Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Yunalii , ROLLING STONES Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
11.602
Cevap
722
Favori
888.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bağlarözünde 100/25 kupon var hesaplarda denemek isteyen 2 litre alabilir belki bu şekilde

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    olizzi'yi de kara listeye ekliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• gimmeluck kullanıcısına yanıt

https://www.greenamour.com/soguk-sikim-5-lt

bakınız firmada zaten yakıcılık ve acılık oranını puanlamış. ben zeytin yağ gru su değilim ama normal hasat normal zeytin yağlarda ne acılık ne yakıcılık hissetmedim şimdiye kadar.

özellikli özel yağlarda oluyor acılı. kötü birşey asla değil. acılık dilin kenarrları ile yakıcılık ise yağ ağzınıza aldığınızda yutmadan hafif nefes alıp içinize çekerseniz o zaman yemek borusunda bir yanma hissediyorsunuz.

• SY06 indirim koduyla ay sonuna kadar;
    Özem %25
    Nova Vera %20
    Zetay %10-20
    Nermin Hanım %15
    Zeytinseli %15
    Evliyazade %15
    İndirim oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: maviplanet

https://www.greenamour.com/soguk-sikim-5-lt

bakınız firmada zaten yakıcılık ve acılık oranını puanlamış. ben zeytin yağ gru su değilim ama normal hasat normal zeytin yağlarda ne acılık ne yakıcılık hissetmedim şimdiye kadar.

özellikli özel yağlarda oluyor acılı. kötü birşey asla değil. acılık dilin kenarrları ile yakıcılık ise yağ ağzınıza aldığınızda yutmadan hafif nefes alıp içinize çekerseniz o zaman yemek borusunda bir yanma hissediyorsunuz.

Merhaba, acılık yakıcılık Tutak ta hissedilmeli ancak bu durum yemek borunun iner ise bu kusurdur

• xantorus X kullanıcısına yanıt
    Ürün önceki hasat dönemi ve asit oranı üst sınırda. Bunlara bakınca pek alınası gelmedi ama uygun fiyata yemeklik olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Bağlarözünde 100/25 kupon var hesaplarda denemek isteyen 2 litre alabilir belki bu şekilde

Hesabimda indirim kuponu varmış. Hilmi Yıldırım Yıllardir Erken Hasat kullanıyorum ancak 2.sene önceki o lezzeti bulamadım son 2 yılda ancak Üretici kişinin titiz temiz guvenilir calışmasindan dolayi her yıl 15 lt aliyorum bu sene fiyatlar çok cök yükseldi trendyol indirim ile en son 5 lt 235 alabilmistim. Birde bu yağı deniyeyim yorumlar hepsi olumlu dinlenmis yağ tortu yok diyor umarim memnun kalırım haber verdiğiniz için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

SY06 indirim koduyla ay sonuna kadar;
    Özem %25
    Nova Vera %20
    Zetay %10-20
    Nermin Hanım %15
    Zeytinseli %15
    Evliyazade %15
    İndirim oluyor.

hangi sitede bu indirimler acaba .. Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] 

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Hepsi kendi sitesinde. Aslında normal fiyatları bu indirimle oluyor zaten.

• yemek borusundan kastım yutak tı zaten. yutma işleminin ağızdan sonraki ilk kısmı. bir nevi boğaz kısmının da başlangıcı. sanırım ben yemek borusu deyince, siz mide sfinkterlerinin üst kısmındaki reflü benzeri yakıcılık olarak anladınız. tam açıklamam gerektiğini yeni anladım. fakat hani yağ ağızda iken nefes alındığında yutak haricinde de bi yakıcılık olmaz zaten. o şekilde midenin yanması için direk asit falan solumak gerek.

• Askaparta kullanıcısına yanıt

Hocam SY Platformunda Evliyazade görünmüyor, Bir Yanlışlık Olmasın Sanki Evliyazade Firması Bu İndirimlere Dahil Değil Gibi.

• @forever @ kullanıcısına yanıt
    İkazınız için teşekkür ederim. Ethem Bey olacak.

• Arkadaşlar ucuz zeytinyağı bakarken dikkatimi çekti en azından doğruysa belgeleri falan var, yorumlar fena değil, fiyat iyi ne dersiniz şans verilir mi?

https://www.trendyol.com/aziz-bey-zeytinleri/gemlik-azizbey-erken-hasat-zeytinyagi-5-lt-p-47491857/yorumlar

• Tornedo kullanıcısına yanıt
    Ürünü bilmiyorum ama koku sıfır, dürüst satıcı değilsiniz gibi yorumlar düşündürücü. Tabi ki herkes beğenmeyebilir yemeklik yağ gibi duruyor.

• İnanın büyük bir firmanın trendyol e-ticaret bölümünde çalışıyorum insanlar öyle yorumlar yapıyor ki şaşıp kalıyorum :)

Diğer ürünlere göre siteleri var, doğru yanlış bi belgeleri falan var ilginç geldi

• Hepsiexpresste 120/30 indirim indirim var. İstegelsin üzerinden 92 liraya 3 litre Tariş kuzey ege alınabiliyor.

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

• Arkadaşlar Komili Ege Sızma zeytinyağı nasıl acaba getir büyükte 134.50 den 97.50 ye düşmüş 25 tl indirim var 72.5 oluyor tosla iadesiyle birlikte 65tl ye geliyor 3 litre yağ için çok iyi fiyat

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Yemeklik kullanabilirsiniz. Soğuk ve çiğ tüketim için yeterli olmaz.

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.