Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaz geldi, fiyatlar dusecegi yerde yukseliyor, cok ilginc.. Uretiminin uzerinden 8 ay gectikten sonra satisa sunulan urunler de var, bu da gercekten enteresan..

Dun de Nova Vera’da Trendyol uzerinde kampanya hatasi vardi.. Zaten indirimli urunler 150/30 indirimi ile iyice dusmustu, ustune de kupon kullanimi ile neredeyse yari fiyatina geliyordu, ama uyandilar 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ha ha ha
    Evet, fiyat politikası enteresan. Ne olacak bu halimiz. Manisa bölgesi dikkatimi çekiyor bu aralar. Bazı çorak arazilerde güzel yağlar çıkıyor. Bir arkadaşıma sordum, 34 lira fiyat vermişlerdi dedi en son, Büyükkarcı'dan daha iyi dedi. Tekrar görüşemedim yeni fiyat için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt

Ayni makineyi kullaniyorlar, cok buyuk fark olacagini sanmam, fiyat/kalite olarak Nova Vera 2’lik tenekede cok daha uygun fiyatli.. Ben nedense bu ureticiye bir turlu isinamadim.. Ortalama urunleri ust duzey urun olarak satmaya calisiyor, fiyatlari cok yuksek..

Gecen sene 2-3 odul alinca fiyatlari ucurdu, onceligi ihracata verdi.. Bir de 500-750-1000ml ambalaj nedir? Tonlarca urunu var, neden adam gibi 2 litrelik ambalajda satmaz erken hasati?

Dunyanin en iyi ureticileri en iyi kalite urunlerini 3’luk/5’lik ambalajlarda satarken bizimkiler niye satmiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FF56565BF -- 1 Haziran 2021; 16:28:18 >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt

Manisa’da Zemya var, Trilye litresi 38 lira, yeni hasatta denenebilir.. Ayvalik ve Domat da yapiyor, ilgili uretici..

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    @Sancu hocam iyi demiş. Ben aldığım şişeyi daha açmadım, Oleamea Altınova.

• İtalyan zeytini yağı da varmış.

Italyan var ama cok kisitli uretim ve ihracat talebi de oldugu icin fiyati cok yuksek ☺️

• O zaman fiyatını soracaktım, vazgeçiyorum.

Uygun fiyatli Yamalak Sarisi ariyorsaniz 2’lik tenekede satilan Doli Mio var, nispeten uygun fiyatli, aci/yakici bir yag ama meyvemsilik Delicate ☺️

• Yanmayı seviyoruz, sonra meyvemsilik. O zaman uygundur, ismini duydum ama fikrim yoktu, sağolun.

Gerek yok bence ☺️ Bu sene bir de Manzanilla denedim, litresi 260 liraya satiliyordu.. Yag fena degil, hafif yakici fakat dusuk aromaliydi.. Acikcasi Turkiye’de hicbir yag bu fiyati haketmez..

Ben bu sene litresine en fazla 100 lira verdim, o da baska hicbir ureticide olmayan Koroneiki cesidi oldugu icin ☺️

Bir digeri de litresine 77 lira verdigim Nova Vera Trilye idi, ama onlar da erken uyandilar ve 2 litrelik ambalaji iptal ettiler malesef..

• Maalesef, şöyle ortaya karışık yapıp damakları şenlendirmek kolay değil ülkemizde. Dediğiniz gibi şu küçük ambalaj sorununu da bir çözsek.

• Nova Vera düşünler için hepsiburada da %20 indirim yapılmış. Uygulamadan ilk alışverişe 200/50 indirim var, ayrıca bir çok hesaba yüklenmiş 100/20 indirimlerde var.

