Binbaşı
01 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Benim gibi asırlardır bekleyenler var mıydı bilmiyorum fakat türkanimeye sonunda yüklenmiş.

İzlemek isteyenler için:http://www.turkanime.tv/anime/kuroshitsuji-movie-book-of-the-atlantic
Howling Gale (Q) cooldown increased to from 14/13/12/11/10 to 17/16/15/14/13.

Zephyr (W):
Damage lowered from 60/115/170/225/280 to 60/105/150/195/240.
Mana cost lowered from 40/50/60/70/80 to 0 at all ranks.
[New Effect] "Damaging a champion with Zephyr restores mana and reduces Janna's cooldowns"
Mana Restore: 40/50/60/70/80 mana
Cooldown reduction: 2 seconds

Eye of the Storm (E)
Mana cost increased from 70/80/90/100/110 to 90/100/110/120/130
Cooldown increased from 10 seconds to 13 seconds.

Yeni W yeteneği bir miktar rahatlatacak olsa da, E sinin 13 saniye ve 1 levelda 90 mana olması, ayrıca Q sunun da 1. seviyede 17 saniyeye çıkması, bana göre eski paranın mana yenilemesinin azaltıldığı göz önünde bulundurulursa kesinlikle bir nerftir. Sanırım braindead kısmını kapatmaya çalışmışlar aklınız varsa W ile mana doldurursunuz bilmemne mantığı ama şöyle bir şey var burada W su da 12 saniye cooldowna sahip ve karşıda Thresh, Blitz, Morgana tarzı bir şey varsa menzili de çok fazla olmadığı için atmaya gittiğin an cezalandırılabilme ihtimalin var, kısacası üzdü

Thresh'e dokunulmadı bu arada :DD:D:d:DD:

edit: KAYMAK
When asked about Janna, Meddler replied:

"Quote:
What do you think of janna's current state being one of the best support in the game for a while now?

Coin's definitely a significant part of Janna's current strength and we'll be hitting that. Possible Janna's also out of line as well, planning to look into her, both from a balance perspective and to determine whether there's some quick work we can do to add some more moments of skill expression to her kit as well.
In terms of 'best support in the game', I think some of that also depends on how you define best support. She's certainly right up there at present, historically she's often sat at a really high win rate, without actually being as strong as that might suggest, because of how forgiving her play can be (e.g. first game Jannas are likely to be much more useful than first game players on most other champs in the support position)."

bu ne şimdi ? :Dddd

edit: Janna Thresh'den once nerf yerse riota dava acarim xd

kaymak

Bu ne demek ya anlayanlar aydınlatabilir mi?
Sellaam, bu konuda League Of Legends ile ilgili belirli başlı YouTube kanallarını derlemek istedim. Eklemek istedikleriniz olursa lütfen yazın, YouTube fazla takip etmem ama benim de yararım dokunsun istedim, sizi şöyle alalım:

İlk başta popüler Twitch yayıncılarının YouTube kanallarını derledim:

Imaqtpie (AD)
IWillDominate (Jungler)
Hi im gosu (AD)
Nb3 (Jungler)
Froggen Fan Kanalı (Mid)
Voyboy (Mid/Top)
Dyrus (Top)
Shiptur (Mid)
Scarra (Mid)

Sıra canımız OTP arkadaşlarımızda:

BoxBox (Riven)
Annie Bot (Annie)
Tobias Fate (Gangplank/Ex Tf Main)
Pink Ward (Shaco)
SirhcEz (Nasus/Singed)
Adrian Riven (Riven)
ArKaDaTa (Yaşu)
Gripex (Lee Sin)
Vertigal (Ahri)
Trick2G (Udyr)
Irelia Carries U (Irelia)
이렐리아린브 (Irelia)

Komikli şakalı YouTube kanalları:

UberDanger
WhatTheHai
Keyori
LilyPichu
Kiandymundi
MagikarpUsedFly
BrickyOrchid8
Siv HD
x XSensaiX x
Synapse
Redmercy
gorsky
Lone Coyote
Youmuus
gorsky
JayneeWasTaken
Higashi Miyagi
Disco Heat
Kshaway
Sp4zie

Montaj Kanalları:

LOLPlayVN
Synotik
Protatomonster
FireMageAl
Realm Games

Diğer kanallar:

Vandiril
SkinSpotlights
LeagueVoices
PucsRes

Türk YouTube Kanalları:

Çoban Espor
LinusTheAfro
as a Script
Alperen AidenZ
PBE Türkiye

Şimdi sırada TSM:

TSM orijinal kanalı
Bjergsen Stream
(Bu kadar bulabildim xd)

SKT T1:

SKT T1 orijinal kanalı
SKT T1 Faker
SKT T1 Wolf
SKT T1 Bang
SKT T1 Peanut
SKT T1 Blank
SKT T1 Huni
SKT T1 SKY
SKT T1 Untara

Şimdilik benden bu kadar yoksa beynim akacak, eklemek istedikleriniz varsa muhakkak belirtin lütfen.

Ao Sol'e ayrıca teşekkürler
Selam canlarım, Lulu adlı yordıla 1350rp skin almak istiyorum, (azıcık para ateşlediler de ) sizce havuz partisi mi yoksa yıldız muhafızı mı? Neden?
Luxa şu sıra morello>zhonya>maske>rabadon>hiçlik yapıyorum ama farklı buildler yapanlar da var. Birkaç alternatif build önerir misiniz? Örneğin geri düştüğüm oyunlarda kasacağım veya snowball olduğumda kasacağım buildler. şimdiden tşk.
Hazır dolar gündemdeyken, diğer para birimlerine de baktım ve bu ilgimi çekti. Nedeni nedir?
bu jayce nolmuş böyle yav, zırh kasmaktan başım döndü vahşi hydrayı ölü adamın zırhı olarak görmeye başladım
Hakkında
İlgi Alanları: SEBASTIAN
Forum İmzası:
Look what happens when you're not fast enough! You get ȻU̶T̶! It's more fun when it hurts a little bit though, isn't it?

-Grell Sutcliff. (≖︿≖✿)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.570
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 18.023 (Bu ay: 376)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 607 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.