Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖZGÜN Naturel Sızma Zeytinyağı 5 lt teneke alana 28 TL değerinde Özgün naturel sızma 1 lt teneke hediye...
    Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

http://www.sanalpazar.com/ozgun-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-teneke-hediyeli.../i-64675057

• Avilo markası nasıldır arkadaşlar kullanan var mı fiyatı ucuz geldi bana 85₺ http://m.n11.com/5-lt-avilo-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-P119240061

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonerxz -- 10 Ağustos 2016; 17:22:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avilo ben aldım.Gayet güzel.alabilirsinin ben memnun oldum baya.zeytinyagi ucuzlayacak diye bekliyorum yoksa 2 teneke daha alırdım.

• Arkadaşlar özem zeytinyağları %25 indirim yaptı ay sonuna kadar geçerliymiş
    İndirim Kodu: SY08
    www.ozemzeytinyaglari.com
  • yağ fiyatları düşüyor. 20tl olan litresi 11tl ye inmiş. 5lt 75tl olmalı. hala 100 üstü çekenden almayın bi tarafları kalktıysada insin artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zolkittin kullanıcısına yanıt
    Hocam zeytinyağı fiyatları düşüşte daha yüksek olduğu zaman bile yüzde elli indirim ile ürün sattı özem firması litre si 45 tl ye zeytinyağı şu andaki piyasada mantıklı fiyat değil ama genede tercih sizin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gencler bu donemdeki dusu kfiyatlı zeytin yaglari yeni sezona hazırlık. ekim gibi yeni sezon baslicak. sizin simdi aldiklariniz gecen sezonki urunler.. ve yaglik zeytinler de kalite kalitedir. size tavsiyem ayvalik tipi zeytinin yagını almanız. en pahalısı en en kalitesi budur.
  • Boztepe markasını duyan,bilen var mıdır? Ayvalık/Gömeç bölgesinin zeytinyağı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://tazemasa.com/zeytin-zeytinyagi
    adresindeki ürünler için 100 tl üstü alışverişlerde 30 tl indirim sağlayan kupon: Homendtaze30
  • 5 lt zeytinyağının 75 seviyesini gördüğüm anda bende 2 teneke alacağım. İyi bir zeytin yağından bahsediyorum tabii.
  • http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=54909548&shopCategoryId=30391

migrosta kristal soğuk sıkım baskın tad 2 lt 36 tl'ye düşmüş. Kristal markayı bilen bilir sonuçta.
    bir de migrosun telekom kampanyası ile 100tl'ye 25 tl indirim de göz önüne alınırsa 3 adet alınca 6 litresi 83 tl'ye gelmiş oluyor. litresi 13,8 tl iyi bir fırsat..

birkaç gündür bu fiyattan satılıyor belki de bugün sondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 7 Eylül 2016; 23:03:30 >
  • Geçen hafta zetay premium zeytinyağ aldım bugüne kadar yediğim en iyi zeytinyağı

Daha önce özgün, tariş özel 0,5 ve tariş organik alırdım bunların hikaye olduğunu anladım

Biraz pahalı yarım litresi 30 tl olsa kalitesine göre mükemmel olur

Yağın 1 çay kaşığı bile öksürtüyor boğazı ve dili yakıyor ekşimsi, acı tadı var çimen gibi kokuyor asit oranı %0,1

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 9 Eylül 2016; 0:23:12 >

• Şu an en uygun nereden alabilirim? 1lt alıp salatalarda kullanayım bende :)

• oktaysar O kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi almaya niyetlendim. Ama 2 lt kutu tasarımı kendi sitesinde olduğu gibi kısa tombul değil, uzun ince ama kendi sitesinde güncel resimde farklı. Sanırım eski tarihli emin olamadım. Birde lezzet olarak yumuşak doğal ı daha başarılı bulmuşlar.

• Özem'den ürün almak isteyenler ayın 20sinde Özem indirim yapıyor. İlk 19 gün sipariş vermek saçma o sebeple.
    Geçen ay da aynı tarihte idi indirim.
    Kupon uygula bölümüne sy09 yazıyorum. Sağolsun bilgi de veriyor. 20sinde aktifleşecektir diyor. :) Geçen ay da yazmıştım sy08 onda da aynısını yazmıştı.
    Kısacası özemden alışveriş yapacaksanız (indirim kuponu açıklanmamış da olsa) sy08 sy09 sy10 (onuncu ayda sy10 mesela) gibi kupon bölümüne yazmanızı tavsiye ederim.

Özem ürünlerinden erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı
    Sepet peyniri
    yeşil zeytin üçlüsünü sürekli alıyoruz.

Siyah zeytin (çocuğa acı geldi ve hiç istemediği için) ve yayık tereyağı (bize çok tuzlu geldiği ve o çeşide damak tadımız hiç alışık olmadığı için) anında başkasına verdiğim ve bir daha hiç almayacağım ürünleri oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 13 Eylül 2016; 16:51:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kkartaln

http://tazemasa.com/zeytin-zeytinyagi
    adresindeki ürünler için 100 tl üstü alışverişlerde 30 tl indirim sağlayan kupon: Homendtaze30

Hangi yağı güzel ? Ağırlıklı salatada kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Özem'den ürün almak isteyenler ayın 20sinde Özem indirim yapıyor. İlk 19 gün sipariş vermek saçma o sebeple.
    Geçen ay da aynı tarihte idi indirim.
    Kupon uygula bölümüne sy09 yazıyorum. Sağolsun bilgi de veriyor. 20sinde aktifleşecektir diyor. :) Geçen ay da yazmıştım sy08 onda da aynısını yazmıştı.
    Kısacası özemden alışveriş yapacaksanız (indirim kuponu açıklanmamış da olsa) sy08 sy09 sy10 (onuncu ayda sy10 mesela) gibi kupon bölümüne yazmanızı tavsiye ederim.

Özem ürünlerinden erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı
    Sepet peyniri
    yeşil zeytin üçlüsünü sürekli alıyoruz.

Siyah zeytin (çocuğa acı geldi ve hiç istemediği için) ve yayık tereyağı (bize çok tuzlu geldiği ve o çeşide damak tadımız hiç alışık olmadığı için) anında başkasına verdiğim ve bir daha hiç almayacağım ürünleri oldu.

özemin adresi yani linki nedir hocam zeytinyağı kalitesi iyi mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• A101 de ZEO marka Sızma zeytinyağı 14 TL idi. Nedir nasıldır bu ZEO marka sızma yağ. Bilen varsa bilgi verebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dewre

A101 de ZEO marka Sızma zeytinyağı 14 TL idi. Nedir nasıldır bu ZEO marka sızma yağ. Bilen varsa bilgi verebilir mi?

Berbat hocam sakin alma makine yagi gibi zehir gibi ben hic kullanamadan attim

• drarter kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar butik zeytinyağı
    Uluslararası ödüllere oynayan, çok düzgün üretim tesisleri olan markalar
    Ben zetay, nar, özem, orfion iyidir diyorum ama uzmanı değilim - evde en çok özem ve orfion ve hatta bir akrabamızın kendi zeytinliğinin yağını kullanıyoruz memnunuz

Link için özem zeytinyağı yazarsanız hemen bulursunuz google'da
    Edit: ozemzeytinyaglari.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 13 Eylül 2016; 20:57:21 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.