Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.585
Cevap
720
Favori
885.761
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim yarım teneke (2 litre kadar) yağım kaldı. Ben de düşmesini bekleyeceğim. Şu an 117,90.-TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Benim yarım teneke (2 litre kadar) yağım kaldı. Ben de düşmesini bekleyeceğim. Şu an 117,90.-TL.
    ozel seri hic dusmedi ustad 99.90 ,a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

Gitti Gidiyor da 3 gün kampanya başladı. Bu fiyatların altına malesef inemeyiz. 🙁 Çok yoğun olduğumuz için yazamadım. Kusura bakmayın lütfen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

Alıntıları Göster
    Hocam bu yağı hiç takip etmedim. Dip fiyat bu mudur?

İncirya ÖZEL SERİ PREMIUM-Yeni Hasat Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı 5 litre 117,90 TL
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İnat ettim 100'e düşmezse almayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam bu yağı hiç takip etmedim. Dip fiyat bu mudur?

İncirya ÖZEL SERİ PREMIUM-Yeni Hasat Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı 5 litre 117,90 TL

Alıntıları Göster
    normal seri incirya dip fiyat 99.90 hocam

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda 100/25 çek alıyorum. Ancak Özel Seri almak niyetindeyim. Teşekkür ederim.
  • incirya yı ben de kullandım ve beğendim..
    yanlış hatırlamıyorsam şu yağ da iyi idi..
    https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/yeni-hasat-nily-soguk-sikim-sizma-zeytinyagi-5-lt-394880911

kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

İnat ettim 100'e düşmezse almayacağım

Alıntıları Göster
    dilara hanım, normal seri 114.90 özel seri 129.90 olunca yani 15 lira zam yapınca tepkiler üzerine şöyle bir yorum getirmişti

yani avilo,nun 114,90 veya 117.90 dan 129.90,a zam yaptığı günlerde eş zamanlı

yani kısacası kurtarmıyor onun için bu fiyatlara çıkmak zorunda kaldık

ama ne hikmetse 3-4 gün önce yine 99.90 üzerinden 25 liralık çekle 74.90,a yağ aldık.

şimdi yine kurtarmıyor.bu kadarla iktifa edeyim.

ama ticarette herşey olabilir.nakit lazım olur. üreticiden o an için atıyorum 15 liraya yağ bulursun kaçırmak istemezsin .nakite cevirme olayı olabilir

ama burası sıcakfırsat 10 kere düşünüp 1 kere yazmak lazım :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 16 Eylül 2019; 19:21:13 >

• quote:

dilara hanim duyun sesimizi. 17 eylul ceklerin son tarihi.

cekler var diye millet yukleniyordu incirya ya 99.90 dan

ornegin ben 3 teneke aldim

carsambadan sonra bugunler gibi cok satis olmaz :)))
    Farklı hesaptan aynı kartla ödeme yapınca gg sorun çıkarma riski var mı?
    99.90 100 tl ye nasıl tamamlıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bien -- 16 Eylül 2019; 18:45:35 >
  • bien kullanıcısına yanıt
    BKM Express ile ödemenizi yapın sorunla karşılaşmazsınız.Normal ödeme şekliyle hesabın bloke riski var.

• bien kullanıcısına yanıt
    hocam hepsini değişik hesaplarda aldım. bkm veya garantipay ile sipariş geçtim

hocam hepsini değişik hesaplarda aldım. bkm veya garantipay ile sipariş geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 18 Ekim 2019; 23:54:37 >
  • quote:

dilara hanım, normal seri 114.90 özel seri 129.90 olunca yani 15 lira zam yapınca tepkiler üzerine şöyle bir yorum getirmişti

yani avilo,nun 114,90 veya 117.90 dan 129.90,a zam yaptığı günlerde eş zamanlı

yani kısacası kurtarmıyor onun için bu fiyatlara çıkmak zorunda kaldık

ama ne hikmetse 3-4 gün önce yine 99.90 üzerinden 25 liralık çekle 74.90,a yağ aldık.

şimdi yine kurtarmıyor.bu kadarla iktifa edeyim.

ama ticarette herşey olabilir.nakit lazım olur. üreticiden o an için atıyorum 15 liraya yağ bulursun kaçırmak istemezsin .nakite cevirme olayı olabilir

ama burası sıcakfırsat 10 kere düşünüp 1 kere yazmak lazım :))))

Alıntıları Göster
    Yani 2 gün önce kurtarıp 2 gün sonra kurtarmaması çok ilginç

• Biraz önce gg den incirya ÖZEL SERİ den 1 adet sipariş geçtim. Çek kullandım hesaplı oldu. Çeki de satın aldım. Yarın çeklerin son günü zaten.

• Yahu yazmayım dedim duramadım,şu forumdan o kadar para kazanıyorsunuz nedir fiyatı hemen yükseltmek hep aynı hikaye..tabi nasıl olsa müşteri bol bende almayacam artık 99 a düşmedikçe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende hatırlıyorum kurban bayram günleriydi.zam gelmişti.bazı yorumlara baktımda asıl rahatsızlık şurda

çekler geliyor.çek geldi diye millet ucuza denk getircem diye almaya başlıyor .hooooop zammmmm .işte bu hoş olmuyor

gittigidiyor çek verince incirya yağın satışında hakikaten ciddi artma oluyordur bu kesin bence

işte bu zamı çeklerin son bulduğu salı günü 23:59 dan sonra yapsanız hakikaten iyi olurdu.malesef hep zamansız

hakikaten marketten falan alamayan inanlar bu çekler sayesinde zeytinyağı alıyordur ve DUA ediyordur.bu çok önemli ve göz ardı edilmemesi gerek

bir bakmışın o DUA sebebine ALLAH yürü ya kulum der.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adaletinoğlu -- 16 Eylül 2019; 21:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Biraz önce gg den incirya ÖZEL SERİ den 1 adet sipariş geçtim. Çek kullandım hesaplı oldu. Çeki de satın aldım. Yarın çeklerin son günü zaten.
    Cekleri nereden satin aliyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: baggio2

Cekleri nereden satin aliyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Mevcut 100/25 çekler bu gece sona eriyor. Eğer GG üzerinden 100 lira ve üzeri alışverişiniz olacaksa kaçırmayın derim. Bu dönemde 4 tane kullandım.
    https://forum.donanimhaber.com/cek-satis-takas-bolumu--114648771-12313#140028457

• quote:

Alıntıları Göster
    100/25 çek avantajıyla bir adet İncirya Özel Seri üretim yağ 94,90.-TL'ye geldi. Acil değildi ama şu dönemde alınmış alınmıştır, dursun kilerde.
  • Biraz once 100/25 cek ile incirya premium 92 tl ye aldim.cekler forumdan aliniyormus ogrendigim iyi oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baggio2 -- 17 Eylül 2019; 15:10:1 >
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.