Yüzbaşı
23 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar gündüzleri hd belgesel akşamları da genelde film izlemeyi seven biriyim,filmler yetmediği için elimden geldiğince kaliteli filmleri indirip izliyorum.şu an elimde 47 in ç led tv var 3 sene önce almıştım ama artık küçük geliyor sanırım :) o nedenle bir üst adıma geçme vakti geldi sanki,amacım 60 -65 inç 6000 tl civarında bir tv almak.Panasonic TX-P65ST50 -sharp 60le740e-sony 60nx720-PANASONIC TX-L60ET5E yani genelde led seçimli bir liste oldu plazmada da gönlüm yokdeğil ama gerek kullanım zorluğu ve riskleri ve evdeki elektrik tesisatının çok iyi olmayışı beni plazmada tedirgin eden unsurlar.b listedeki seriler ve benim kriterlerim doğrultuusunda alabileceğim yardım ve görüşlere çok ihtiyacım var herkese selamlar.
Hakkında
Meslek: emekli
İlgi Alanları: teknoloji
Forum İmzası:
samsung 65nu7400 ,pioneer vsx lx302 ,magnat monitor supreme 5.0 set 802,, msi gs70 2qe stealth 1s1e ,zidoo x9s, Philips f7122 pikap .Philips ıntegrated stero amfi f4121 ,Itt Hyperıon H3 60 , .kulaklıklar: Bang Olufsen earset 3i , ,Plantronics BackBeat . SENSE ,SENNHEISER HD 600 .
Sistem ve Tercihleri
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 347
İkinci El Bölümü Mesajları: 45
Konularının görüntülenme sayısı: 1.566 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.