Şimdi Ara

Yüzüklerin Efendisi Boxset tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba koleksiyon için serinin Extended blu-ray versiyonunu satın almak istiyorum. Full HD görüntü kalitesi yeterli ama daha yüksek de olabilir.

Dublaj ve altyazılı arıyorum ama en kötü sadece altyazılı da olur, yerli tüm sitelerde ya kopya blu rayler var ya da dvd olan üretimler var. Kendisinde olan gören, şunu al diye tavsiye verebilecek olan biri var mı acaba? Extended edition olup, harici uygulama ile altyazıyle birlikte oynatılabilecek versiyonu da olur.

Edit :

Bugün böyle bir set denk geldi 120 liraya aldım. Lotr serisi 2 şer disk, ekstra öğeler, röportajlar mevcut. Ps4'te çalıştıracağım , dvd izlemedim hiç umarım görüntü kalitesi tatmin eder.

Yüzüklerin Efendisi Boxset tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 18.Bayezid -- 20 Aralık 2021; 15:51:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rarbg'den remastered.extended.1080p.atmos.truehd.7.1 fgh versiyonunu indirdim tüm seriyi.

Görüntü farkı inanılmaz eski indirdiklerimle. Altyazılarda uyumlu eski versiyonlarla.

Boyutlar 70-80gb arası

• amazonda 4k boxset var almısken onu alın bence

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

Hocam genelde yabancı dizi-filmleri altyazılı izlerim ama bu serinin dublajı ziyadesiyle güzel o nedenle dublajlı olsun istiyorum, bir şekilde ses dosyasını eklemek mümkün olur mu 4k versiyona?

• 18.Bayezid kullanıcısına yanıt
    Eklersiniz ama extended versiyon için dublaj seçeneği yok diye biliyorum ben hocam. Ek sahneler yine altyazi sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet ek sahneler altyazılı.

• Ben zamanında bir yerden extended versiyonun Türkçe dublajını indirmişim. Ama ekstra yerlerde ingilizceye geçiyor. Bir Türkçe bir ingilizce izlemekte güzel olmuyor.

Dublajlı izlemek için theater cut versiyonunu kaliteli bulamıyorum artık.

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

Ülkemiz için üretilen olmadığı için extended olanlara altyazı ve dublaj eklemek zahmetli, ben de boşvermişken bir set denk geldi aldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.