Şimdi Ara

Godfather Filmini İzleyenler(italyanca sahnelerin çevirisi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Godfather 1 ve 2 de çok fazla italyanca sahne geçiyor.Filmi Türkçe dublaj olarak izledim.

Godfather 2 de vito corleone nin gençlik sahneleri filan hep italyanca.

Ama italyanca sahneler Türkçeye çevrilmemiş.Bu italyanca sahnelerin çevirisi yapılmıyormu?
    veya altyazılısı filan yokmu?

konu hakkında bilgisi olanlar cevap verirse iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f95 -- 6 Mart 2012; 18:09:06 >

• Bro bu konuda bir tek senin mesajına rastladım. Ya bizim millet çatır çatır italyanca biliyor. Ya da bu terslikte bir iş var.

Nasıl olurda bir başyapıtın çevirisi yapılırken italyanca atlanır anlamış değilim. İlla bir yerlerde varda biri biliyorsa lütfen buraya yazsın bizde nasiplenelim.

Diyerek konuyu hortlattım.
  • Hortlatmayı kapama için 3-5 sayfa yazalım beyler hadi abanın mesaja

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de izledim seriyi ama alt yazili izledim sen deyince aklıma geldi
    italyanca sahnelerde ingilizce altyazi vardı onlari da turkceye cevirmislerdi diye hatırlıyorum benim izledigim sonradan duzenleme hd di

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hort yapalım.Evet ben nasıl izleyeceğim bu filmi.Herkes italyancamı biliyor.Türkçe çevirisi olan bir site biliyormusunuz
  • Filmi altyazıyla izleyeceksiniz yada altyazı indirip İtalyanca geçen sahneleri okuyacaksınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Festen

Filmi altyazıyla izleyeceksiniz yada altyazı indirip İtalyanca geçen sahneleri okuyacaksınız.

İndirdiğim bütün altyazılarda italyanca sahnelerin çevirisi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eazy-E

quote:

Orijinalden alıntı: Festen

Filmi altyazıyla izleyeceksiniz yada altyazı indirip İtalyanca geçen sahneleri okuyacaksınız.

İndirdiğim bütün altyazılarda italyanca sahnelerin çevirisi yok

Alıntıları Göster
    hele restorant sahnesi dehşet küfür ettim halan yok ulan memlekette italyan çeviri yapan yokmu anlamadım arkadaş halan o türk denen karakterle ne konuştuklarını bilmiyorum :(
    (türkü vurup kaçtığı sahne)

• quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

hele restorant sahnesi dehşet küfür ettim halan yok ulan memlekette italyan çeviri yapan yokmu anlamadım arkadaş halan o türk denen karakterle ne konuştuklarını bilmiyorum :(
    (türkü vurup kaçtığı sahne)

Alıntıları Göster
    Altyazılı izle orda var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkurt02

Altyazılı izle orda var

Alıntıları Göster
    hayır yok
  • https://www.planetdp.org/subtitle/the-godfather-sub270898 burda en azından restoran sahnesi var bulamayanlar bir hayır duası lütfen :D
  • Sadece tek filmini en az 20 defa dublajlı izlemişimdir hepsinde italyanca sahneler için altyazı vardı.

Fakat bir sahne hariç ilk filmin düğün sahnesinde yaşlı adamın şarkı söylediği ve herkesin kahkalar attığı o sahne var ya içte orada o şarkının sözlerini çok merak ediyorum fakat hiçbir yerde bulamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.