Şimdi Ara

zamları savunaym derken yalanı abartan fanatik: 'eskiden tuvalet kağıdı yoktu,havlu kullanlıyordu'🤣

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Futbol takımı tutar gibi parti tutan fanatikler, zamları savunma konusunda yeni bir yalan üretti.

Tuvalet kağıdına gelen zamlar oha dedirtirken, fanatikler:

"Eskiden tuvalet kağıdı yoktu, havlu kullanılıyordu." dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 10 Aralık 2021; 23:57:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şükürler olsun ki yazlığımızın bahçesinde incir ağaçları var, bu zamları ön gördüğüm için dökülen yaprakları hiç bir şekilde atmadım biriktirdim, şimdi meyvelerini yeme zamanı, incir yaprağı stoklarım biterse diye üç çuval tamburdan geçirilmiş ve bu sayede pürüzsüzleşmiş taşım var.

eyyy tuvalet kağıdı lobisi sen kimsin, mlletimizin bir tarafını silemeyecek olması, ezanları susturamayacak, vatanı böldüremeyecek, reizi yıpratamayacak.

Solo ve selpak ile.

gardajım taş devrinde havlu bile yoktu taşla yaprakla siliyorduk, sorun bakalım büyük büyük büyük büyük büyük büyük büyük büyük ........ dedenize havlu var mıymış o zamanlar? Yoktu tabi ki havlu bile lüks, hey gidi günler heyyyyyy

fanatiklerin iyice gözü döndü, saçmalıkta zirveye oynuyorlar  

• gardajım taş devrinde havlu bile yoktu taşla yaprakla siliyorduk, sorun bakalım büyük büyük büyük büyük büyük büyük büyük büyük ........ dedenize havlu var mıymış o zamanlar? Yoktu tabi ki havlu bile lüks, hey gidi günler heyyyyyy

fanatiklerin iyice gözü döndü, saçmalıkta zirveye oynuyorlar zamları savunaym derken yalanı abartan fanatik: "eskiden tuvalet kağıdı yoktu,havlu kullanlıyordu"🤣 

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

Yılbaşında giyime kitleyeceklermiş..

Acaba giyim sektöründeki zamları da eskiden yaprakla gezerdik şimdi herkesin pantolonu var diye savunurlar mı merak ediyorum zamları savunaym derken yalanı abartan fanatik: "eskiden tuvalet kağıdı yoktu,havlu kullanlıyordu"🤣 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malum yerini havluyla siliyodur tuvalette ondan zamları savunaym derken yalanı abartan fanatik: "eskiden tuvalet kağıdı yoktu,havlu kullanlıyordu"🤣 

• 2022 bu ve bunun gibi arkadaşların yılı olucak.

• Normal kağıt fabrikalarımız kapandı, kağıdın ham maddesi selülozde ithal geliyor.

Eskiden taşa silerlermişzamları savunaym derken yalanı abartan fanatik: "eskiden tuvalet kağıdı yoktu,havlu kullanlıyordu"🤣 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi star scream -- 10 Aralık 2021; 21:31:37 >
  • star scream S kullanıcısına yanıt

Bu arada şimdi fanatikler kitap gazete okumadığı için,

seka fabrikasının özelleştirilmesinin sonuçlarını anca tuvalet kağıdına gelen zamlardan sonra "bunlar bazı şeyleri nihayet anlarlar" diye düşünen arkadaşlar var.

Yapmayın arkadaşlar düş güşler ne güne duruyor zamları savunaym derken yalanı abartan fanatik: "eskiden tuvalet kağıdı yoktu,havlu kullanlıyordu"🤣 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 10 Aralık 2021; 21:44:14 >
  • Şükürler olsun ki yazlığımızın bahçesinde incir ağaçları var, bu zamları ön gördüğüm için dökülen yaprakları hiç bir şekilde atmadım biriktirdim, şimdi meyvelerini yeme zamanı, incir yaprağı stoklarım biterse diye üç çuval tamburdan geçirilmiş ve bu sayede pürüzsüzleşmiş taşım var.

eyyy tuvalet kağıdı lobisi sen kimsin, mlletimizin bir tarafını silemeyecek olması, ezanları susturamayacak, vatanı böldüremeyecek, reizi yıpratamayacak.

