Şimdi Ara

Zayıfım sigara kilo almama engel mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
15.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kilo almak istiyorum ama benim için zor.
    Sigara kilo alamamamda başrol mü sizce yoksa bu hurafe mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chesley -- 24 Ekim 2018; 15:30:43 >

• Başrol.
  • Gunluk kalori ihtiyacinin uzerinde ol ve kilo almaya baslicaksin, mesela her yatmadan once aksam bi eti karam gom 500 kalori veriyor
  • Bende bunun cevabını merak ediyorum.
  • Yanlışın var 263 kalori yazıyor.
  • Karşim senin ilacın bende muz+cici bebe+süt blendırda karıştırıyorsun öğle ve akşam içiyorsun ama aç karnına sabah da 1 su bardağı sütün icine 3 bıldırcın yumurtası 2 tatlı kaşığı bal atıyorsun karıştırıp aç karnina sabah kalkar kalmaz iciyorsun hem kemik gelisimi hemde kilo icin birebir
  • İçersen zayıflarsın süte karıştırıp yersen kilo alırsın
  • fakirlikten mi kilo alamıyorsunuz ben anlamıyorum. 1 yıl boyu hergün cips kola ye bakalım
  • Amacım yağlı göbekli olmak değil ki.
  • sağlıklı kilo almak çok zor birşey. sen önce bi yağ tulumu ol ondan sonra sporla şekil verirsin
  • Evet kilo almana engel. Çünkü sigara ve nargile gibi ürünler zaten hızlı olan metabolizmanı daha da hozlandırıyor. Ferari gibi olan metabolizmana birde porshe ekliyosun çift motor ne yakar sen düşün.
  • Sigara 100-200 kalori bir şey yaktırıyor.Öyle sandığınız gibi adamı çöpe çevirecek kadar fazla enerji açığı oluşturmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ripendis

Karşim senin ilacın bende muz+cici bebe+süt blendırda karıştırıyorsun öğle ve akşam içiyorsun ama aç karnına sabah da 1 su bardağı sütün icine 3 bıldırcın yumurtası 2 tatlı kaşığı bal atıyorsun karıştırıp aç karnina sabah kalkar kalmaz iciyorsun hem kemik gelisimi hemde kilo icin birebir
    Kesinlikle hic kilo almayan ben yemin ediyorum yazın cici bebe+süt ve fındık ezmesi ile 7 kilo aldım 1.5-2 ayda. Sadece uyumadan öncr yiyiordum
  • Sigara zayıflatıyor bir arkadaşımdan biliyorum.
  • Ben sigara içerken de aynıydım bırakınca da aynıyım bir fark olmadı hala aynı kilodayım.Sigarayı bırakınca yemeğe sarılma olayı sigaranın yerini başka bir şeyle doldurmaktan kaynaklanıyor ve beyin sigaranın yoksunluğunu açlık gibi bir his olarak algıladığı için yemek yiyorsun.Ama bilinçli bir şekilde bırakınca,bağımlığı başka bir bağımlılıkla doldurmayınca yemek yeme düzeninde bir problem olmuyor.
    Ayrıca kilo almamayı beceremeyen insanlar gerçekten sorunludur.Hadi kilo vermek çok zor bir iş,deli gibi spor yapman lazım yemekten kısman lazım.Ama kilo almak demek porsiyon arttırmak demek.Birden yüklenmeyip azar azar porsiyon arttırırsan zaten bünyen bir süre sonra alışacak,1 tabakla doyarken artık 2 tabakla doyacak hale geleceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzole Bant -- 24 Ekim 2018; 23:30:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Ben sigara içerken de aynıydım bırakınca da aynıyım bir fark olmadı hala aynı kilodayım.Sigarayı bırakınca yemeğe sarılma olayı sigaranın yerini başka bir şeyle doldurmaktan kaynaklanıyor ve beyin sigaranın yoksunluğunu açlık gibi bir his olarak algıladığı için yemek yiyorsun.Ama bilinçli bir şekilde bırakınca,bağımlığı başka bir bağımlılıkla doldurmayınca yemek yeme düzeninde bir problem olmuyor.
    Ayrıca kilo almamayı beceremeyen insanlar gerçekten sorunludur.Hadi kilo vermek çok zor bir iş,deli gibi spor yapman lazım yemekten kısman lazım.Ama kilo almak demek porsiyon arttırmak demek.Birden yüklenmeyip azar azar porsiyon arttırırsan zaten bünyen bir süre sonra alışacak,1 tabakla doyarken artık 2 tabakla doyacak hale geleceksin
    Annem babam sülalem herkes zayıf. Genetikle çok alakası var zayıf olmanın emin ol.

• Hocam bu nicki caretta caretta lardan esinlenerek mi açtın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Hocam bu nicki caretta caretta lardan esinlenerek mi açtın?
    Evet ilkokul 3. Yada 4. Sınıftayken türkçe kitabında karetta kaplumbağanın bi hikayesi vardı hoca okumuştu.

Bende daha sonra karetta dan bu nicki çıkardım.
  • Sigara bırakan kimi gördüysem kilo almış
  • DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    Kanka ne kadar alıyordun miktarı ne
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.