Şimdi Ara

Zengin kız arkadaş sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
6.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayda 400 lira yemek parası sıradan bir öğrenci denilebilir de tek başına eve çıkmak normal öğrenci tanımina uymuyor.

Arabam olduğu icin beni zengin sanıyor olabilir tarzinda bir cumle kurmuşsun da altımda palio var diyorsun. Hicbir kizin palio yu zengin bulacağını düşünmüyorum.

Sorununu cevabı ise çok basit: "Param yok."

Sen kız taksiyle gidelim dediği zaman çok tutar, pahalı restoranta gidelim dediği zaman o kadar param yok diyemiyorsan yapacak bir sey yok böyle yazamaya devam edersin. Param yok demeyi eziklik olarak gördüğün için böyle kara kara düşünürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double or nothing -- 6 Temmuz 2020; 17:21:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

O kiz senin nasil biri oldugunu biliyodur mrk etme emin ol başka görüştügüde vardir zengin kizlari girgirina takilir 1 aylik sevgili olunmaz..

Genelleme yapmayalım hocam. Kuzenleriyle tanıştım en yakın arkadaşlarıylada tanıştım babasının da haberi olmuş kuzenler vasıtasıyla. Ben kendimi belli ettim zaten onu da çok iyi anladım. Evet çoğu kız öyle ama bu farklı

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Ayda 400 lira yemek parası sıradan bir öğrenci denilebilir de tek başına eve çıkmak normal öğrenci tanımina uymuyor.

Arabam olduğu icin beni zengin sanıyor olabilir tarzinda bir cumle kurmuşsun da altımda palio var diyorsun. Hicbir kizin palio yu zengin bulacağını düşünmüyorum.

Sorununu cevabı ise çok basit: "Param yok."

Sen kız taksiyle gidelim dediği zaman çok tutar, pahalı restoranta gidelim dediği zaman o kadar param yok diyemiyorsan yapacak bir sey yok böyle yazamaya devam edersin. Param yok demeyi eziklik olarak gördüğün için böyle kara kara düşünürsün.

Altımda palio olması zenginlik göstergesi değil ama arabamı harçlığımdan iki sene biriktirip almam sıkıntı oldu onu söyledim. Param yok demek benim için ezikliktir evet

• Bi an türk dizisi sandım. Eğer sorun etmicekse ki bu çok çok zor, eğer seni her halinle kabul edecekse sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorns -- 6 Temmuz 2020; 17:27:36 >
  • "ayda 2000 lira harçlık alan sıradan bir ögrenciyim" den sonrasını okumaya tenezzül bile etmedim  

• Argonath LXI kullanıcısına yanıt

Ulan be çok şanslısınız hocam. Allah bozmasın.

• o kadar kızla çıktım daha hesabı paylaşmayı teklif edeni hatırlamıyorum. belki 1 kişidir. hesap gelince elini çantasina götüren de hatırlamıyorum. sonuncu rus a üç günde 330 lira para harcadım (benzin dahil). hesaba para gönderen kızlar falan okuyorum piyango çıkmış adama. zengin kızla çıkıyorum diye hesabı ödeyecek sanmayın. öyle bir dünya yok

• Yılda 2000 tl alan sıradan öğrenciyim bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Durumu açıklayacaksin kabul ederse yola devam edeceksiniz

• Derdini anlatmadan anlayan birini bulmak bu toplumda çok zor. Hele ki kızlar.
    Sana bakınca anlayacak durumunu,psikolojini. Ben ona aşk derim.
    Belki de anlıyordur seni ama çekindiğinden dile getirmiyordur. Bilemiyorum

• Eşim dediğin insanla keseler ayrı olmaz zaten. Evleneceğin insan hesaplarda sadece susup bekliyorsa evlenme zaten. Erkeklik mi zedeleniyor 100 liralık bir hesabı kadın ödeyince ya da arada o ödeyince hesapları. Buna takılan insanla beraber olunmaz zaten bence. Önce niyeti temiz olacak insanın

• Kendinize gurur yapacaksanız kız arkadaş edinmeyeceksiniz. Biraz hayatını yaşa.
    Akışına bırak.

• Sizde gelecek göremiyorum malesef.

• Ayda 2 bin harçlığı ve altında arabası olan bir öğrenciyseniz öğrencilerin %95'inden daha iyi durumdasınız demektir. Sen kendini zengin görmesen de gayet zenginsin. Bırak öğrenciliği, çalışan insanların arabası + 2k geliri olmuyor. Yani kızın seni zengin görmesi gayet normal bence. Benim birçok öğrenci arkadaşım 500-600 lira ile geçinmeye çalışıyorlar. Araba da hak getire bisikletleri, scooterları bile yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xakler -- 6 Temmuz 2020; 18:31:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Kendinize gurur yapacaksanız kız arkadaş edinmeyeceksiniz. Biraz hayatını yaşa.
    Akışına bırak.

Teşekkürler hocam

• Günlük takılmak iyidir yarın covidden dünya değiştirebilirsiniz.

• babanı seçemezsin ama kayınpederini seçebilirsin

böyle devam et

• Asgari ücret 2300tl farkında mısın? İnsanlar bu parayla ev geçindirip aile büyütüyorlar. Arkadaş henüz bir öğrenci üstelik altında arabası da var. Madem bu paralar sizin için çok değersiz iban yollayayım her ay 200 bana atın ben 550 kyk ile geçiniyorum

• Okuma sen güzel kardeşim 2000 lirayı okuyarak alıyorsan vasıfsız olarak o kızın statüsünü geçer babasının (senin)toplarına erişmesi için ihale bile verebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: CN III Oculomotor

Asgari ücret 2300tl farkında mısın? İnsanlar bu parayla ev geçindirip aile büyütüyorlar. Arkadaş henüz bir öğrenci üstelik altında arabası da var. Madem bu paralar sizin için çok değersiz iban yollayayım her ay 200 bana atın ben 550 kyk ile geçiniyorum

Tek evde yaşayan biri için 2000 tl bir şey değil.

KYK'da kalıyorsan o ayrı. Dediğim gibi kira , faturalar zaten 1400 tlye dayanıyor evde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.