Şimdi Ara

zara indirim günü 02.01.2013 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
15
Favori
54.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: turkay23

quote:

Orijinalden alıntı: sahin1662

başlamadı hocam aradım şimdi ama gecen hafta girmişler 2. indirime o yüzden bu hafta cıkmadan 3. indirim gelir diye bekliyorum ben

tşk ederim.geçen gittim cumartesi günü baya pahalıydı gömlekler haber alırsan haber verirsen sevinirim.

unutmazsam haber veririm hocam benim bildiğim kadarıyla 4. indirime kdar gidiyor indirimler daha 3 e gelmedi tuhaf
  • Erkek reyonu için konuşuyorum :

zarada indirimler 1. 2. vb. gibi olmuyor sanırım.sistemli bir şekilde indirim oluyor benim gözlemlediğim.;Ürünler indirime girdiğinden itibaren her perşembe indirim oldu.(bugün dahil)
    Örneğin 159 liralık bir ayakkabı bugün 29 liraya kadar düşmüş.Daha önce aynı ayakkabıyı 129,89,59 vb fiyatlarla görmüştüm.Burda da dikkat edilen husus ürünün satılabilirliği olmalı.Ayakkabılarda ciddi indirimler söz konusu ama pantalon ve gömlekler ederinde suan,biraz daha inecektir muhtemelen.Gömlekler halen 39-49 lira aralıgında.İndirimdeki ayakabıların en pahalısı (bir iki model hariç) 59 lira. 199 liradan,219 liradan 59 liraya düşen ayakkabılar var. Ama gömleklerde 79 liradan 49 liraya düşmüş.indirim de bir orantı yok.

Şuan için tavsiye edebileceğim sonbahar kışa hazırlık çok güzel trikolar kazaklar var 39 liraya.
    Ayakkabı ihtiyacı olan mutlaka uğrasın.Casual ve klasik bir çok ayakkabı bulabilecektir.29 ile 59 lira aralıgında.
    Yelekler çoğu spor giyim için uygun 49 lira.
    tshirtler 25,30
    Boxerlar 15 pijamalar 29 lira.
    kravatlar 16 liraya düşmüş.Çok şık ince örgü kravatlar vardı.
    Ceketler 89 liraya kadar inmiş.begendiğiniz modeller varsa alınabilir.Artık bu saatten sonra beden bulmak ciddi sıkıntı olur.daha da iner mi diye beklemeyin.Ya da benim gibi yapın.Beğendiğiniz bir ürün varsa alın.Misal kazak ceket vb. hemen giymiyorsanız dursun gardırobunuzda.59 liraya aldığım bir kazak 39 liraya düşmüş.Bedeni yok ise üzülmüyorum ama var ise bi tane daha alıyorum.sonra 59 liraya aldığım aynı kazağı iade ediyorum.tabi bunun için hem zamanınız olacak hem de yakınınızda bir zara.öteki türlü git gel değer mi bilinmez..

http://www.zara.com/tr/ sitesinden de takip edilebiliyordu ama artık orda da indirimli ürünlerin bir çogunu kaldırmıslar.

• Güzel bir hort :) kusura bakmayın ama acaba bu sene ne zaman girecek bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • namebaris kullanıcısına yanıt
    Ocağın ilk haftası girer
  • Teşekkürler inşallah ozamana kadar istediğim ürün kalır tesekkurler

• zara genelde ocağın ilk haftası indirime gidiyor . e o zaman kadar da kışlıklar alınıyor,hediyeler alınıyor,bedenler tükeniyor :)
  • İndirimi bekliyoruz... dicem ama şuan çok güzel gömlekler 100 TL indirime girse 70 olucak (mesela) yine pahalı... :/
  • Bu sene fiyatlar hakikaten baya bir artmış. Geçen sene hatırlıyorumda gömlekler 79liradan falan satılırdı taş çatlasa, bu sene 99lira gibi astronomik rakamlar söz konusu.
  • Indirim 2 ocak olacak diye bilgi verildi , burdan paylasiyim sizlerle.

Bu arada gecen seneye gore fiyatlar %10-30 arasi artti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 4 Aralık 2013; 22:42:31 >
  • Şöyle yapsak olur mu acep: Diyelim bir gömleği beğendik aldık indirimle 70'e. Giymeden bekleyeceğiz. Bir ay içinde daha da düşerse ve bedeni kalırsa değişim yapıp aradaki farkla başka bir şey alırız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Indirim 2 aralik olacak diye bilgi verildi , burdan paylasiyim sizlerle.

2 Aralık geçti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Indirim 2 aralik olacak diye bilgi verildi , burdan paylasiyim sizlerle.

2 Aralık geçti.

Hocam yanlis yazmisim Ocak olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Şöyle yapsak olur mu acep: Diyelim bir gömleği beğendik aldık indirimle 70'e. Giymeden bekleyeceğiz. Bir ay içinde daha da düşerse ve bedeni kalırsa değişim yapıp aradaki farkla başka bir şey alırız?

Olur hocam , fakat iade ettiginiz ürünü tekrardan alamiyorsunuz reyona cikartmiyorlar, ama tabiki aldiginiz ürünü 1 ay icersinde iade edip istediginiz ürünü alabilirsiniz.
  • Ya acaba ikinci ucuncu indirimler haftanin belli gunu mu geliyor yoksa herhangi bir gun birden mi haber geliyor??? her gun gidip kontrol etmek cok zor yaa :(((
  • Bugün ankara ankamall zaraya gittim... bitane gömlek beğendim spor.. bedeni oldu ama etek kısmı taa popoma kadar indi.. almadım.. 400 tl lik kabanlardan 300 e inen vardı onu denedm.. Normalde Small slimfit giyen bana bile kabanın kol boyu oldu ama sağ ve soldan mengeneye sıkıştırmış gibi oldu onu da bıraktım... bazen kesimlerinde çok abukluk oluyo bu zaranın.. normalde anorml fiziği olan biri değilim.. 1.75 70 biriyim.. güzel şeyler var.. gidin deneyin derim.. :)
  • zara pantolon s diyor gençlik, kaça tekabül ediyor bu rakamsal olarak bileniniz var mı ?

http://www.1v1y.com/kampanya-urun-detay/780097?cid=18047
  • Indirim gunu belli oldu mu

• ne zaman yaz indirimi indexit'in gençlik bugünlerde oluyormuş normalde
  • Zara indirime girdi millet.. ben 3 ürün aldım.. 2 ceket 1 gömlek... ;) :) İsteyen olursa foto atabilirim... Cidden orjinal tasarımlar...
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.