Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kavlak zeytinyağları için garanti pay ödemesine 300 tl üzeri 100 tl bonus kampanyası var.
    Peki, bu, dönemde kavlak zeytinyağı kendi sitesinde kampanya yapar mı,?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • needacar kullanıcısına yanıt

gördüğüm en güzel paketlemelerden biriydi. bende 139 tlden 2 paket aldım.

şunuda belirteyim bu sene trendyol a bir teşekkür etmek isterim ki bize neredeyse geçen sene fiyatlarından en kral zeytinyağları ile buluşma fırsatı verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

fırsatı paylaştım kendim alamadım ...  

afiyet olsun ..  

Alıntıları Göster

Yetisemedik cok guzel firsatmis umarim yine yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviplanet

gördüğüm en güzel paketlemelerden biriydi. bende 139 tlden 2 paket aldım.

şunuda belirteyim bu sene trendyol a bir teşekkür etmek isterim ki bize neredeyse geçen sene fiyatlarından en kral zeytinyağları ile buluşma fırsatı verdi.

hangi ürün o .. devam ediyor mu ?

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Krsital dolgun güçlü, kampanya şu an yok.

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt

ürün ;

https://www.trendyol.com/kristal/naturel-sizma-zeytinyagi-dolgun-guclu-teneke-4-lt-p-31085239

buydu evet kampanyalı hala piyasada 200-220 tl civarı lakin biz geçen hafta ki kampanyada aldık ikinci üründe %15 indirimle 139 tl ye geldi.

bu başlığı sık takip ederseniz indirimi gören arkadaşlar paylaşım yapıyor.

• Trendyolda aşağıdaki markada 75/20 indirim var, ayrıca 100 TL üzeri %20 indirim var.

İki tane alındığında 68 liraya geliyor. Fenol içeriği 463 olarak analiz raporlarında var.

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

• maviplanet kullanıcısına yanıt

Bizim aldığımız 5 lt olanı; bu 4 lt.

• Trendyol hızlı markette 100/25 indirim var şu anda, bölgenizdeki marketlerden bu şekilde yağları daha uygun fiyata getirebilirsiniz.

Örneğin, şu an konuda talep gören kristal dolgun güçlü benim bölgemde 1 lt cam şişe 39.90. İndirimle litresi 30 5 ltsi 150 TLye maledilebilir.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt

Zekice, tebrikler hocam.

• Arkadaşlar bu sitede 50ye 25 indirim var açılışa özel. Kapıda ödemede var. Bizim nazilliden bir üretici, temiz iştir diye düşünüyorum, bilginiz olsun👍

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]www.korkutataorganik.com

• Arkadaslar Asiltane zeytinyağı hakkında bilgisi olan var mı acaba banabide %25 indirime girmiş bende de 15tl indirim var Tosla falanda derken litresi 29 30tlye geliyor acaba alınır mı

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Bol ödüllü ama çok pahalıydı. Bilen pek yok. İndirim iyiymiş.

• The mill soğuk sıkım yağ nasıl arkadaşlar arnas market

• avarecilik A kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmadım ama geçen yıl alanlar olmuştu. Hepsiburada'da da indirimli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wahitkoz

Arkadaşlar bu sitede 50ye 25 indirim var açılışa özel. Kapıda ödemede var. Bizim nazilliden bir üretici, temiz iştir diye düşünüyorum, bilginiz olsun👍

www.korkutataorganik.com

Hiç sevmediğim insan tipi kendini çok akıllı kurnaz sanıp başkalarını kolay kandırabileceğini sanan insan tipidir ve bu tiplere kafayı takarım.

Firmanın zeytinyağı fiyatına göre iyidir,kötüdür bir düşüncem yok.

Yalnız firmanın sitesinde kendisinden bahseden yazı yok. Gizemli takılıyor.

Adında organik yazıyor ama organik sertifikalı ürününü göremedim,bulamadım.Tamamen uyanıklık.

Bu bir yana size yaptığı uyanıklığı bahsedeyim.

Korkut Ata Üniversitesi organik tarım yetiştiricilik ve üretim yapıyor.

Bu uyanık herifin yaptığı sizin bunun ürünlerini Korkut Ata Üniversitesinin organik ürettiği ürünler sanmanız.

Zira Korkut Ata Organik diye arattığınızda evet organik ürünler çıkar ama bu kurnazın ürünleri değil Korkut Ata Üniversitesinin ürünleri.

Kurnazca bir yanıltma ile benzeri isim kullanarak ile fırsatçılık.

Tekrar belirtiyorum,organik sertifikası yok ve organik sertifikalı ürünleri de yok.

Korkut Ata Organik ürünleri denilince normalde Korkut Ata Üniversitesinin organik ürünleri akla gelir ve işte kişi de bunun farkında.

@Edgar1899 arkadaş üniversitelerin ürettiği ürünleri haber veriyor zaman zaman,o daha iyi bilir,fikri nedir ben de öğrenmek isterim. İnsanlar yanıltılıyorsa bizler karşı koymalıyız,eğer yanılıyorsak karşı taraf da yanıldığımızı anlatır detay sunarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 10 Haziran 2021; 20:28:49 >

• avarecilik A kullanıcısına yanıt
    biz kullaniyoruz, memnunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Metro'da Komili 3 LT 69,90 TL üst limit 2 adet.

Kristal 174,90 TL

Diğerlerinde indirim yoktu.

• Alfredo kullanıcısına yanıt

Hocam günlük indirim mi oluyor metroda yarın da geçerli midir acaba?

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.