Şimdi Ara

yusuf namoğlu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
7.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen şu geçen sene ofsayttan attığımız 14 golün kanıtlarını ss-videolarıyla koy da ondan sonra cevabını alırsın.Güya beinsports pierosuymuş,sitesinde öyle bir haber bile yok .Hâlâ bekliyorum kanıtları.Gidip fotomaçın twitterdan aldığı kanıtsız haber görünümlü yazıyı da kanıt diye ekleme komik olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Momoa

Sen şu geçen sene ofsayttan attığımız 14 golün kanıtlarını ss-videolarıyla koy da ondan sonra cevabını alırsın.Güya beinsports pierosuymuş,sitesinde öyle bir haber bile yok .Hâlâ bekliyorum kanıtları.Gidip fotomaçın twitterdan aldığı kanıtsız haber görünümlü yazıyı da kanıt diye ekleme komik olur .
    2017-2018 özetlerini açıyorsun alanya-gs maçına giriyorsun, 4,30 dakikaya geliyorsun sonra 30 saniye izliyorsun ardından buraya gelip hakkımızla olduk bileğimizin gücüyle şampiyonuz demeye devam ediyorsun.

tüm maçlar değil, 1 maç da değil sadece 1 pozisyonla. muslera kırmızı görseyi alanyada 3-2 yenseydi o zaman görürdüm ben sizi.

bu arada fikstür ile hakem atamalarına cevap veremiyorsunuz, kendinizce bişeyler geveleyip gidiyorsunuz. konu yusuf namoğlu ona cevap versenize

• quote:

Orijinalden alıntı: annoca

2017-2018 özetlerini açıyorsun alanya-gs maçına giriyorsun, 4,30 dakikaya geliyorsun sonra 30 saniye izliyorsun ardından buraya gelip hakkımızla olduk bileğimizin gücüyle şampiyonuz demeye devam ediyorsun.

tüm maçlar değil, 1 maç da değil sadece 1 pozisyonla. muslera kırmızı görseyi alanyada 3-2 yenseydi o zaman görürdüm ben sizi.

bu arada fikstür ile hakem atamalarına cevap veremiyorsunuz, kendinizce bişeyler geveleyip gidiyorsunuz. konu yusuf namoğlu ona cevap versenize

Alıntıları Göster
    Beklediğim gibi kanıt bile yok Hakkımızla şampiyon olduk

• quote:

Beklediğim gibi kanıt bile yok Hakkımızla şampiyon olduk

Alıntıları Göster
    yazdık ya kanıtı

• quote:

https://twitter.com/AnkaraliAtiba/status/1038780016383979521

fikstür 2
    Gelip gelip aynı şeyleri yazıyorsun, seni dikkate alıp mantıklı açıklamalarda yapıldı fakat sen doymadın güzel kardeşim

Bak avrupa maçlarının olduğu dönemlerde fikstürü danışarak hazırlıyorlar, sadece Galatasaray değil bütün takımlar için geçerli...Galatasaray hepsini cuma günü oynamak istemiş ve şartları ona göre ayarlamışlar bu kadar basit...

Ayrıca cuma günü iç sahada oynanan maçlar Galatasaray için dezavantaj, iş günü olması sebebiyle tribünler tam anlamıyla dolmuyor. Trafik sebebiyle insanlar maça gelmekte tereddüt ediyor.

Bütün ŞL maçları sonrasında deplasmanda oynuyoruz haaalaaa bütün maçlar cuma, Fikret Orman bizzat açıklama yaptı aynı seçimi bizlerde yaptık hala yapıyoruz diye...Yani avrupa maçı olan takımı sallamasyon fikstür yapılmıyor.

Anladın mı güzel kardeşim, şu forumda tek prim yaptığın konuda tekrara düşme artık

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Gelip gelip aynı şeyleri yazıyorsun, seni dikkate alıp mantıklı açıklamalarda yapıldı fakat sen doymadın güzel kardeşim

Bak avrupa maçlarının olduğu dönemlerde fikstürü danışarak hazırlıyorlar, sadece Galatasaray değil bütün takımlar için geçerli...Galatasaray hepsini cuma günü oynamak istemiş ve şartları ona göre ayarlamışlar bu kadar basit...

