Şimdi Ara

yusuf namoğlu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
7.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be, cidden hazım problemi varmış. Bundan 2 sene önce arkadaşa en fazla BJK lehine hata yapılıyor, bedava penaltılar filan dedim, arkadaş en iyi oynayan takımız en fazla biz ceza sahasına giriyoruz ondan dolayı bizim lehimize hata normal dedi. Sesimizi kestik, sen dön takımına bak, geçen sene de bu sene de ligin en iyi oynayan takımıyız. Bunu hazmetemek tabiki kolay olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MHK başkanına laf gelmesinden nasıl da rahatsızlar! bu bile bazı şeyleri göz önüne koyar. 'Değişse ne olur biz yine aynı başarıları yakalarız' diyemiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BATE41

MHK başkanına laf gelmesinden nasıl da rahatsızlar! bu bile bazı şeyleri göz önüne koyar. 'Değişse ne olur biz yine aynı başarıları yakalarız' diyemiyorlar.
    Değişse ne olur biz yine aynı başarıları yakalarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BATE41

MHK başkanına laf gelmesinden nasıl da rahatsızlar! bu bile bazı şeyleri göz önüne koyar. 'Değişse ne olur biz yine aynı başarıları yakalarız' diyemiyorlar.
    İyi yönetildiğimiz sürece TFF'ye ve diğer oyunlara rağmen başarıyı yakalarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Değişse ne olur biz yine aynı başarıları yakalarız.

Alıntıları Göster
    geçen sezondan önceki 2 sezon niye yakalayamadın
  • https://www.haberkarakartal.com/ozel-firat-aydinusun-skandallari/

fırat aydınusun yönettiği Beşiktaş- fb maçlarından kesitler
  • quote:

Orijinalden alıntı: annoca

geçen sezondan önceki 2 sezon niye yakalayamadın

Alıntıları Göster
    Konuyu güncel tutacam diye her önüne gelene alıntı yapma, komik oluyor. Başımızda başkan, hoca yoktu meydan boş kaldı, sizde faydalandınız. Yarım sezon düzgün bir başkan ve td gelmesi size yetti işte. Sen Namoğlu yazıp durmaya devam et.

• quote:

Konuyu güncel tutacam diye her önüne gelene alıntı yapma, komik oluyor. Başımızda başkan, hoca yoktu meydan boş kaldı, sizde faydalandınız. Yarım sezon düzgün bir başkan ve td gelmesi size yetti işte. Sen Namoğlu yazıp durmaya devam et.

Alıntıları Göster
    istediğime alıntı yaparım istediğime yapmam.

sen kendini başkan ve hoca diye kandırmaya devam et.

gsnin Beşiktaş akhisar ve fb ile yapacağı her maç avrupa dönüşü. yani 2 gün daha fazla dinlenmiş ve maça çalışmış olarak maç yapacaklar. tabiki de tesadüf.

hakem atamaları tamamen tesadüf.

sen kendini kandırmaya devam et.
    olaylara objektif bakmaya başladığın gün gel tekrar konuşuruz
  • annoca kullanıcısına yanıt
    Fatih Terim'in senin camiandan fazla başarısı var bu ülkede, ne kandırmasından bahsediyorsun hayırdır? Dursun Özbek'ten şampiyonluk almak kolay tabi. Hocanın başkanın önemi yokmuşmuş. Kendi yazdığına kendi inanmıyor, bir de laf anlatıyor millete.

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Kimse fatih terimin başarısına laf atmıyor atanı da takma şuan Türkiyenin en başarılı hocası ama bu şartların adil olmadığı gerçeğini değiştirmez geçen sene biz şampiyon oluruz kokusundan az mı TFF= Beşiktaş muhabbeti çevirdin gerçi seni ciddiye alanda kabahat

• quote:

istediğime alıntı yaparım istediğime yapmam.

sen kendini başkan ve hoca diye kandırmaya devam et.

gsnin Beşiktaş akhisar ve fb ile yapacağı her maç avrupa dönüşü. yani 2 gün daha fazla dinlenmiş ve maça çalışmış olarak maç yapacaklar. tabiki de tesadüf.

hakem atamaları tamamen tesadüf.

sen kendini kandırmaya devam et.
    olaylara objektif bakmaya başladığın gün gel tekrar konuşuruz

Alıntıları Göster
    Gücünüz yetiyorsa durdurun o zaman derin Galatasaray'ı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Robot34

