Şimdi Ara

zara indirim günü 02.01.2013 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
15
Favori
54.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaradan italyan kesim bir gömlek almıştım dehşet.
  • indirim var ama yine de yüksek 2 hafta bekleyin diyen arkadaş inşallah duyumun doğrudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: engayland

indirim var ama yine de yüksek 2 hafta bekleyin diyen arkadaş inşallah duyumun doğrudur

ayın 14 ü ikinci indirim eminim yani
  • erkek reyonunda klasik - spor ikisinde de hiçbişey yok. komple tırt mal dolu
  • Zara, pull & bear , Polo Garage , Mango He, Cacharel.... Biraz tuzludurlar ama iyidirler... giyinmeyi sevenlere :)
  • Suanda istanbul forumdaydim hepsinde indirim var 5 inde indirim olursa burayı patlatıyorum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: namebaris

Suanda istanbul forumdaydim hepsinde indirim var 5 inde indirim olursa burayı patlatıyorum:)

fiyatlar ne durumda ondan haber ver :) asıl korkum,şu tırt indirimde malları yağmalayan tipler.eğer 199 tl mont 100 lira civarına düşer ve beden kalmazsa işte o zaman isyan ederim...
  • olum gidin alın, 315 kağıt bayılıp çıktım dutti den, 6 7 parça var herhal. gömlekler 59 çoğu, 89a flan da var. sweetler 39 49 lira cidden fazlasıyla güzeller. kot ve keten pantolonlar 99tl. blazerlar 129 a fln vardı. montlar pahalı hala 250den aşşa yoktu sanırım. sweatler güzel ama, bedende vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

quote:

Orijinalden alıntı: namebaris

Suanda istanbul forumdaydim hepsinde indirim var 5 inde indirim olursa burayı patlatıyorum:)

fiyatlar ne durumda ondan haber ver :) asıl korkum,şu tırt indirimde malları yağmalayan tipler.eğer 199 tl mont 100 lira civarına düşer ve beden kalmazsa işte o zaman isyan ederim...

pull and bear ve bershkada da
    69 liralık kazaklar 45 tl
    129 liralık süet aykkabılar 79 lira
    montlar 219 dan 175
    kalın hırkalar 119 dan 70-80
    aklımdan kalanlar bunlar çoraplarda bile indirim var 18 den 13 veya 12 ye siz düşünün. tabi olmayanlarda var.

• deri montlarda indirim var mıydı gençler?
  • zarada gömlek ler 50-60 tl kotlar 60-90 tl blazerler 130-170 tl kabanlar 300tl montlar 130-250tl arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snbjk -- 3 Ocak 2013; 0:34:47 >
  • Fiyatlar ne diye sormak yerine internet sitesine girip kendinizde bakabilirsiniz fiyatlara..

• fiyatlara baktım, internet sitesinden sipariş veremiyoruz sanırım bulamadım.

deri montlar berbat ama ayakkabılar güzel. zara'nın ayakkabılarını öneriir misiniz?
  • 2-3 hafta önce puul&bear dan aldığım pantolon ve gömlek 20 şer lira ucuzlamış fiyatlar güzel şuan aslında yarın gidiyim bi kaç parça daha alıyım yoksa beden bulamıyacağım teşekkürler bilgi için
  • zaradan aldığım bir spor ayakkabıyı bir sene kullandım, hor kullanmayan birisiyim. zaradan indirim dışında ayakkabı almam o yüzden
  • İndirim bu gun devam ediyormu bilen varmi?

• zara değil tüm inditex mağazaları indirime girdi, bilgilerinize
  • nerden gördüm sıcaklarda bu başlığı

dün hanım gitmiş bişiyler beğenmiş beni bekledi işten çıkınca şunları alalım mı diye,

durduk yere 379 tlye patladı. gelecek bebeğimiz için 90 tlye mont, el kadar bez elbiseye 50 tl verdik:(

ha bu arada bilgi vereyim zara ispanyol markası, öyle aman aman bir marka değil bence millet şişiyor. tabiki mallarında çok kaliteli olanlar da var. ispanyayı gezerken de gördüm, ispanyada indirime girince türkiyeye göre çok ucuz, hele oaraya göre düşününce yani euro cinsinden ispanya için çok çok ucuz.

bilgi de vereyeim zaranın adını şimdi hatırlamıyorum ama elit bir serisi var, türkiyede üretiliyor, ıspartada:) ama tabi iç piyasaya satılmıyor:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

50 tl ye bir gömlek aldım. Ayın 14 ünde 2. indirime girecek arkadaşlar bilgi kesindir O zaman tekrar gidip montlara ceketlere bakarım ama şimdi hala çok para

bu kesinmi hocam ? bende ona göre gidip indirimden bir şeyler alayım diyordum şimdi 14 ü diyorsun bekleyimmi ozaman ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.