Şimdi Ara

Zengin kız arkadaş sorunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
6.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğu kişi konuya cevap vermek yerine "ayda 2000 harçlık normal mi?" gibi yorum yapmışlar. Ya tmm adamın durumu fena değil yani iyi. Ama karşısındaki kız demek ki çok zengin. Ona göre cevap verin. Konu sahibi arkadaş sana da şunu söyleyeyim, eğer kız sen onun bir isteğine pahalı dedin diye seni bırakacaksa biraz bu işi sorgula. Hem illa param yok demene gerek yok. Örneğin Bir yemek yiyeceğiniz zaman menüde pahalı bir yemek gördün mü "ya çok pahallıymış" gibi laflar edersen kız yüzde 90 onlardan almaz. Alıyorsa da.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sye44ekin -- 6 Temmuz 2020; 18:41:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ülkede çalışan nüfusun yarısı asgari ücrete çalışıyor. O insanlar da kira fatura veriyor aile geçindirenler var çocuk büyütenler var. 2000 tek yaşayan biri için bir şey değilse bu adamlar napıyor?

KYK yurt ücreti 200tl, okulda yemek ücreti 3.5 tl 20 gün okuldayım 70tl eder, kykda ise ortalama 2tl kadar veriyorum 2 öğün x 30 günden 120tl eder. Kalan 10 günlük öğle yemeğini aç geçiriyorum leblebi, çubuk kraker falan yiyorum hesapla elde ne kaldı fotokopi çekecek param olmuyor okula eve yurda yürüyerek gidip geliyorum ulaşıma param kalmıyor

• Kardeş o kadar kolay değil evlilik masasına oturtsan masada zıplayacak kalitede insanlar. He ben para için onurdan ödün verecek bir insan mıyım? Evet ama bazen aklıma takılıyor ve kızla olduğum bi dönemde kafam atıyor yürü git işine hovardalığını kimle yapacaksan yap diyorsun ister istemez,kanına dokunuyor. Cidden yaşadım ve değmez.

Sözün özü; çok rahat, çok şımarık yetişirler ve fukara ve idealleri olan bi adam için ele avuca sığdırılamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CN III Oculomotor

Bu ülkede çalışan nüfusun yarısı asgari ücrete çalışıyor. O insanlar da kira fatura veriyor aile geçindirenler var çocuk büyütenler var. 2000 tek yaşayan biri için bir şey değilse bu adamlar napıyor?

KYK yurt ücreti 200tl, okulda yemek ücreti 3.5 tl 20 gün okuldayım 70tl eder, kykda ise ortalama 2tl kadar veriyorum 2 öğün x 30 günden 120tl eder. Kalan 10 günlük öğle yemeğini aç geçiriyorum leblebi, çubuk kraker falan yiyorum hesapla elde ne kaldı fotokopi çekecek param olmuyor okula eve yurda yürüyerek gidip geliyorum ulaşıma param kalmıyor

Asgari ücretle çalışıyorsan bi zahmet tek başına eve çıkma sen de.

• Adam vasıfsızsa ne yapsın herkes zeki çalışkan mı olmak zorunda? Ömür boyu ailesiyle mi yaşayacak? Benim durumuma ne diyorsun peki öğrencilerin çoğu benim durumumda. Öğrencilerin %1i kadarı bu arkadaş kadardır hala da az bulmuşsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: CN III Oculomotor

Adam vasıfsızsa ne yapsın herkes zeki çalışkan mı olmak zorunda? Ömür boyu ailesiyle mi yaşayacak? Benim durumuma ne diyorsun peki öğrencilerin çoğu benim durumumda. Öğrencilerin %1i kadarı bu arkadaş kadardır hala da az bulmuşsunuz

Zengin kız arkadaş sorunu 

Banane lan ne yaparlarsa yapsınlar , ekonomi uzmanı mıyım ben?

Saçma sapkın sorular sorup duruyorsun

• Yok hocam ben para istiyorum madem 2000tl senin için hiçbir şey bana aylık 100tl fotokopi parası gönder diyorum aylık uğraşamam diyorsan yıllık bir kerede at 1200tl. Senin için bir değeri yok nasıl olsa yollayacaksan söyle iban yolluyorum bir öğrenciye hayrın olur. Yok diyorsan da tok açın halinden anlamaz diyorum o yüzden internette açları anlamaya çalışmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CN III Oculomotor -- 6 Temmuz 2020; 18:51:8 >
  • Puantum kullanıcısına yanıt
    Kimmiş ankarada tanınan isim ?