Ayrıca cuma günü iç sahada oynanan maçlar Galatasaray için dezavantaj, iş günü olması sebebiyle tribünler tam anlamıyla dolmuyor. Trafik sebebiyle insanlar maça gelmekte tereddüt ediyor.

Bütün ŞL maçları sonrasında deplasmanda oynuyoruz haaalaaa bütün maçlar cuma, Fikret Orman bizzat açıklama yaptı aynı seçimi bizlerde yaptık hala yapıyoruz diye...Yani avrupa maçı olan takımı sallamasyon fikstür yapılmıyor.

Anladın mı güzel kardeşim, şu forumda tek prim yaptığın konuda tekrara düşme artık

Alıntıları Göster
    güzel kardeşim, canım kardeşim, biricik kardeşim, burası başkalarının özgürlük alanına girmediğin sürece istediğim şeyleri yazıp paylaşabileceğin bir ortam. tamam mı güzel kardeşim.

yıllardır bu foruma üyeyim bu güne kadar prim yapma derdim olmadı eğer böyle dertlerim olsaydı daha önceki yıllarda yapardım değil mi canım kardeşim.

benim amacım yapılanlara karşı farkındalık oluşturmak. anladın mı biricik kardeşim. linkini paylaştığım kişi sosyal medyada büyük bir olay yaptı ve hakemler daha adil olmaya başladılar.

mantıklı argümanla gelen demişsin onlar kim canım kardeşim? tek denilen fikret ormanının dediği cümle.
    fikret başkanı sever ve takdir ederim ama kamera önündeki konuşmalarını pek kale almam ne zamandan beri almam dembaba kronik sakat demesinden beri almam. tamım mı canım kardeşim

fikret orman konusunda da zaten ben ne yazmışım canım kardeşim, dedim ki kuralar çekilir, maçın oynanacağı güne ortak karar verilir. avrupa maçlarının olacağı hafta gsnin biz fb ve akhisarla oynayacağı haftayı değil.

avrupa maçı öncesi maçı kendi evinde oynamak zarar değil yarardır bunuda kaç kez açıkladım. yazılanları takip etmediğin için yukardaki örnekte de gördüğümüz üzere tekrar yazmıcam kendin araştır bul güzel kardeşim.

dediklerim anlaşıldı mı yakışıklı kardeşim.

• quote:

yazdık ya kanıtı

Alıntıları Göster
    Ben sana güya geçen sene ofsayttan attığımız 14 golü soruyorum kanıtlarıyla,hani sağda solda yazıyorsun ya 'geçen sene 14 golunuz ofsayt' diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben sana güya geçen sene ofsayttan attığımız 14 golü soruyorum kanıtlarıyla,hani sağda solda yazıyorsun ya 'geçen sene 14 golunuz ofsayt' diye.

Alıntıları Göster
    onları bulacak kadar işsiz değilim. ben sana geçen yıl ligin kaderini değiştirecek pozisyonu söyledim şimdilik bununla yetin.
  • Geçen sezon Talisca ceza sahası dışında yere atlayıp penaltı alıyordu, ligin kaderini değiştiren pozisyon diyor hala arkadaş. Bir de Fikret Orman'ı kaale almıyormuş, onun söylediği cevap sayılmazmış. Hepimiz ankaralıatibayı kaale alalım o zaman senin gibi, oldu paşam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Fikret orda Şenola laf çaktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam hadi fikstürü geçtim hakem atamalarına ne diyeceksiniz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Geçen sezon Talisca ceza sahası dışında yere atlayıp penaltı alıyordu, ligin kaderini değiştiren pozisyon diyor hala arkadaş. Bir de Fikret Orman'ı kaale almıyormuş, onun söylediği cevap sayılmazmış. Hepimiz ankaralıatibayı kaale alalım o zaman senin gibi, oldu paşam.
    anladın sen dediğimi de işine gelmiyor, çevir kazı yanmasın
  • Tadeon kullanıcısına yanıt
    GS zaten deplasmanlarda kötü ve puan kaybetme ihtimali fazla. Bu yüzden evinde her maçı kazanması gerekiyor.

Şampiyonlar Liginden döndüğünde daha yorgun olan takımı evde oynatıp o maçları da riske atmayalım - mantığı budur ama Ekşi'de falan da kimse anlamadı bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWealdstoneRaider -- 3 Ekim 2018; 13:32:37 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.