Şimdi Ara

Zedxsmurf Highlights 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinityy -- 7 Temmuz 2017; 1:7:54 >

• hocam güzel oynuyorsun ama ben hareketleri edit e girecek kadar iyi bulmadım.Yapabilecek kapasitede olduğun açık,daha seçici davranırsan ıkıncı edıtının cok daha basarılı olacagına ınanıyorum
  • Video açılınca korkan tek ben değilimdir umarım
  • Hatırlıyorum daha önce de birkaç kere atmıştın böyle zed montajı daha önce de yazmıştım, gerçekten hiç edit yapamıyorsun dostum :D

Playler güzel ama gerçekten. Attığın videolar pislikle çamurla kaplanmış elmas gibi içi güzel ama dışının kötülüğü yüzünden görmek zor oluyor
  • Ben beğendim. Edit müzik dışında fena olmamış, hareketler de güzel. Sadece talonlu yerde boşa flaş atmışsın onu koymasan daha iyi olabilirdi ama onun dışındaki hareketler gayet güzel.
  • sıradan. çok daha iyi zedler gördüm bu forumda da vardı 1-2 tane. montage için yetersiz hani. ama midde zed oyna taşırsın.
  • Müzik adı ne
  • Güzel hareketler hocam beğendim güzel olmuş edit ve şarkı da ayrı hava katmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feeder Zed -- 7 Temmuz 2017; 1:50:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grell.

Video açılınca korkan tek ben değilimdir umarım

+1
  • Feeder Zed F kullanıcısına yanıt
    şarkı nedir hocam
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    O forumdaki zedler dediğin yine ben oluyorum sanırım, nick aynı değil tanımaman normal bu durumda

https://forum.donanimhaber.com/cathedral-high-elo-zed-montage-edit--118020137

Zedxsmurf Highlights 2
  • Buarada dikkat ederseniz montage yazmıyor orda hareketlere iyi değil diyenler için söylüyorum, hoşuma giden sahneleri alıp birleştirdim, olsa olsa elise ve diana,ivern sahnesi montage videosuna koyulabilir o kadar

Dediğim gibi montaj olsa bu videonun devamı gibi olurdu ve montage 2 yazardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinityy -- 7 Temmuz 2017; 13:9:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infinityy

O forumdaki zedler dediğin yine ben oluyorum sanırım, nick aynı değil tanımaman normal bu durumda

https://forum.donanimhaber.com/cathedral-high-elo-zed-montage-edit--118020137

Zedxsmurf Highlights 2

O zaman daha iyi videolarin varmis madem bak kendin de biliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fena

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.