene evvel günümüz koşullarında gözümüze imkânsız görünen ürünlerin konuları bile inanılmaz yoğun ve aktifti, şimdi çoğu sinek avlıyor, geriye kalan 3-5 kişi de ensesi kalınlar zaten.

Kullandığım ürünlerin eski faturalarını ve güncel fiyatlarını mukayese edin. Bugün kaç yeri arayıp hoparlör sordum, aradığım hiçbir model stoklarda yoktu. Millet satamayacak diye mal getirmeye çekiniyor. Ben de mecburen 2. el aldım.
    Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli)
    Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli)

• Benim cihaz 68 tl vergi ile gümrükten geçmiş. Çok şükür çok çıkmamış😊

• CXath1 C kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun. Rakam çok iyimiş.
    Sipariş verirken zidoo ya herhangi bir not düştünüz mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 28 Ağustos 2020; 19:49:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

Benim cihaz 68 tl vergi ile gümrükten geçmiş. Çok şükür çok çıkmamış😊
    Papirus görmeden sil adam 900 tl vergi ödedi
  • Mayers! kullanıcısına yanıt
    40 dolar yazın demiştim. Başka bir arkadaşda 40 dolar yazdırmıştı ona 190tl çıkmış. Memurun keyfine kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CXath1 -- 28 Ağustos 2020; 0:48:52 >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Vergi verelim vergiye karşı değiliz ama biraz insaf. Zaten alım gücümüz düşük

Şaka gibi gerçekten. Adamlar kafalarına göre iş yapıyor. Gerçi şaşırmamak lazım..

Hayırlı olsun şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 28 Ağustos 2020; 19:50:20 >
    Arkadaşlar ,

Normal gönderilerde 40-50$ belirtilen bir ürünün gümrükten düşük bir vergi ile geçmesi gayet normal.Sonuçta iş sizinde belirttiğiniz gibi gümrük memurunun insafına kalmış.İncelemezse şanslısınız demektir.

Ama firmanın bana ürün göndermeyi teklif ettiği dönemde Zidoo Z9X’in son kullanıcı satışı bile daha başlamamıştı ve ürün test amacıyla gönderildiği için de hızlı gelmesi anlamında özellikle Fedex’le gönderildi.Üstelik 50$’lık bir faturayla gönderilen bir üründen bahsediyoruz.Firmaya ait bu fatura bedeline rağmen cins bir gümrük memurunun fiyat tespiti konusunda istediği gibi at koşturmasını seyrettik yaklaşık 20 gün boyunca ve herşey allak bullak oldu.

Yani işin özü Fedex , TNT , DHL gibi özel kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin gümrüğe takılma olasılığı çok yüksek.Bunu sakın unutmayın.Hele hele böyle bir dönemde “ Alınan ürün % 100 gümrüğe takılır “ mantığı ile hareket etmek belki de daha doğru bir yaklaşım olur.

Bu yüzden ürünlerin normal gönderi yöntemi seçilerek satın alınması tabii ki daha mantıklı.Belki gelmesi uzun sürer ama en azından daha makul bir gümrük vergisi verme olasılığınız daha yüksektir...

• Arkadaşlar ,

Belli bir süredir Zidoo Beta Test ekibinden McBluna nickli birisi ; kendi açtığı sitesinde Zidoo ile ilgili tüm verileri , detayları , bilgileri , yazılımları , apk'ları v.s herşeyi kullanıcılara derli toplu bir şekilde sunuyor.Böylelikle tüm Zidoo kullanıcıları da , kullandıkları Zidoo modelleri ile ilgili herşeyi bu sitede bulabiliyor , indirebiliyor veya okuyabiliyorlar.

https://www.mcbluna.net/wp/

Ben uzun bir süredir takip ediyorum bu sayfayı ve tüm Zidoo kullanıcılarına da kesinlikle tavsiye ediyorum.

İlk fırsatta da konu başlığının ilk sayfasına ekleyeceğim zaten.

Selamlar...
  • Yeni yazılım gelmiş. Samba server eklemişler.

Bu gelişme bekleniyordu zaten , firma buna odaklanmıştı çünkü.

Umarım beklentileri karşılayan bir yazılım olmuştur...

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Sambayı denedim çalışıyor hocam. Youtube da oturum açmak baya uğraştırdı ama oldu sonunda. Netflixte çalışıyor ama stereo ses veriyormuş. Home theatre 4.0 gelmiş ama ne değişti bilmiyorum. Zaten bütün cihazlara da gelir. z9s de çekmeyen kumanda bu cihazda çok iyi çalışıyor. Tavana bile tutsam çekiyor. Çok önemli olmayabilir ama beni çok sevindirdi.

Benim tv 4k değil Ve 4k filmlerde bazı sahnelerde renk bozulması oluyordu. Bu cihazda vs10 motoru ile düzelmiş diyebilirim. Bu özellik shild tv ye de gelmiş. Ben bununla ilgili daha öncesinde zidooya defalarca yazmıştım. Neden 1080p ekranda 4k izlemeye çalışıyorsunuz diye diretmişlerdi. Şimdi kendileri koydular. Çünki bu özellikte madvr de vardı. Birçok çinli cihazlarda kısmen yapıyordu. Yarın kısmet olursa shild tv ile kısmen bir kıyaslama yapıcaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CXath1 -- 29 Ağustos 2020; 1:25:49 >
    Hocam daha önce sadays üstad paylaşmıştı. Z9X’de pil yokmuş ve elektrik kesintisinde ayarlar gidiyormuş.

Cihazı fişten çıkarıp 5-10 dakika bekleyerek ayarların ne durumda olduğunu söyleyebilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 29 Ağustos 2020; 1:39:37 >
  • Mayers! kullanıcısına yanıt
    Fişi çektim 10dk kadar bekledim ayarlar gitmemiş ama afişler gitmiş. Telefon uygulamasıda çalışmadı tekrar bağlantı istedi. Dediğiniz gibi pil olmayınca sıkıntı oluyor.

Zidoo iyice saçmalamış. Sıfır cihazı söküp pil takmak..
    Tam bir saçmalık.

Test ettiğiniz için teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 29 Ağustos 2020; 2:13:31 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.