5 lt olgun hasat 200/50 ile 162 lira

https://www.hepsiburada.com/nova-vera-ayvalik-olgun-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-p-HBV00001BO66Y?magaza=NovaVera%20G%C4%B1da%20ve%20Tar%C4%B1m

5 lt erken hasat 200/50 ile 206 lira

https://www.hepsiburada.com/novavera-ayvalik-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-p-HBV00001AWYDX?magaza=NovaVera%20G%C4%B1da%20ve%20Tar%C4%B1m

5 lt memecik 200/50 ile 258 lira

https://www.hepsiburada.com/novavera-memecik-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-p-HBCV000004DYO0?magaza=NovaVera%20G%C4%B1da%20ve%20Tar%C4%B1m

2 lt erken hasat 100/20 ile 112 lira

https://www.hepsiburada.com/novavera-ayvalik-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-2-lt-p-HBV00001AWYDV?magaza=NovaVera%20G%C4%B1da%20ve%20Tar%C4%B1m

2 lt memecik 100/20 ile 124 lira

https://www.hepsiburada.com/novavera-memecik-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-2-lt-p-HBV00001AWYDT?magaza=NovaVera%20G%C4%B1da%20ve%20Tar%C4%B1m

Ayrıca Villa Turqanda da çok iyi fiyat var %20 indirim ile

3 lt memecik 100/20 ile 108 lira

https://www.hepsiburada.com/villa-turqan-memecik-sizma-zeytinyagi-soguk-sikim-3-lt-p-HBV00000Y77RW?magaza=Villa%20Turqan

Güvenirliliği tartışılır bu tarz şeylerin ancak dünyanın en iyi 500 zeytinyağı listesi flos olei listesine girmiş yağlar.

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 1 Haziran 2021; 20:55:49 >

manisalı bir arkadaş var sağolsun sezon başı 28 liradan verdi soğuk sıkım. baya bir alan oldu çevrede var mi diye soruyoruz arada sadece kendimize kadar kaldı diyor. şimdi fiyatlara bakınca keşke daha çok alsaymışım diyorum.

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Manisa bölgesi son dönem ilgi çekici. İyi almışsınız. Yükselen fiyatlarla zeytinyağı sevdası sekteye uğradı, zorlamaya devam.

• 179 tl f/p olarak hala en uygun ürünlerden. palmidas geçen sene 120/130 tl iken orfion 150 idi normal palmidas gibi firmalar nerdeyse %50-60 zasm yapıp 200 bandından satarken orfion 30 tl artmış sadece ki fiyat olarak istikrarlı. birde lezzet güzelliği eklenince süper.

herkeze tavsiyemdir: Orfion olgun hasat.

• mcroses kullanıcısına yanıt

Fiyat sürekli değişiyor sanırım. Daha üç gün önce aldım ben 169'a

Olgun Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı - 5lt × 1 169,96 TL

• Sanal Market sihirli saatlerde, Kristal Meraklısına Özel Organik Sızma 500 ml 24,90 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: maviplanet

179 tl f/p olarak hala en uygun ürünlerden. palmidas geçen sene 120/130 tl iken orfion 150 idi normal palmidas gibi firmalar nerdeyse %50-60 zasm yapıp 200 bandından satarken orfion 30 tl artmış sadece ki fiyat olarak istikrarlı. birde lezzet güzelliği eklenince süper.

herkeze tavsiyemdir: Orfion olgun hasat.

evde 5 litre teneke vardı orfion olgun hasat. yeni açtım olgun hasat için gayet iyi, erken hasat şişe de aldım bu sene baya. ucuz bulununca her zaman alınır.

• Kavlak sitesinde 300 liralık alışverişe 100TL bonus kampanyası var. 5*3 toplam 15 litre soğuk sıkım taş baskı ürünü 600 lira. Keşke bu şekilde 15 litre 600 yerine 5+2=7 litre 300TL gibi bir fiyatla satsalar da, kampanyadan büyük kar ile faydalansak.

Bu ürün dışında 5 LT Phenol 03 zeytinyağı alana 1 kg jumbo zeytin hediye 299,90 kampanyası var ancak ücretsiz kargo yazmıyor. Üstte bahsettiğim kadar karlı olmasa da bu da değerlendirilebilir.

Ürünleri denemedim, yalnızca markayı duydum.

Evde açık teneke hariç 15.5 litre hazırda duruyor, zaten güney Ege'deyim, ancak 7 litre 300 liraya taş baskı ürünü olsa değerlendirirdim.

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.