Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migrosta dun aksam gordum ve 4 lt. Aldim insallah sikinti cikmaz. Hangi magazalarda vardir bilmiyorum. Ben Samandira Rings AVM icerisindekinden aldim.

Fiyat cok dusmus bilgimiz olsun.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene yaglar ucuZlayacak galiba

• Komili ege 1 litre sızma 20.90 dan aldım fiyat nasil

• https://www.carrefoursa.com/d/yudum-ege-sizma-zeytinyag-1-lt

Yudum ege sizma 14.90tl ilgilenenlere duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shevchenko320

https://www.carrefoursa.com/d/yudum-ege-sizma-zeytinyag-1-lt

Yudum ege sizma 14.90tl ilgilenenlere duyurulur.

30 tl üstü alışveriş yapana

• Arkadaslar seyahatim sirasinda tavsiye uzerine aydin nazilli de bir fabrikadan herkes orayi tavsiye etti ismi zeta ,iyi kalite diye 14 tl ye sizma zeytinyagi aldim, adamlar koskocaman varillerden doldurdular,bim migrostan bahsettim adam onlara da biz kalite kalite gonderiyoruz 7-8 tl onlarin litresi dedi. Sizce normal fiyata mi almisimdir 5 lt aldim, yudum 15 tl gorunce tereddutte kaldim ama zeytinyagini tadinca agza zeytin tadi baya geliyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 23 Temmuz 2016; 18:38:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kipa da poyraz sızma z.yağı 31,9 idi bugun

gidenler bakabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

Arkadaslar seyahatim sirasinda tavsiye uzerine aydin nazilli de bir fabrikadan herkes orayi tavsiye etti ismi zeta ,iyi kalite diye 14 tl ye sizma zeytinyagi aldim, adamlar koskocaman varillerden doldurdular,bim migrostan bahsettim adam onlara da biz kalite kalite gonderiyoruz 7-8 tl onlarin litresi dedi. Sizce normal fiyata mi almisimdir 5 lt aldim, yudum 15 tl gorunce tereddutte kaldim ama zeytinyagini tadinca agza zeytin tadi baya geliyor yani

iyi akşamlar hocam, aldığınız fabrikanın yerini tarif edebilir misiniz? haftaya bende izmirden antalya ya gideceğim eğer memnun kaldıysanız bende geçerken almak isterim.
  • Valla kardesim nazilliyi hic bilmeyiz arkadasla seyahatteyken tam merkeze girdik hatta orda bir benzinci var oraya sorduk benzinciye de cok yakin adamlara danistik hemen zeta dediler hemen merkezin icinde yani sorarsaniz gosterirler adam cok ovdu biz evlerde de bunu kullaniyoruz dedi,en az 5 lt lik satiyorlar 15 tl dediler 75 tutuyordu misafiriz dedik 70 aldilar.nette googleye yazarsaniz adresi cikar ben aydin zeytinyagi fabrika gibisinden biseler yezmistim dun cikmisti zeta acik adresiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 24 Temmuz 2016; 2:36:02 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tadina baktim daha yemek yapmadik ama damagimda saf zeytin tadi birakti desem abarti olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankara içi kristal sızma 2lt 40 tl + ilk alisveriste -%10 ve kargo bedava
    lt=18 tl ye geliyor.

http://www.marketsepeti.com.tr/kristal-z-yagi-sizma-tnk-2-lt

• su an izmirdeyim, agaclarda bol miktarda zeytin olacaga benziyor. bu sene fiyatlar dusecek sanirim. zaten z.yagi fiyatlarinda son zamanlardaki dusus de dikkatinizi cekmistir. zeytinyagi alacaklar acele etmesin bence

• balıkesir edremitliyim,istanbulda oturuyorum ..yaklaşık 20 gün önce 5 ltlik sızma naturel z.yağını 100 tlye aldım.. zeytinyağının fiyatının daha düşmesi muhtemel..ama unutulmaması gereken konu şu..iyi kalite z.yağının fiyatı çok aşağıya gelemiyor..kemik müşterisi bu tür yağları bulup hemen alıyor.. üretici kolaylıkla satabildiği iyi kalite zeytinyağının fiyatını düşürmez..kalitesine güvendiğiniz ve tadına baktığınız iyi kalite z.yağ'nın fiyatı lt olarak ederi bence 20-30 tldir....satıcı değilim..tavsiye olarak görebilirsiniz yada dikkate almayabilirsiniz..yönlendirme amacım yok..şahsi fikrimi söyledim..herkese iyi hayırlı günler..
  • Carrefour da Kristal Natüral Sızma Zeytinyağı Dolgun Güçlü 2 Litre carrefour kart ile 42.90'a aldım

https://www.carrefoursa.com/d/kristal-natural-sizma-zeytinyagi-dolgun-guclu-2-litre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silivri34 -- 1 Ağustos 2016; 18:43:37 >
  • Şuan altinoluktayim
    Bu sene zeytin bol. Maşallah.
    Umarim bu bolluk fiyatlarafa yansir.
    Şuan kaliteli 1lt z.yagi 20tl civari.

• Zeytin yağı almak için önerebilceğiniz marka veya internet sitesi varmı acaba
    Geçen sene balıkesir cenk Zeytin yağı almıştım daha kaliteli ürün aramaktayım

• zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Ben de dün aydın in başka bir ilçesinden bir arkadaş vasıtasıyla litresi 12 tl den (normalde 15e veriyoruz dedi) 20 lt aldım. Aynen dediğin gibi varıldı doldurdu. Buralarda böyle satılıyor zaten. Köylü kendi zeytinlerini götürüp sıktırıp satıyor. Şu kadar dizem felan diye bilgi veriyor, asitlik derecesini. Tabi resmî kagit üstünde bişey yok, biraz ilkel usul ama bana marketlerdekinden daha güvenilir geliyor. Kaç yıldır hep böyle alıyorum ve dediginiz gibi tadından ve lezzetinden çok memnunum. Öyle banka kampanyası zart zurt aramaktansa gelip buralardan alıyorum ya da gonderttiriyorum. Salatalarda vs çok iyi buraların yağı.

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Ben de aydın in bir ilcesindeyim. Burdaki üreticiler tersini söylüyor. Hatta satışı durduranlarin olduğunu duydum. Bu sene az olacak diye artık satmiyorlar bazıları.

• akçay zeytinli köyünden aldım geçen hafta 5lt soğuk sıkma taş baskı zyağı 115 tl, koku sıfır ekmek ile yediğiniz zaman ağızda harika tad bırakıyor
    diğer sızmalar 80 90 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcanoos -- 2 Ağustos 2016; 16:05:00 >
  • Denizlide oturanlar için Tariş Naturel Güney Ege Sızma 88 TL Borsa Markette.Baya Sıcak Geldi.İhtiyacı olanlar faydalanabilir.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.