Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YesimCirakli

Yaklaşık son 1 haftadır Zidoo X9S - HT 4.0 ile ilgili bir sıkıntım var.

Film arşivim NAS cihazında ve son 1 haftadır eklediğim yeni filmlerin poster görsellerini ve yönetmen, oyuncu kadrosu ile ilgili görselleri göremiyorum.

Sorun sadece bende mi yaşanıyor yoksa movie database ile ilgili bir genel sorun mu merak ettim.

sorunu gösteren ve ayarlarımı içeren örnek video çektim:

Umarım sorunu kısa zamanda çözeriz.

Sorunu çözdüm.

Dikkatimi çekti ki TMDb sitesinden hiç bir bilgi gelmiyor. Merak edip bilgisayarımdan da https://www.themoviedb.org/ sitesine giremediğimi görünce anladım ki bir şekilde benim ISP bu siteyi bloklamış. ISP şirketimi aradım gerekli kontrolleri yaptılar ve https://www.themoviedb.org/ sitesindeki eksik güvenlik sertifikasından dolayı sistemleri otomatik olarak bu siteyi bloklamışlar. Talebim üzerine DNS değişikliği yaptırıp google DNS'e geçince sorunum düzeldi. Artık Zidoo da film afişleri güncellenmeye başladı.

İyi ki de Zidoo'yu fabrika ayarlarına döndürmemişim :)

Benzer şikayetleri yaşayan olursa aklında bulunsun.

• Vay arkadaş bu ülke adama saç baş yoldurur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt

Gerçekten çok enteresan. Yeri burası değil gerçi ama iyi DNS'leri bulup direk router'a girip böyle dertlerden kurtulmak lazım.

• Düşünen arkadaşlar pm atabilir. Ankara/İstanbul elden teslim

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-zidoo-x9s-media-player-904532635/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bravo çok hoş fiyat düşünen kaçırmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

bravo çok hoş fiyat düşünen kaçırmasın

Sağolun, kutusu vs ile tam paket hazır 👍

• sadays S kullanıcısına yanıt

Sadays hocam, yeri gelmişken çok teşekkür etmek istiyorum.

Geçen Cuma’dan beri tüm setup tamam, torrent vs direkt kutudan hallediyorum ve dts-x ler öncelikli olmak üzere şimdiden onlarca film oldu. Sn11’ e de bir kez daha aşık oldum. Netflix atmos bişey değilmiş yani.

Sayemde nvidia pro vs gerek kalmadan, hatta pcye bile ihtiyaç duymadan tüm işimi çözdüm.

Tekrar teşekkürler

• rica ederim kardeşim iyi günlerde kullan yukarıda güzel bir fiyat daha var soundbarlarda arayan olursa tavsiye edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 19 Şubat 2021; 22:8:45 >
  • sadays S kullanıcısına yanıt

Fiyat güzel kesinlikle. Ben 650 ye iyi aldım diyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozleran

Fiyat güzel kesinlikle. Ben 650 ye iyi aldım diyordum

nasip işte

• üstatlar bu cihaz ntfs flash bellek okuyamıyormu?

edit : okuyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 23 Şubat 2021; 19:43:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

Düşünen arkadaşlar pm atabilir. Ankara/İstanbul elden teslim

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-zidoo-x9s-media-player-904532635/detay

Cihazımı @yavuzazgin arkadaşım bugün satın aldı. Kendisine hayırlı olsun diyorum..

• alphi3458 kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim . Sayende bizde bu cihaza sahip olduk

• x9s e 4 tb hdd bagladım . Buna herhangi baska bir cıhaz veya sök tak yapmadan nasıl film indirebilirim?

• yavuzazgin kullanıcısına yanıt

İki şekilde yaparsınız:

1. OpenWRT / Transmission ayarlarını yaparak direkt cihaza torrent indirirsiniz.
    2. Ya da Samba ayarlarını yaparak Zidoo'daki klasörlere bilgisayarınızdan ulaşırsınız, bilgisayarınıza indirdiğiniz filmleri network üzerinden Zidoo'ya gönderirsiniz, sök tak yapmazsınız.

İki yöntemin de nasıl yapılacağı bu konunun birinci sayfasında anlatılıyor.

• lazzaro L kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim

• Zidoo x9s var elimde almak isteyen varsa pm atabilir
  • Değerli arkadaşlar, Z9X’e geçtiğim için ben de elimdeki X9S’i ilan sitelerine koydum. Forum içi daha uygun fiyata vereceğim. İlgilenenler pm atabilir. Selamlar.

• selam @anilozler arkadşın x9s yi aldım konuştuk anlaştık saolsun işlerinin yoğun olmasına rağmen ertesi gün paketleyip (ama ne paketleme kargodaki her eziyete katlancak türden) gönderdi bugün , yani dün elime geçti. allah razı olsun bereketini görsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknzr -- 3 Nisan 2021; 2:37:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • akşamdan beri biraz kurcaladım. resetledim aleti fakat konun başındaki zdmc diye görünen uygulama yok indirmekmi gerekiyor. yoksa kendi oynatıcısı yeterlimi
    ben sadece pcye bağlı hdd deki filmleri ağdan izlemek için kullanacağım
    5ghz üzerinden bağlanıyorum 400 mb/sn bağlantı hızı gösteriyo bu yeterli olurmu 4k hdr ve dtsx ve d.atmos filmleri takılmadan izlemek için (gigabit switch vs almam gerekirmi)
    birde SMB bağlantısı yeterli oluyormu yoksa başka seçenekler varmı?
    zidooya satadan yada usbden hdd bağlanmasının görüntü yada sesde bir artısı olurmu?
    şöyleki pc sürekli açık torrenden pcye indirip ağdan bağlanıp izlemek bana en zahmetsiz yol gibi görünüyor ve ayrıca salonda sn11, pc ye bağlı sony strdh 790 avr var bu şekilde tek hdd ile sök tak yapmadan iki yerdede kullanabilirim diye düşünüyorum ama tabikide zidoodan alabildiğim en kaliteli ses ve görüntüyü almak istiyorum.
    düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.