Şimdi Ara

Z kuşağına laf eden bazı tipler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
5.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi jenerasyon oldugu farketmiyor, her jenerasyonda aptal dolu. Arada akli yerinde olanlar cikiyor, kalanlar da zaten benim gibi misirini yerken olmeyi bekleyenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 12 Haziran 2020; 22:0:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

evet insanların eğlenmesi. kıskanmak yerine izlemeyin de boş yapmayın. noldu bill gatesin tiktok çektiğini duyunca sorun sadece ülkemizde mi oldu

Kendini rezil etmeye eğlenmek demek  ortada kıskanılacak bir durum yok.

• Bende Z kuşağındanım ama malesef Z kuşağının yüzde 70'i tiktokçu, enes batur reynmen izleyen, herkese racon kesmeye çalışan, keko tipler. Hatta Z kuşağına 1996'dan sonra doğanlarda eklenebilir, Z dekilerle pek farkları yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haklılık payın var. Hatta tamamen haklısın. Ama bu z kuşağının iyi olduğunu göstermez. Inşallah yanılıyorumdur tüm içtenliğimle diliyorum bunu ama gidişat iyi durmuyor.

• Haklı olabilirsiniz belkide. Neyse görecez artık belkide gidişat düzelir. %70i tiktokçu vs mi onu bilmiyorum ama neyse  

• Analizcizeuss kullanıcısına yanıt

Hocam hiç beklemiyordum oraleti püskürttüm gece gece   

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anlamayın ama z kuşağından bir mokk olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Analizcizeuss

Bu mesaj silindi.

kahvede tavla atan nesille kapıştırıp bakmak lazım

• Z kuşağını beğenmeyen varsa bir önceki kuşağın, Z kuşağı çocuklarını neden böyle yetiştirdiğini sorgulamalıdır. Çocuğu embesil yapan kendi değil ailesidir. Bu ülkede çocuk yapmak isteyenler ehliyet filan almalı.

• z kuşağından önceki nesillerde de tiktok instagram vb platformlar bu kadar kullanılsaydı onların daha leş olduğunu görürdünüz. kaldı ki tiktok uygulamasını türkiyede cring yapan da z kuşağı değil dayılar teyzelerdir.

• Z kuşağına lafım yok ama enes batur izleyenler gerçekten çöp!

çünkü, videolarının büyük kısmı aşırma videoların tr versiyonu,

izleyen, salaklıktan başka bir şey öğrenemez, zaten halleri de ortada..

gerçi toplumda böyle tiplere de ihtiyaç var, herkes akıllı ve üretken olamaz. güdülmesi gereken bir gençlik de her toplumda şart.

işte onlar, güdülesi gençlik.

asla kötü demiyorum, ama çöp bireylere de ihtiyaç var toplumda.

• RundeLL kullanıcısına yanıt

soru yanlış!

neden iyi yetiştirmediklerini sormak lazım bu ailelere..

başıboş bırakılırsa, böyle olur. ama bir önceki yazımda da dediğim gibi, toplumların böyle güdülesi nesillere de ihtiyacı var,

herkes üretken olamaz. biz üreteceğiz ki, bunu tüketen nesiller insanlar olsun.

değil mi ?

• ya arkadaş hem z kuşağına destek çıkmıyorsunuz hemde laf ediyorsunuz

bir kere laf edebilmen için destek çıkman gerekiyor

öğrenci görünce yada öğrenci olduğunu anlayınca bir şey satıyorsa 2,3 katı fiyat verenler

öğrenciye destek çıkacaklarına yük olanlar yardım edeceklerine engel olan herkesin allah belasını versin ne diyim

sonrada gelip laf ediyorsunuz

• Vay be konu tuttu. George floyd olayı gibi bu mesele herkesin içinde kalmış anlaşılan   

• quote:

Orijinalden alıntı: Cross Thread

Bu mesaj silindi.
    bomboşsun millete cahil diyorsun. İslam a laf atıyorsun. senin bu über "analizini" okuyan her aklı başında insan asıl senin cahil olduğunu anlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paarthurnaax

Bende Z kuşağındanım ama malesef Z kuşağının yüzde 70'i tiktokçu, enes batur reynmen izleyen, herkese racon kesmeye çalışan, keko tipler. Hatta Z kuşağına 1996'dan sonra doğanlarda eklenebilir, Z dekilerle pek farkları yok.

Aynen öyle bazıları 2000 sonrasına Z derken Aslında 1995 sonrakidakilerin tamamı bu nesle aittir. Çünkü zihniyet ve davranış yönünden hiçbr farkları yok.

• Laf attıkları 5 yaşındaki çocuklar, gelmiş Z kuşağı Enes Patur izliyor diyorlar Benim kardeşim 7 yaşına gelince izlemeyi bıraktı, niye izlemiyorsun dedim adam çok salak diyor

Bu nesil çöp siyasi partilerin ve toksik ideolojilerin gayet farkında. Nesiller ilerledikçe hiçbirinizden eser kalmayacak. Dinle kandıramayacaksınız kimseyi.

X kuşağı ve boomerlar ülkenin içine etti, Y kuşağı da tüy dikti. Z kuşağı bir şeyler değiştirmeye çalışıyor diye çekemiyorlar.

Bu üç nesil kendilerini böldü, parçaladı. Ayrımcılığın kralını yaptı. Yeni nesil yapmayınca da kendileri deniyor. Şaka gibisiniz.

• Aynen hocam, 1995-2000 arası kendilerini çok temiz göstermeye çalışıyorlar ama yemezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC95874BB

Z kuşağı dediğin nesil tiktok çekiyor,instagramda arabalı story atıyor vb buna rağmen akıllı demeniz saçma.(Akıllı olabilirler )ama iyi yönde kullanmadıktan sonra önemi yok

Siz o yaşlarda ne yapıyordunuz tam olarak?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.