• Sanırım dalga geçmek için açtın konuyu. ben böyle olduğunu düşünüyorum

Ama yinede böyle bir durum yaşadığım için düşüncemi söyliyim. Eğer öğrenci isen ve illişki gelip geçici ise sorun olmaz. Ama çalışan isen ve arada çok fark varsa kesinliklle bu iş yürümeyecektir.

Eğer illa yürür diyorsan bu iş karşı tarafın nasıl bir insan olduğuna bakar.

• Dostum benim çevremde de mafyavari insanlar var. Fakat bu düşünüldüğü gibi adam öldürüp kafa kesmiyorlar. Hepsinin şirketi var iş yapıyorlar ticaret ile uğraşıyorlar bir şekilde. Bu insanlar ne kadar parayla ilgilenmiyorlar gibi gözükselerde durum tam tersidir. Eninde sonunda kız sana soğuk davranacak senden uzaklaşacak sende düşüneceksin kara kara ulen param az diye mi bıraktı beni. Evet o yüzden bıraktı. Daha neler neler bir yere içmeye gidin bakalım 2000 TL'yi zaten masada bırakman gerekecek sonra kızla mön mön bakışırsınız. Bu durumları yaşamamak için durumunu belirt ve yol yakınken uzaklaşın birbirinizden. Eğer kıza kötü davranır istemeden de onu üzersen vay haline derim. O zaman bu kızın yakınları aileleri tanıdığı vb seni ahtapot'a çevirebilirler Zengin kız arkadaş sorunu 

• Bu işin mantıklı sonuçlanmasını istiyorsan söylemen lazım yoksa bu şekilde bi yere kadar ilerler zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonodias -- 6 Temmuz 2020; 18:20:12 >
  • O ilişki yürümeyecek.

• Böyle bir hayat arkadaşına sahip olmak para pul mal mülk herşeyden daha değerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

Dostum benim çevremde de mafyavari insanlar var. Fakat bu düşünüldüğü gibi adam öldürüp kafa kesmiyorlar. Hepsinin şirketi var iş yapıyorlar ticaret ile uğraşıyorlar bir şekilde. Bu insanlar ne kadar parayla ilgilenmiyorlar gibi gözükselerde durum tam tersidir. Eninde sonunda kız sana soğuk davranacak senden uzaklaşacak sende düşüneceksin kara kara ulen param az diye mi bıraktı beni. Evet o yüzden bıraktı. Daha neler neler bir yere içmeye gidin bakalım 2000 TL'yi zaten masada bırakman gerekecek sonra kızla mön mön bakışırsınız. Bu durumları yaşamamak için durumunu belirt ve yol yakınken uzaklaşın birbirinizden. Eğer kıza kötü davranır istemeden de onu üzersen vay haline derim. O zaman bu kızın yakınları aileleri tanıdığı vb seni ahtapot'a çevirebilirler  

Kafa kesmiyorlar tabiki ama genellikle 3 arabalı konvoy şeklinde geziyormuş benim kayınpeder. Keşke eski durumum olsa da istediğimi yapabilsem. Belki 2000 lira bırakamazdım masaya ama yine iyiydim eskiden. Ben biraz daha ilerletiyim ilişki zaten yeni. Duruma göre bakarım o zaman. Olmuyorsa olmuyordur

• Teknode kullanıcısına yanıt

Evet

3 Arabayla geziyorlarsa bilki güç gösterisi yapıyorlar. Ve büyük ihtimal ile tefeciler Zengin kız arkadaş sorunu . Ben tecrübeli olduğum için sana söylüyorum burada bir dostun olarak. Uzaklaşmaya bak şansını zorlama çok.

• senin sıkıntının en son işledikleri film 1975-bizim aile

ne olacak söyleyeyim;

Ayrılacaksınız birbirimizi seviyoruz ölürsek ayrılırız biteriz filan hikaye evlenince bunların hiçbiri kalmıyor.

birbirinize saygınız varsa devam ediyor o ilişki. kız zengin sen fakirsen zaten 1-0 geriden başlıyorsun.

ha ileride çok güzel bir işin olur maddiyat'da sorunu da ortadan kalkar ona birşey diyemem.

Zengin kız arkadaş sorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: egesuer

Eşim dediğin insanla keseler ayrı olmaz zaten. Evleneceğin insan hesaplarda sadece susup bekliyorsa evlenme zaten. Erkeklik mi zedeleniyor 100 liralık bir hesabı kadın ödeyince ya da arada o ödeyince hesapları. Buna takılan insanla beraber olunmaz zaten bence. Önce niyeti temiz olacak insanın

Zaten benim yazdığım da bu anlama geliyor zaten sorun nedir?

Hem ayranım dökülmesin hem

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.