Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bkblt85

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Arkadaşlar bende Gearbest sitesinden sipariş vermiştim ve bugün site yetkililerinden bir mesaj geldi ürün için gümrük vergisi ödemeniz gerekiyor yazmışlar banka hesap bilgilerinide yazmışlar toplam 45TL eft yaptım. Bu üründen sipariş vermek isteyenlerin bilgisi olsun istedim Gearbest den alanlara gümrük vergisi çıkıyor Geekbuying sitesinden almadığıma pişman oldum

Forumdaşım sadede 45 tl devlete vergi verdiğiniz icin mi bu kızgınlık yoksa geç veya koli hatalı geldiği icin mi

Vergi icin se üzülmeyin devlet ten illa bi faydası olur tüm vatandaşlara

Siz cihaz geldi ise keyf zamanı ona bakın unutun diğer seyleri

Zira Zidoo güzel cihaz keyf zamanı

Hocam daha ürün gelmedi büyük ihtimal gümrükde galiba 45TL sorun değil ama herkes vergisiz alıp biz vergi ödeyince insanın zoruna gidiyor :) Ve madem vergi ödeyeceğiz bari faturaya neyse onu yaz bizde hile hurda olmaz de anlarım yani ama fiyatıda 59$ yazmışlar ona daha çok sinir oldum

Takılma ona cihaz gelsin tertemiz gerisi önemli değil

Bazen alıyorlar bazen almıyorlar gümrük te tuhaf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bende Gearbest sitesinden sipariş vermiştim ve bugün site yetkililerinden bir mesaj geldi ürün için gümrük vergisi ödemeniz gerekiyor yazmışlar banka hesap bilgilerinide yazmışlar toplam 45TL eft yaptım. Bu üründen sipariş vermek isteyenlerin bilgisi olsun istedim Gearbest den alanlara gümrük vergisi çıkıyor Geekbuying sitesinden almadığıma pişman oldum

Forumdaşım sadede 45 tl devlete vergi verdiğiniz icin mi bu kızgınlık yoksa geç veya koli hatalı geldiği icin mi

Vergi icin se üzülmeyin devlet ten illa bi faydası olur tüm vatandaşlara

Siz cihaz geldi ise keyf zamanı ona bakın unutun diğer seyleri

Zira Zidoo güzel cihaz keyf zamanı

Hocam daha ürün gelmedi büyük ihtimal gümrükde galiba 45TL sorun değil ama herkes vergisiz alıp biz vergi ödeyince insanın zoruna gidiyor :) Ve madem vergi ödeyeceğiz bari faturaya neyse onu yaz bizde hile hurda olmaz de anlarım yani ama fiyatıda 59$ yazmışlar ona daha çok sinir oldum

Takılma ona cihaz gelsin tertemiz gerisi önemli değil

Bazen alıyorlar bazen almıyorlar gümrük te tuhaf

Teşekkür ederim evet cihaz sorunsuz gelsinde keyifle kullanayım gerisi önemli değil

• satmak isteyen?
  • bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    Selamlar. gearbest 100 dolara kadar olan vergi kısmını geri iade ediyor.Eft makbuzunu firmaya gönderince hesabınıza 45 tl yi yatırırlar. Ben de gearbest ten almıştım. Sağlam geldiyse hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuky1

Selamlar. gearbest 100 dolara kadar olan vergi kısmını geri iade ediyor.Eft makbuzunu firmaya gönderince hesabınıza 45 tl yi yatırırlar. Ben de gearbest ten almıştım. Sağlam geldiyse hayırlı olsun.

Forumda konusu olan yetkili mesaj attı eft makbuzunu gönderin telafi ederiz dedi gönderiyorum bakalım ne olacak.
  • selamlar,

https://www.geekbuying.com zidoo siparişi verdim. siparişim yolda , zidoo v6 kumandası ile birlikte aldım.

vergi uygulanırsa ( bu siparişte veya bundan sonraki siparişlerde )

vergi bildirimini nasıl yolu ile mi ? sms ile mi ?

vergi parasını firmaya mı ödeyeceğiz ? vergi dairesine mi ?

işlemler nasıl oluyor.

saygılarımla.
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Konuyu kirletmemek için özelden msj attım.Sorularınıza oradan yardımcı olmaya çalışırım.Kolay gelsin.
  • Papirus üstad nerelerde acaba? Bir sıkıntı yoktur umarım..
  • Tekaüt adam bırakın biz gençler takılalım

• quote:

Orijinalden alıntı: kokanche

Papirus üstad nerelerde acaba? Bir sıkıntı yoktur umarım..

Emekli oldu bekar bide ne isi var Zidoo mido

Chin de de bayram var

• Dedikodumu yapmayın ulen...

Şaka bir yana ; bilen dostlarımın da yazdığı gibi geçen ay itibarı ile emekliler kervanına katıldım bende. Emeklilik sebebiyle verilen veda yemekleri derken yoğun geçen bir dönem oldu.

Hemen akabinde !f2108 Film Festivali için 6 günlüğüne İstanbul'daydım.14 filmi sığdırdığım ve seans aralarında elden geldiğince gezmeye çalıştığım, boğazın tadını çıkardığım kısa ama keyifli bir tatil yaptım İstanbul'da.

En nihayetinde artık yuvaya döndüm ama zaten Çin tatili dolayısıyla firmada da bir sessizlik hakimdi ve duyurulacak bir gelişmede yoktu.