Kimse fatih terimin başarısına laf atmıyor atanı da takma şuan Türkiyenin en başarılı hocası ama bu şartların adil olmadığı gerçeğini değiştirmez geçen sene biz şampiyon oluruz kokusundan az mı TFF= Beşiktaş muhabbeti çevirdin gerçi seni ciddiye alanda kabahat
    Sen şampiyon olurken çok mu adildi? 2 senelik süreçte kollanırken hakem dediğimizde gülüyordunuz, çıldırın yazıyordunuz ne oldu? Quaresma oyundan atılmazken hiç keyifler yerindeydi, beleş penaltılar alırken vs. Sizin neyinizden korkacam, almışlar medyayı, tff yi arkalarına konuşup duruyorlar. İşler kötü gidince de rakibe çamur at, ne güzel Dünya. Sizin bölümde zaten beni kimse ciddiye almaz, herkeste de blokluyumdur ama bir şey yazdım mı anında cevap gelir. Öyle bir bölüm sizin ki.

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Senin hoşuna gidiyor anında cevap almak bloklanmak millette takım kötü gidince sinirlenip oyununa gelir benim şimdi yaptığım gibi ben fatih terimin başarılarına saygılıyım kendisini sevmesem de sınırsız saygım var başarılarına Galatasaray geçen sene şampiyonluğu hakketti ama gsnin melo gibi çirkef futbolcusu varken kırmızı görmeden şampiyon olduğunuz seneleride biliyoruz fatih terimin saha dışına atıldıktan sonra ana avrat hakeme söve söve 2 0 dan çevirdiğiniz maçlarıda biliyoruz bu sene de normal ilerlemiyor bence ha dersen ki şuan en iyi topu da siz oynuyorsunuz

• quote:

Sen şampiyon olurken çok mu adildi? 2 senelik süreçte kollanırken hakem dediğimizde gülüyordunuz, çıldırın yazıyordunuz ne oldu? Quaresma oyundan atılmazken hiç keyifler yerindeydi, beleş penaltılar alırken vs. Sizin neyinizden korkacam, almışlar medyayı, tff yi arkalarına konuşup duruyorlar. İşler kötü gidince de rakibe çamur at, ne güzel Dünya. Sizin bölümde zaten beni kimse ciddiye almaz, herkeste de blokluyumdur ama bir şey yazdım mı anında cevap gelir. Öyle bir bölüm sizin ki.

Alıntıları Göster
    biz şampiyon olduğumuzda ligi domine ettik.

geçen yıl sadece 1 pozisyonla (gs-alanya maçı muslera kırmızı + alanyanın verilmeyen penaltısı) şampiyon oldunuz.
    14 tane ofsayttan gol attınız (pierroya göre)
    hakemler diğer hafta maç alamama korkusundan rakip takımların hakkını yedi.

bu yıl

hakem atamaları aynı şekilde devam ediyor.
    fırat aydınus ve ali palabıyık Beşiktaşı fener karşında katleden 2 hakem. tesadüf derbide yine varlar.
    gs'nin akhisar Beşiktaş ve fb ile maç yapacağı haftalar hep avrupadan dönüşlere rastlıyor. tesadüf işte. bu arada eğer başakşehir avrupaya kalabilseydi o da avrupa dönüşü haftasına denk gelecekti.
    yusuf namoğlunun yeğeni kendisi diyor beni gs li yapan yusuf namoğludur diye. yukarlarda linki paylaştım bakabilirsin ordan.
  • O zaman bu kadar katı bir biçimde savunmanıza gerek yok.

• quote:

biz şampiyon olduğumuzda ligi domine ettik.

geçen yıl sadece 1 pozisyonla (gs-alanya maçı muslera kırmızı + alanyanın verilmeyen penaltısı) şampiyon oldunuz.
    14 tane ofsayttan gol attınız (pierroya göre)
    hakemler diğer hafta maç alamama korkusundan rakip takımların hakkını yedi.

bu yıl

hakem atamaları aynı şekilde devam ediyor.
    fırat aydınus ve ali palabıyık Beşiktaşı fener karşında katleden 2 hakem. tesadüf derbide yine varlar.
    gs'nin akhisar Beşiktaş ve fb ile maç yapacağı haftalar hep avrupadan dönüşlere rastlıyor. tesadüf işte. bu arada eğer başakşehir avrupaya kalabilseydi o da avrupa dönüşü haftasına denk gelecekti.
    yusuf namoğlunun yeğeni kendisi diyor beni gs li yapan yusuf namoğludur diye. yukarlarda linki paylaştım bakabilirsin ordan.

Alıntıları Göster
    Şu twitter'daki ergenleri okuyup okuyup yazmayın şuraya. 14 golmüş. O 14 golü tek tek say desek sayamazsınız.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.