Binbaşı
16 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 364 (Bu ay: 15)
Gönderileri

arkadaşlar internetten bir dijital ürün (play store kodu) almıştık vodafone uygulaması üzerinden. ancak bu ürün bize teslim edilmiyor. vodafone, siparişle ilgili bir sıkıntı olduğunu söylüyor ancak 10 gün kadar zaman geçti. dijital ürün olduğu için iptal/iade de isteyemiyoruz.

şimdi sorum şu, kanunen bir şey yapabilir miyiz? resmen paramızı aldılar ürünü teslim etmiyorlar. en azından iade alalım diyoruz ancak nasıl yaparız fikrimiz yok. bilgisi olan?

bir yakınım aylardır iş arıyor kendisi üniversite mezunu 6 yıllık yöneticilik tecrübesi var ancak iş bulamıyor. yardımcı olmak istiyorum ama yaşım genç olduğu için tanıdığım fazla yok. nasıl yardımcı olabilirim bilgisi olan var mıdır?

Merhaba, 250 TL'ye (çok zorlarsam 300'e) güzel bir Bluetooth kulaklık arıyorum. Genel olarak Rap ve Rock dinlerim. Kulağı ağrıtmayan, mikrofonu (en azından) ortalama kalitede, güzel ses kalitesi olan ve dışarıya kesinlikle ses vermeyecek bir şey arıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim  

Babamın eski bir SIM kartı var 4.5G desteklemiyor, ben bunu değiştirip internet hızının artmasını istiyorum ama babam kalp hastası ve yaşı da ilerledi, kendisi gitmek istemiyor. Ben gitsem alma şansım var mıdır?

Not: Bayi biraz uzakta...

merhaba herkese, başlıkta belirttiğim üzere yeni bir tıp öğrencisiyim. bugün derslere ufaktan başladık ancak derslere nasıl çalışmam gerektiği veya sınava nasıl hazırlanmam gerektiği hakkında en ufak fikrim yok. bu beni şimdiden çok bunalttı. tıp öğrencilerine naçizane bir sorum olacak: tam olarak nasıl çalışmam gerek? noktası virgülüne ezber mi yapayım, hangi konular önemlidir, nereden nasıl sorulur? bu sorular kafamı çok kurcalıyor. yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum  

merhaba arkadaşlar bu yıl inönü üniversitesi tıp fakültesini kazandım. kendi sitesinde 14-18 eylül arası ders kayıtlarının başlayacağı yazılıydı ancak sistemde ders kaydı yapamıyoruz hata veriyor. verdiği hatayı resim olarak yükledim. bu arada diğer fakültelerin akademik takvimleri belli iken tıp, diş gibi fakültelerinin hala kesinleşmedi. yardımcı olabilecek kimse var mı? dert edindim durduk yerde

Ders kaydı yapamıyorum?
Lisede yurtta kalmış biri için üni yurdunda ne tür sıkıntılar yaşanabilir? Nelere dikkat edilmeli? Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum
Nedenini cidden merak ediyorum arkadaşlar her gelen laf vurup gidiyor derdiniz nedir? Sırf popüler meslek şu an mühendislik diye mi? Sebebini gerçekten merak ediyorum, sizin aksinize nefret kusmak yerine merakımı gidermek için soruyorum sebebi nedir?
benimki 13424 girmişim daha aşağısı var mı?
Merhabalar, birkaç gün önce yeni bir laptop aldım. Model olarak Acer Aspire A315-42G-R4EN. Genel anlamda memnunum, Witcher 3 Ultra 1080p'de kasmadan oynatıyor ancak CS:GO tüm ayarlar düşükte iken 720p'de bile 60fps zor veriyor, bazen 40'a düşüyor. Sebebi ne olabilir?

Windows 10 Home 1809 kurulu, her şey orijinal. Windows Update ve telemetri hizmetleri devre dışı.
Hakkında
Forum İmzası:
Lütfen özel durumlar haricinde PM ile yardım istemeyin.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 23 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.428
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 38.131 (Bu ay: 2.439)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.719 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.