Solo ve selpak ile.

• lazer__ kullanıcısına yanıt

1000 TL 'de olsa tuvalet kağıdı bazı şeyleri anlayacaklarını düşünmüyorum.

• Eskiden kıçımızı taşa siliyorduk, zaten tuvalet diye bir şey de yoktu; Hindistan'daki gibi sokağa zıçıyorduk. Sonra AK Parti geldi, bize medeniyeti getirdi; sağolsunlar şimdi TL tuvalet kâğıdı olarak kullanılabilecek düzeyde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 10 Aralık 2021; 23:11:8 >
  • Eskiden dediği ne kadar, 2000 sene öncesi mi?

Neyse bu herifin de büyük tuvalet sonrası havluyu ne amaçla kullandığını öğrenmiş olduk istemeden. Keşke hiç öğrenmeseydik.

• Kuma sıçanları çok sevdikleri için bunlarda kuma sıçmaya hazırdır

• Doğru, eskiden taharet bezleri vardı ama eskiden doğal gaz da yoktu, eskiden elektrik de yoktu hatta eskiden akp de yoktu. Taharet bezi kullanmaya döneceksek eskiden olmayan hiç bir şeyi kullanmayacağız var mısın?

• dayı hakli eskiden hicbirsey yoktu simdi hersey var bütün dünya bizi kıskanıyor hamd olsun eskiden dünyada bu kadar cok imkan yoktu fakat simdi var varlık icinde yokluk cekiyoruz

• Birak havluyla silmeyi eskiden insanlar sicamiyordu bile. İnsanlar açtı yiyecek yemek bulamiyorlardi. Dolayisiyla sadece ufak su dökebiliyorlardi.

• O değil de kağıt zamları nedeniyle kitaplara da zam gelmesi bu kadar etki yaratmamıştı...

• star scream S kullanıcısına yanıt

Ya bu ülkemizde fabrika kapandı ondan pahalıya alıyoruzcular ne içiyor merak ediyorum, bu işler tamamen otomasyon, teknoloji odaklı,

sen kimsin ki teknolojisi yüksek, tamamen verimli çalışan ülkelerden daha ucuza üreteceksin, hangi dünyada yaşıyorsunuz?

onlar kilosunu 1 dolara üretiyorsa, senin enerjin pahalı, teknolojin düşük, sen 2 dolara üretirsin anca, makinesini her şeyini dışardan alacaksın sonra daha ucuza üreteceksin, hee tamam, burada pahalıya üretilebildiği için dışardan alınıyor anlayın artık.

• Dedelerimiz mağarada, dağda yaşar kayadibine bırakır, daşla yaprakla silerdi. Sen kalkmış tuvalet kağıdı diye gavur icadına kafayı takıyorsun. Son konuşan kişiye katılıyorum. Kapatılsın tuvalet kağıdı fabrikaları.

• İyi bari dayı havluya siliyormuş. Şöyle bir cevapta verebilirdi duvara sürtüyorum.

• aranızda eğleniyorsunuz ama gençleri iğrenç bir bilgi ile donatayım dedim.ben gördüm gözümle 30 35 sene önce dedemlerin wc'de iplere asmışlar bezler havlu değil ama tuvalet kağıdı da var.bunlar ne nan olmuştum.gavurlar gibi direkt siliyorsanız iğrenç tabi ki ama yıkıyorsanız sorun yok.eskiden çocuk bezi de yokmuş normal bez varmış yıkarlarmış şimdi orada o dayıların demek istediği şey biz eskiden harp gibi yaşıyorduk şimdi yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda.yalan mı değil ama bu da demek değil ki eskiye dönelim.amaç ileri gitmek kağıt da olmasın japon otomatik wcleri olsun yoksa büyümüşsün cari fazla vermişsin anlamı ne?akp büyüme zenginliğini halka vermiyor ondan ağlıyorsunuz bir de pandemi krizi olunca tam mok oldu hadi konuyla alakalı bitireyim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.