Görüşmek üzere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 1 Mart 2018; 23:9:53 >
  • arkadaşlar
    zidoo x9s cihazını 1 günlüğüne bana verebilirmisiniz :) 4K filmleri takılmasız oynatabilirsem bende bu cihazdan almak istiyorum avrupa yakası

mevcut kombinasyonda 4K filmler takılıyor,oturma odasında izliyorum (Sony xe9005 - Kodi ile )

salonda
    Huawei hg253s fiber modem ( bundan şüpheleniyorum)
    qnap ts251
    powerline tplink wpa9610 kit. -- 2000 mbps diyor (tabi laboratuvar ortamındadır ama 4K için yeterli olduğu belli )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrx -- 2 Mart 2018; 1:22:19 >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Hayırlı olsun. Emekliliğin tadını doya doya çıkarırsınız İnşAllah.Geri kalan ömrünüz de bereketli olsun. Bizlerede nasip olur İnşAllah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Dedikodumu yapmayın ulen...

Şaka bir yana ; bilen dostlarımın da yazdığı gibi geçen ay itibarı ile emekliler kervanına katıldım bende. Emeklilik sebebiyle verilen veda yemekleri derken yoğun geçen bir dönem oldu.

Hemen akabinde !f2108 Film Festivali için 6 günlüğüne İstanbul'daydım.14 filmi sığdırdığım ve seans aralarında elden geldiğince gezmeye çalıştığım, boğazın tadını çıkardığım kısa ama keyifli bir tatil yaptım İstanbul'da.

En nihayetinde artık yuvaya döndüm ama zaten Çin tatili dolayısıyla firmada da bir sessizlik hakimdi ve duyurulacak bir gelişmede yoktu.

Görüşmek üzere...

Hayırlı olsun, Allah sağlık ve sıhhat içinde güle güle yemek nasip etsin.
    Benim Zidoo X9S siparişimde yolda bakalım ne zaman elime geçecek :) Bu başlıkta Belkinin Hdmi kablo tavsiyesi vardı, hangi modeldi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.arslan -- 2 Mart 2018; 10:18:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrx

arkadaşlar
    zidoo x9s cihazını 1 günlüğüne bana verebilirmisiniz :) 4K filmleri takılmasız oynatabilirsem bende bu cihazdan almak istiyorum avrupa yakası

mevcut kombinasyonda 4K filmler takılıyor,oturma odasında izliyorum (Sony xe9005 - Kodi ile )

salonda
    Huawei hg253s fiber modem ( bundan şüpheleniyorum)
    qnap ts251
    powerline tplink wpa9610 kit. -- 2000 mbps diyor (tabi laboratuvar ortamındadır ama 4K için yeterli olduğu belli )

Bir tane alın deneyin sorun yoksa devam varsa zaten buraya yazın 3 sn de satılıyor meret

• Bende ZIDOO X9S merak ediyorum, alıp bir süre kullanmak istiyorum.

Çinden alamıyorum.Kayseri ptt çok sıkıntılı,çok inceliyor.Kesin gümrüğe takılır,gümrük vs isterler uğraştırırlar.

Yurtiçi 2.el temiz cihaz arıyorum.Sahibindendeki satıcılar istanbulda.Elden teslim satan var.İstanbul büyük bir kent bir kaç tanıdık var ama kimseyede sınıntı vermek istemiyorum.

Cihaz aramaya devam.
  • Aynen hocam gelecek ayı bekleyelim artık duygusal nedenlerle

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Bende ZIDOO X9S merak ediyorum, alıp bir süre kullanmak istiyorum.

Çinden alamıyorum.Kayseri ptt çok sıkıntılı,çok inceliyor.Kesin gümrüğe takılır,gümrük vs isterler uğraştırırlar.

Yurtiçi 2.el temiz cihaz arıyorum.Sahibindendeki satıcılar istanbulda.Elden teslim satan var.İstanbul büyük bir kent bir kaç tanıdık var ama kimseyede sınıntı vermek istemiyorum.

Cihaz aramaya devam.

Alın yurt dından Kayseri le alakası Yok mevzunun burda İstanbul’da gümrüklendik ten sonra size gelicek

Gumruk ten de korkmayın bu kadar

Devlete 3 kuruş gitsin takılmayın ona

• an itibariyle zidoo x9s yada x10 satan var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Bende ZIDOO X9S merak ediyorum, alıp bir süre kullanmak istiyorum.

Cihaz aramaya devam.

Alın yurt dından Kayseri le alakası Yok mevzunun burda İstanbul’da gümrüklendik ten sonra size gelicek

Gumruk ten de korkmayın bu kadar

Devlete 3 kuruş gitsin takılmayın ona

Haklı olabilirsiniz.
    Bir kaç yıl önce forumdan bir arkadaş benim adresimi verip android media player siparişi verdi.Cihaz istanbuldan sorunsuz Kayseriye geldi.Burdaki ptt işin suyunu çıkarıyor,ödeme ile ilgili fatura vs istedi.Arkadaşın ödeme belgesini mail olarak aldım.Ptt ye verdim.Bu media player değil,uydu alıcısı vs dedi.Bandroi vs diye 120 tl lik cihaza 20 tl ödemeden cihazı alamadım.
    Onun içi yurt içi cihaz arıyorum.

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.