Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pi

İkisi de aynı fiyat olsa Incirya alırdım. Bir tık daha iyi geldi bana. Yalnız dediğim gibi dağlar kadar fark yok arada. Bence incirya ya bir şans verin.
    Teşekkür ederim, denemek lazım.

Ekleme: Avilo n11.com'da fiyat düşürmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 11 Eylül 2019; 12:8:19 >
  • https://www.nilyfarm.com.tr/

Bi arkadaşımın ailesine ait firma. Biz kullanıyoruz ve çok memnun kaldık. İsteyen deneyebilir diye paylaşmak istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada metro markette komili ege sızma soğuk lezzetler 5 lt 110₺

• Bu gg çeklerini nerdeln alıyoruz. İncirya denemek istiyoruk çek olursa

• quote:

Orijinalden alıntı: den

Buradaki yorumlara bakarak Sazak aldım. Daha tadına bakmadım ama kaç kere internetten yağ sipariş ettim ilk defa başıma böyle bir iş geldi. Adamlar 5 litrelik teneke boyutunda bir karton kutuya koyup yollamışlar yağı. Oldu olacak direk üzerine etiket yapıştırıp öyle yollasalarmış. Yağ tekenesi savaştan çıkmışa dönmüş düzgün bir tane yeri kalmamış nasıl delinmemiş hayret ettim. 12 TL kargo ücreti almayı biliyorlar bir tane şişme paket alıp içine koyamamışlar bir daha hayatta almam.
    Yorumlayabilir misiniz hocam Sazak i tat ve koku olarak filan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 11 Eylül 2019; 11:53:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dusunuyorum da, bu butik ureticilerin en azindan bir kismi ortak bir yer acsalar mesela İstanbul da, biraz taninirlardi. Mesela otobus firmalari yapiyor bunu. Taris gibi filan. Vakiflar gibi.

• nily incirya arasında hangisini tercih edelim. 100 tl civarı yağ arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

nily incirya arasında hangisini tercih edelim. 100 tl civarı yağ arıyorum
    benim açımdan incirya ( saymadim ama 10 tenekeyi bulmustur incirya almişlığım)

(5 teneke nily almişimdir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 11 Eylül 2019; 15:13:51 >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Ben beğendim ama evdekilere çok hafif gelmiş. Evdekiler kokusu tadı daha yoğun olsun istiyorlarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

benim açımdan incirya ( saymadim ama 10 tenekeyi bulmustur incirya almişlığım)

(5 teneke nily almişimdir)

Alıntıları Göster
    Özel serisi ile normal serisi ikisini de denediniz mi İncirya'nın? Birçok yağ denedim ama daha İncirya kısmet olmadı. Arada 15 TL gibi bir fark var değiyor mu merak ediyorum.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    yok hocam özel seri denemedim. daha bugün 25/100 çekle normal seriden 3 teneke aldım

75,e geldi gayet uygun bu yağ için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 11 Eylül 2019; 21:19:49 >
  • Bence de pet şişe almayın. Ben Orfion'u denediğim için onu önerebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

yok hocam özel seri denemedim. daha bugün 25/100 çekle normal seriden 3 teneke aldım

75,e geldi gayet uygun bu yağ için
    Kargoyu nasıl gönderiyorlar peki havalı bir şeylere sarıyorlar mı tenekeyi hocam? Denemek istiyorum aslında.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    hocam zeytinyagi geldi.karton kutuda hasarsiz tarafima ulasti.siz aldinizmi incirya

fiyat yine 115 lira olmuş :(
    bir haftadir 99.90 liraydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 12 Eylül 2019; 21:12:44 >
  • quote:

hocam zeytinyagi geldi.karton kutuda hasarsiz tarafima ulasti.siz aldinizmi incirya

fiyat yine 115 lira olmuş :(
    bir haftadir 99.90 liraydı
    Almadım hocam..

Şaka gibi ya tam bugün alayım dedim fiyat yükselmiş..
  • Komili akdeniz migros da 45 liraya dusmus 2 lt. Marketteki en iyi yag bu olabilir bence bu sene ocakta almistim bir kere, hic fena degildi. Butik uretime yakindi yani. Mut tan mi aliyorlar acaba bunu genelde Akdeniz yagi diyince akla Mut gelir cunku.

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Komili akdeniz migros da 45 liraya dusmus 2 lt. Marketteki en iyi yag bu olabilir bence bu sene ocakta almistim bir kere, hic fena degildi. Butik uretime yakindi yani. Mut tan mi aliyorlar acaba bunu genelde Akdeniz yagi diyince akla Mut gelir cunku.
    İthal zeytinden üretiliyor Akdeniz olan. Kuzey Afrika kıyılarından alıyorlardır muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

İthal zeytinden üretiliyor Akdeniz olan. Kuzey Afrika kıyılarından alıyorlardır muhtemelen.

Alıntıları Göster
    Niye oyle olsun ki? Uzerinde Turkiye de uretilmistir yaziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Niye oyle olsun ki? Uzerinde Turkiye de uretilmistir yaziyor.

Alıntıları Göster
    Ben zeytinleri nereden aldıklarını söyledim. Onları getirip burada sıkınca Türkiye'de üretilmiş oluyor tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Ben zeytinleri nereden aldıklarını söyledim. Onları getirip burada sıkınca Türkiye'de üretilmiş oluyor tabi :)

Alıntıları Göster
    Kaynak var mi bununla ilgili?

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.