Şimdi Ara

zara indirim günü 02.01.2013 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
15
Favori
54.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • umarım gittiğimizde sadece xl bedenler bulmayız
  • Yaklaşık iki hafta önce zara da baktığım 79 liralık kadife pantolon şimdi sitesinde 129 lira olarak gözüküyor. Ben böyle indirimin...
  • ilk baktiginiz veya suan baktiginiz ürün farkli olabilir .
  • hala bu kanser yapan maddeler kullanan firmayı kullananlar var mı merak ediyorum milli servete zarar be bu
  • Bağdat Caddesindeki mağazada indirim varsa yarın gidip uğrarız bi
  • zara şort aldım, keten türünde olanlardan hattaa üzerinden made in USA yazıyordu; modelini, şeklini şemalini çok sevdiğimden beğenerek giydim...

neyse, bir gün arkadaşın evindeyiz, eğilip yerde duran bir şeyi almam icap etti, şort cart diye yırtıldı(dikiş yerinden değil, kumaşın ortasından).

yukarıda zara çok iyi ürünler üretiyor diyen arkadaşları görünce paylaşmak istedim.
  • parfümlerde de var mı indirim acaba? silver parfümüm bitti almam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

zara şort aldım, keten türünde olanlardan hattaa üzerinden made in USA yazıyordu; modelini, şeklini şemalini çok sevdiğimden beğenerek giydim...

neyse, bir gün arkadaşın evindeyiz, eğilip yerde duran bir şeyi almam icap etti, şort cart diye yırtıldı(dikiş yerinden değil, kumaşın ortasından).

yukarıda zara çok iyi ürünler üretiyor diyen arkadaşları görünce paylaşmak istedim.

ürünü magaza götürün ve ellerinde hala ayni ürün var ise yenisi ile degistirsinler , yok ise aldiginiz paradan iade etsinler .
    Saka gibi gelebilir ama gercek bu

Sart kismi sadece ürünün ic barkodunu kesmis veya kopartmamis olmaniz

• Zara iyidir .. harika tasarımları modelleri var.. ama yıkayınca neler oulyo bilemem..
  • sitede herhangi bi indirim yok şu an gözüken .
  • yarın indirim var arkdaslar %50 ye varan
  • quote:

zara şort aldım, keten türünde olanlardan hattaa üzerinden made in USA yazıyordu; modelini, şeklini şemalini çok sevdiğimden beğenerek giydim...

Ürünlerin kalitesinde bir standart yok. Sözgelimi ceket alırsın çok kalitelidir uzun yıllar giyersin, bir t-shirt alırsın ilk yıkamada solar veya gömlek alırsın kol ve yaka kısmından hemen deforme olur. Esasında bu durum Zara markasına has bir durum değil, neredeyse tüm markalar için aynı şey geçerli.

Ben kaliteli kumaştan anladığımı düşünüyorum. Bir ürünü elime aldığımda dayanıklı mıdır, uzun süreli giyilir mi belli ediyor kendini. Bir de alırken mutlaka malın içeriğine bakmak lazım.

• Kaliteli bir marka değil bence. Alıyorum bende ama. Sırf kesim ve tasarımı için. T*shirt alırsın 2 yıkamada pert olur. Ama İnditex grubunun tasarımlarına bayılıyorum (pull and bear mesela)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdi56

quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Orijinalden alıntı: ferdi56

Merhabalar arkadaslar zara ilk indirimine yarın giriyormus bedenler tukenmeden almak lazım..

Süper haber teşekkürler dostum, tüm Zaralarda değil mi Ankara'da dahil

evet tüm zararlarda ama yuzde kaç olucagını bilmiyorum tahminen ilk indirim %40 oluyor

Teşekkürler dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zarada yılda 2 indirim olur. Birisi ocak ayının ilk haftası biri de temmuzun ilk haftası. Normalde o ayların ilk persembeleri indirim olur ama değişiklik gösterebilir.

indirimdeki magazalar: Zara Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius Zara Home ..

temmuz ayındaki indirimde indirim oranı yüzde 30 la başlamıştı. Satılmayan ürünler yüzde 40 olmustu sonra yüzde 70 e kadar gidiyor. Bunun için sürekli takip etmeniz lazım. Bu sene yine yüzde 30 la başlar.
    Ayrıca ürünü aldıktan 1 hafta sonra iade edip tekrar alma şansınız yok. O ürünü hemen reyona koymazlar koyacakları zamanda sizin orda olmanız lazım

Bugün bakmaya gidersem paylaşırım sizlerle

• Massimo Dutti müşterileri için bilgi vereyim
    indirim yüzde 50ye varan ile başlıyor(min. yüzde 40)
    Özellikle beğendiğiniz ürünler varsa kesinlikle 2. 3. indirimi beklemeyin derim. Beden problemi yaşamanız cok yüksek olasılık olacaktır.
    Derimontların takipcileri için ek bilgi: 549 liralık montlar yarın 369 lira olacak. Ki %100 deri mont için bence cok iyi fiyat.
    Cevahir Massimo'ya bekleriz = )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobalas61 -- 2 Ocak 2013; 4:00:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

hala bu kanser yapan maddeler kullanan firmayı kullananlar var mı merak ediyorum milli servete zarar be bu

Zara'nin bir çok ürünü Türk malı bilgin var mi. Kac tane tanıdığım firma var zara'ya imalat yapan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

benimde aynı şey başıma geldi,portakal rengi keten şort ağ yerinden iki defa yırtıldı,diktiriyorum yine yırtılıyor :)
  • Zara'nın neresinden dönerseniz kardır :) paladyumdan bakarım fiyatlara ancak çok yüksek olacağı kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

hala bu kanser yapan maddeler kullanan firmayı kullananlar var mı merak ediyorum milli servete zarar be bu

Zara'nin bir çok ürünü Türk malı bilgin var mi. Kac tane tanıdığım firma var zara'ya imalat yapan

evet bende öyle biliyorum. hatta gömlekleri 5 tl ye mal edip üzerine 90 tl etiket basıyorlar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.